Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holldir
    Lidi jako nevím jak vy, ale u mě to propadlo už jen proto, že to nepodporuje UHD rozlišení :D
    Nevím teda zda není chyba jen u mě, ale mě to prostě UHD rozlišení nenabízí
    Ve videu jsem viděl akorád více světel než lepší grafiku, místama přidali nějaký textury a objekty aby příroda nevypadala tak nudně a přidali trávu aby jí nebylo v pustině málo
    Ale k čemu to je když mám namodovanej skyrim do zimy...upřímě každej fanda ES ví, že skyrim by měl být zasněženou lokalitou a ne pěknou slunečnou zemí jak to tu prezentují
    Ale to je vedlejší.....myslel jsem, že alespoň něco vylepší, ale když vidím, že rozlišení mi dá max 1900x1600 a k tomu žádné pořádné mody tak to ať se dou zahrabat
    Mám grafiku nvidii 1060 a na UHD se mi to s modama v pustině kvůli grafice a hustotě trávy seká jak prase...na webu bethesdy je snad jedinej mod kterej používám a to asi phendrix magic evolved jinak nic víc...zbytek tam mají naprosto nesmyslný mody který nemají ani význam a ta zbylá půlka je taková, že hráč ani nepozná, že ji ve hře má nebo ji nikdy nevyužije
    To kdybych udělal vlastní instalátor svýho namodovanýho sskyrimu a uploudnul to na web stáhlo by to víc lidí než special edici

    Teda ti co na to mají kompa :D
  • Jestli je to tak, tak super.
  • You see that BethesdaHD™ mountain?
    You can BethesdaHD™ climb it.
  • To není moc dobrý.
  • Není to FOV efekt, tkerý jde v nastavení nastavit posuvníkem? (takže i vypnout)
  • Nezdá se vám to zatím takové celkově rozmázlé? Snad to půjde na pc vypnout, tenhle trend me u novych her, nebo remasterů opravdu štve.
  • Jo.
  • Takže stačí kúpiť si Legendary edition ?
  • Zrzzek
    Mám takový tušení, že na Johnnyho otázku je odpověď módy. Modovat a modovat, dokud to nespadne... *1*
  • ja se divím že to modují, ta hra je špatna od zakladu, nejaka zaplata to nespraví
  • Johnny
    a co by asi tak recenzovali?
  • Johnny
    Esanti: No nevim, já mam nahráno cca 300 hodin a mam splneny naprosto vsechny questy ve hře... by mě zajimalo co si dělal těch 1900 hodin ? xD a to mam prolezly každý místo co na mapě existuje. Kolikrát si to hrál? xD
  • Johnny
    se divíš? sou dost omezený výkonem konzolí...
  • No dyť o tom mluvim, obojí je stejně tupý jen zbraně maj větší poškození. Samozřejmě si můžeš x hodin grindovat a pak se to srovná nebo otočí, ale tomu bych rozhodně neřikal zábava.
  • Na druhou stranu moderska scena ted dostava lepsi zaklad s 64bit enginema mnoha integrovanymi grafickymi efekty ktere se blbe pridavsji pomoci modu. Takze bych rekl ze specialni editici zvladne modama vyhnat o hodne dal nez zakladni hru.
  • Aha, v rychlosti som si to splietol s Francescos Creatures and Items. Jeho leveled mod sa casto pouzival aj v kombinacii s OOO. Statickost Morrowindu nie je ziadna blbost. V case Oblivionu sa to jednoducho zmenilo a mnohym hracom sa nechcelo hrat hru, kde v mnohych oblastiach stretli na nizkych leveloch uplne inych nepriatelov ako na vyssich. OOO bola moznost ako hru priblizit k filozofii starsich dielov a kritizovanie tejto dobrovolnej moznosti je komicke. Mody je samozrejme mozne robit aj bez vlastnych assetov a script extenderu, ale s nimi je to o niecom uplne inom.
  • zakladni Francesco zadny dalsi zdroje ani obse nepotrebuje, samo pokud chces vic tak potrebuje, ale to uz je pak nadstandart, i ten zaklad toho nabizi vic nez dost (navic si to urcite pletes z Oscuro Oblivion Overhaul, pac francesco mod mel tech nadstandartu jen par, kdezto OOO menil hru totalne, az moc) A vubec, meles blbosti, nejde o to ze ma Morrowind statictejsi svet, slo me spis o to ze podobne jako kdysi u Morrowindu to ted budou mit hraci na PS4. Proste tvrdit ze pouziti zakladniho editoru Skyrimu pro mody na PS4 je na nic je nesmysl, da se tam udelat plno veci.
  • Ten mod na Oblivion ma kopec zdrojov a este k tomu potrebuje obse. Morrowind je predsa len odlisna hra, pretoze ma statickejsi svet.
  • vzhladom na cenu updatu pri pc verzii bolo od zaciatku jasne, ze jedina vyznamnejsia zmena bude 64 bit engine.
  • Asi by sis někdy měl vyzkoušet, jaké to je kouzlit chain lightnig obouruč nekonečně - bez spotřeby many a pak něco mektat o tom, že to je delší........evidentně vůbec nevíš o čem meleš. Naběhnout na někoho z obouručákem, nebo ho v klidu sesmažit bleskama na dálku? Co je lepší? Co bezpečnější? A co za taktiku máš s tím obouručákem? S rozeběhem seknout obouruč.....a? Co dál? Pak jen zběsile mačkat lahvičky na HPčka, popřípadě utíkat kolem a rychle se léčit (bavíme se doufám stále o master/legendary obtížnosti....?) A vůbec, kde vůbec bereš tu drzost prznit Skyrim slovem jako je taktika nebo větší výběr kouzel a podobně? Čeho je tam vlastně větší výběr? Myslíš jakože bez modů těch 10 obouručáků/seker/kladiv je víc, než nějakých deset kouzel z každé školy magie? Když už taktika, tak sneak charakter - mám zabít na jednu ránu na blízko, nebo na dálku? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit