Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chcei snad říci že nám sem japonci importují fašismus a stát to ještě podporuje ? ...
  • Valve jede na jistotu ... to ale víme všichni kdo ještě doufáme v halší HL ..
  • To má být humor nebo co?
  • No, ještě tu máme fašismus - státní (z)řízení, které je vcelku podobné řízení "velkých firem."
  • 11.7. začne
  • Většinou býval na konci června a ne července. Naposled to posunuli o cca 2 týdny a začínal 12. července.
  • MrSanta
    Origin je nyní, zdá se mi, už co se rychlosti týká v pohodě. Nedávno jsem z něj instaloval a rychlost stahování byla stejná jako na Steamu. Taky už pomalu zavádí achievmenty, i když zatím jsou jenom u několika nových EA her. Dále přidali počítadlo hodin strávených v jednotlivých hrách. Jediné, co mi tam chybí, je típání obrázků z hraní. To Origin zatím nemá (nebo jsem to ještě nenašel).
    Lehce haprovalo aktivování EA her na Originu pomocí kódů z krabicovek. Někdy bylo potřeba postup opakovat, protože služba během kontroly kódu přestala fungovat. Stačilo stránku znovu načíst a kód zadat znova. Úspěšně jsem aktivoval sběratelku Dragon Age: Origins, Awakening a sběratelku Mass Effect 2.
    Klasicky nic moc je EA podpora, ale ona podpora celkově, nejen od EA, kolikrát za moc nestojí. Teď je tam celkem velký problém s aktivací DLC Stone Prisoner pro DA: Origins. Ne a ne to rozchodit. Postupů mraky, ale žádné řešení není 100%, navíc některé jsou docela uživatelsky náročná. Aspoň přidali možnost stáhnout si Stone Prisoner, Colector's Edition DLC a Red Dragon Armor do BSN, což původně nebylo.
    Celkově mezi Steamem a Originem velký rozdíl v základní funkčnosti nevidím. Steam samozřejmě pořád vede díky brutálním slevám, ale Origin už taky vystrkuje růžky. Pro mě je na Steamu ještě příjemná možnost típání obrázků a zánovní funkce Big Picture.
    EA se malými krůčky snaží stát se "normálním" molochem *1*
  • Máš recht. Jdu si koupit nějaký skiny.
  • VereWolf271
    Pěkný hardware. :-D
  • ruthan
    Ja sem kdysi delal "analyzu" ty jeji firemni kultury, vysledek byl vicemene, o tom, ze to bude fungovat dokud, si tam nenajdou nejaky lidi, kterym jde hlavne o poryto a co nejvic penez, za co nejmin prace.. nikoliv jen ohodnoceni umerne kvalite.

    Nicmene, zda se, ze nepochopili dalsi zakladni vec a to totiz, ze banda "genialnich" designeru, analytiku, manageru a visionaru sama o sobe nic neudela. Tedy, ze potrebuji vsude podcenovane lopaty, ktere jsou schopne skutecne neco smontovat, nakodit, nainstalovat atd..
  • Ehm, testing zadara... v Dote to nesedi, lebo cela hra je zadara.
    Toto je len o tom ze uz mozme hrat. Kto neche nemusi.
    A ona to v podstate je uz hotova a plne funkcna hra, ale v bete bude dovtedy pokial sa nedorobia vsetci hrdinovia.
    Takze uz je to len o slovickareni a ako nahle budu vsetci, nazvu nazvu to plna verzia ale nezbadame rozdiel.
    Je to daco ako Minecraft, volali to beta a pritom sa za to zaplatilo.
    Slovickarenie, keby to nenazvu beta, nikto by nic nepovedal, boli by len patche...
  • Vytáhni si Valve dildo z zadku.
  • Klasika. Ukřivděnec dostane padáka a jediné, na co se zmůže dál, je dštění ohně a síry na adresu svého bývalého chlebodárce. To jsme zažili už nesčetněkrát během čistek šéfredaktorů plátku LEVEL.

    Ubohé, nicméně v případě této paní je jasné, že během okurkové sezény po tom média půjdou jako slepice po flusu.
  • Podívám se po tom, nemůžu to teď najít. Myslím, že to byl nějaký rozhovor s ním po tom, co byly nějaké protesty ohledně toho, že to pořád není. Na steamu se hráči domluvili, že budou hrát HL2, a nějak je přinutí o HL něco říct. On o něm jinak nic samozřejmě neřekl, jen to, že to už potřetí předělávají v podstatě od znova a že to tak nějak patří k jejich filosofii. A že to bude až to bude.
  • Jo, to taky. "Inteligence" nepřátel v jedničce byla dost hustá - vojáci působili mnohem opravdovějc. Nevím jestli z nějaký jiný hry jsem měl u chování nepřátel tak autentický pocit. Mě na dvojce dost vadilo, jak jsem vůbec nechápal, proč jsou tam celý velký kusy hry - hlavně přejezdové úseky. Jako sami o sobě dobrý, ale působilo to na mě spíš jako slepenec různých prostředí, bez nějakého hlubšího smysluplného propojení.

    Black mesa je prima. Hrál jsem na podzim a těším se, až to dodělají.
  • Najviac zarabajuci projekt vo Valve je Steam, takze vsetci su asi tam :)
  • Keyz
    Stejně to je škoda.
    Možná mají touhu něco udělat, nějakou hru, HW ale nejsou schopný to dodělat. Asi to chtějí mít supe jako poslední Duke Nukem. Ten ale neměl takovou zásobu financí, tak nakonec něco museli vydat.

    Rád bych viděl jejich hru. HL 2 vyšla v době kdy byly FPS jiné. Dnes to je samá filmovost, automatické léčení, a mega efekty.
    Zajímalo by mně jestli by se vůbec chytli a případně jak?
  • filias
    Trochu mě napadá paralela s demokracií. Ta taky naprosto svěle funguje v relatvině malé komunitě, kde se všichni znají.
    Jenže na rozdíl od toho, že pro státní řízení nebylo zatím "vyvynuto" nic lepšího co by se osvědčilo, tak pro společnosti co překročili práh "všichni se známe a jsme nadšenci" ano.

    Až dojdou přírodní zroje - o které se vlastně nemusíte zas tak starat a jen je trochu rozumně těžit, tak se jim to rozpadne. Možná pak si uvědomí že takhle řídit firmu je utopie...

    Ano - kde je HL3?? Všichni to chtějí a fy má zroje na to, aby to neskončilo jakou Duke. Proč to doposud nevzniklo? Protože tam by se ukázalo zda jsou skutečně schopni udělat něco velkého co nebude jen 1:1 remakem (a la Dota2). Ale něco, kde je potřeba jak onen risk, tak schopnosti.
  • smejki
    Dvojka oproti jedničce trpí hlavně menší variabilitou nepřátel. HL1 byla jedna velká fantasie, ve dvojce může člověk snadno nabýt dojmu, že střílí jen kombajny, headcraby a zombies. Black Mesa ukazuje jak svěží jednička dokáže být v moderním kabátě.
  • Mato1987
    feminism

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit