Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • irdzi
    Nikde jsem to (možná vlastní nepozorností) nenašel, tak se zeptám. Na Reach se mi mimo jiný hrozně líbil polo-auto-heal ... neboli: půlka zdraví je na lékárničky a druhá polovina regeneruje .... je tohle i v Halo 4?
    • Ne, je to jako v Halo 3, vlastne pouze stit.
  • no odohral som to ,oproti predošlím dielom strašne nudná hra nič sa tam nedialo pripadalo mi to arenovky kym nevistrieľaš všetko nepusti da dalej a neukaže ti cestu dalej , o ničom hra pribeh som tam žiadny nevidel čo by uputal davam tomu 5/10 grafikaje za 2 body *1*
  • Cortana má na tom prvním obrázku nějaký divný prsa
    • Cahir
      Tvar ženských ňader může být velice různorodý *5*
  • Tupá střílečka dostala o bod víc než božský Assasin's Creed 3 *11* Let the hate begin! *1*
    • Musíš se dívat na hru jako na komplexní organismus.
      Opomíjíš například fakt, že pro Assassin's Creed 3 se jedna nejmenovaná herní reportérka nesvlékla a nenafotila několik, z mužského hlediska zajímavých, fotek. Správný marketing je jedním ze základních pilířů dnešní konzumní "společnosti" (čti "Zoo" ).

      P.S. Díky Bětko *15*
    • Když vezmeš v potaz všechny světové recenze, tak Halo 4 dostalo o hoooodně bodů víc než AC3.
      • smejki
        Investuj na dalším levelu pár bodíků do vnímání sarkasmů.
  • InfidelBro
    Proč má od Halo 2, každá Halo hra zaměřovací kříž v dolní části obrazovky a né uprostřed ?
    • Protože mrazák s kytarou.
  • Podle recenzi to bude slusna hra, skoda ze si ji nikdy nezahraju (ani kdyby vysla pc verze) vlastnit konzoli od mrkvosovtu mi za to nestoji a uz vubec bych se nesnizil k tomu koupit si od tehle zlodejske firmy hru, halo serie me zajima jen v knihach
    • A OS od teto zlodejske firmy pouzivas? nebo jedes na linuxu, mac ?
  • Sweetchuck
    Kdyby udělali Halo Wars 2 s Master Chiefem, byl bych mnohem vděčnější..
    • Halo Wars 2 nebude, protože MS, Ensemble studios rospustilo. Ensemble Studios taky vytvořilo serii Age of Empires. Děkujeme nenažranemu M$ za zníčení dalšího dobreho herního studia. Za tohle si od M$ už nic nekoupím. *11* *11* *11*
  • smutne, ze takto dobra fps hra nikdy nebude hrana, tak jak by mnela, s mysi
    • "mnela" ? Vazne? Fakt te to netaha za usi?
  • AC3 je rozhodne lepší než tupá střílečka,nechápu to hodnocení. Hrál jsem obě a to mám střílečky rád,Halo 4 je POUZE lehce nadprůměrná střílečka,hrál jsem o mnoho lepší střílečky!
    • Jako třeba CoD?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit