Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no odohral som to ,oproti predošlím dielom strašne nudná hra nič sa tam nedialo pripadalo mi to arenovky kym nevistrieľaš všetko nepusti da dalej a neukaže ti cestu dalej , o ničom hra pribeh som tam žiadny nevidel čo by uputal davam tomu 5/10 grafikaje za 2 body *1*
  • to je nieco ako republic commando?
  • Vypadá to dobře. Bohužel ale nemám Xbox, tak budu muset udělat popkorn a zapnout si gameanyone. Doufám že herní doba bude delší než obligátních 5 hodin?! ?! ?! a že to bude lepší než jedna nejmenovaná konkurenční série?! ?! ?!
  • Keyz
    To byli časy kdy jsem čuměl na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=MyvARfjomr8
    na DVD LEVELU.
    Bylo to pro mně tak skvělé,že jsem se díval několikrát.Pak samotná hra nesplnila moje velká očekávaní ale stejně jsem se skvěle bavil.
    Škoda,že PC verze se již nedělají.
  • Ja mam dohrano a neni to spatny, ale jasnej kral fps je pro me letos Borderlands 2.
    Mimochodem Halo ma zivotnost jepice.
    • Myslim, že Halo je v MP daleko lepší, než nějakej CoD. Je to takovej konzolovej Counter strike
    • Není náhodou Borderlands a Halo žánrově trochu někde jinde?
  • recenze dobra. ale z těch dojmu a pojmu to znělo jako jasná 9 *5*
    halo serie je važně super. škoda že už xko nemam *9*
  • Plusové body za tu kozatou Šmoulinku :-)
  • Na to,ze do hry dalo xxx dolaru...Hold je videt,ze to neni o penezich(kvalita hry) hlavne,ze hra vydela :D do star wars se dalo mam pocit 500 mil dolaru

    "Halo série je podle nich "nejdůležitější zábavní produkt naší společnosti", protože jde o sérii, jejíž hodnota se pohybuje okolo tří miliard dolarů.

    Když se ho pak v Polygonu zeptali, zda byl vývoj Halo 4 také drahý, odpověděl jim: "Absolutně. Nic se tomu ani vzdáleně nevyrovná."

    Ačkoli neřekl přesnou částku, za kterou se Halo 4 vyvíjelo, náklady na Halo 3 byly údajně okolo 60 milionů dolarů včetně marketingu"

    Tady je to tak nejak :D
  • Docela rad bych si to zahral... kdyby to nebylo Xšrot360 only. *10*
    • Na to je snadný řešení. Prostě si kup Xbox. Taky sem chtěl God of War 3 a Gran Turismo 5, tak sem si koupil PS3. Navíc konzole mají výbornej potenciál pokud příde nějakej kámoš nebo pokud pořádáš doma kalbu. Tenisový, golfový nebo jakýkoliv další turnaje sou nekonečnou studnicí zábavy.
      (nechápu tu nevraživost mezi PC gamery a konzolistama - já osobně mam obojí už hodně dlouho a nerad vidim jak se někdo snaží pošpinit tu druhou stranu..)
  • AC3 je rozhodne lepší než tupá střílečka,nechápu to hodnocení. Hrál jsem obě a to mám střílečky rád,Halo 4 je POUZE lehce nadprůměrná střílečka,hrál jsem o mnoho lepší střílečky!
    • Jako třeba CoD?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit