Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ach skoda. :/
  • Bazu muzu se zeptat kde a kdy se G.N. bavil o HL3 ? Vzhledem k jeho povesti ,ze se nikdy nebavi o rozpracovanem projektu tak by me to docela dost zajimalo ... Diky za pripadnej odkaz
  • Jo jo, podíval jsem pak na čas trvání na jejich stránky a končilo to v 17:00 našeho času... :/
  • Pokud by informace vytvořené komunitou (např. ty návody) byly vytvářeny pod licencí copyleft, či CC jako Wikipedia (nebo na ten způsob), pak by bylo vše v pořádku.
  • Už to asi skončilo. Nevidím tam možnosť kupit to tak za lacno.
  • Valvedrone pls.
  • to já taky jen na notebooku, teď jsem vypnul wifi a deus a torchlight najednou chodí a to jsem nic nedělal, mě jde o spolehlivost, ne to že si zahraju občas když to zrovna funguje, třeba u deus ex jsem jednou neměl savy, a když jsem dal novou hru tak po chvíli spadla a hlásila že se hru nepodařilo spustit kvůli absenci internetového připojení, možná to spravili nějakým patchem, co já vím
  • V grafice, fyzice jo, ale celkově mi nepřišel zdaleka tak zajímavý jako jednička. Neříkám, že je to špatná hra, i 2 jsem hrál alespoň 3x.
  • Myslím právě, že tady jde o HL - Gabe říkal, že už ho potřetí předělávají od začátku - myslím, že by ho už měli dodělat a vydat. Portal 2 udělali docela rychle a je to pěkná hra. Nevím jestli, když by jí dělali 3x tak dlouho, jestli by byla 3x lepší.

    Jen že nějak poslední dobou nevidím, co Valve vlastně dělá. Spíš asi tak.
    Dělají Steam, což je super, ale je škoda, že ty herní projekty nějak váznou. A jestli právě není problém v té struktuře společnosti. Že jen tak málo věcí se dodělá.

    A od Source 2 enginu bych tak vysoká očekávání neměl.
  • zensky..
  • Ty jsi blázen HL2 byl oproti prvnímu dílu veliký pokrok.
  • Kdy bude Steam Summer sale netuším, ale máš ještě pár hodin na greenmangaming.com, kde výprodej již skončil, ale spustili na závěr všechny slevy ještě jednou... Tam jsou také Steam klíče a například Borderlands 2 + Season Pass za 13.50$ (ještě dodatečných -10% z 15$ přes slevovej kód) je nabídka, která zaujme určitě mnoho lidí...
  • Popravdě, jestli to co drží v ruce, byl její návrh, jak by měla vypadat Valve next gen konzole, tak se nedivím, že ji vyrazili. *5*
  • 1+ Presne nedavno tu byl clanek jak Valve chysta novinku ze budou hraci psat navody k hram, navod pak bude na stem webu a samozrejmne za to nic nedostanou! to ze by tam treba k navodu mohli dat svoji reklamu a mit s toho aspon neco samozrejmne nehrozi tam pobezi reklamy valve. Jen jsem politoval lidi co se takhle nechaj zneuzit a Hned jsem byl hater a idi*t *3*
  • Steam používám skoro nonstop offline na laptopu, pokud nějaká hra nefunguje offline, nejspíš není to vina Steamu.
  • Hm tak bohužel ty hry co mám já tak offline nefachají, možná shadow warrior který byl zdarma, na originu jsem hrál naposledy mass effect trilogy, když jsem byl offline tak stačilo jen zadat heslo mohl jsem hrát
  • Taky pouzivam oboje, i kdyz Origin ted vlastne nemam, protoze zrovna nehraju nic od EA, takze sel z kompu i Origin.
    Origin mi prisel pomalejsi a taky jsem s nim mel drobne problemy (hry se spustili az na druhy nebo treti pokus, jednou jsem ho musel uplne preinstalovat, protoze uz to neslo vubec), ale to jsou veci, ktere se u novych veci proste objevi. Nemohl bych ocekavat, ze by byl Origin hned na urovni zavedeneho Steamu. Ale nevim, jak je to ted. Uz je to par mesicu, co jsem ho spoustel naposled...
    Ale offline hrani je urcite mozne i u Steamu. Hral jsem offline nekolik her (ruzne Total War, GTA IV, M&B Warband) a nebyl problem. Jednou za cas (snad jednou za mesic) sice clovek musi jit online kvuli overeni nejakych veci, ale pak uz muze znovu nerusene hrat offline.
  • Summer Steam Sale bývá většinou na konci července
  • promitac
    Pozri sa takto, Source engine neni len vytvoreny nato aby pohanal half-life ale ponaha veskere valve hry, a z jeho kvality tazia dodnes.

    Co myslis aky bude Source 2. Engine ktory musi byt minimalne tak dobry (lepsi) ako CE3 a UE4, pristupny ako Unity a pod, ktomu musi byt nativne multiplatformny (valve so snahami mimo win. jasne povedalo svoj nazor a smer do buducna) a dostatocne dobry a skalovatelny na dalsich mnoho rokov pretoze po novom HL zase bude nasledovat plejada hier zalozenych na nom, plus dostpune SDK pre kazdeho, pretoze mody a komunita je u valve hier samozrejmost.

    Splacat dohromady novy half-life je ten najmensi problem ktory riesia. Si myslim teda. Nazor ma kazdy svoj.
  • Tak dělat si testing víceméně zadara hráči je dneska a módní. A když se po tom ti hráči můžou dokonce utlouct? A když je za to dokonce můžeš nechat zaplatit? A když pak impletentuješ klobouky a další kosmetický blbosti na kterých dál rýžuješ? A když každej, kdo si uvědomí, že to není úplně košer, je označen za hatera milionem fanboyů? To je pak pohodička.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit