Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na legendary obtiznost asi tezko..
  • MalyZeli
    Jako mohli si dat tu praci a dat tam lepsi textury, vylepsit animace a scripty apod... fajn, o par modu upravujici stiny, lighting atd, bude min, ale dalsich 30gb textur bude zase jen diky frajerum, od kterych by se mohli predni vyvojari ucit.
  • jo, jde. A je to nejvíc zábavná cesta hrou, protože je nejvíc těžká.....prvních 15 levelů. Pak už jsi tak OP, že se 10 orků s 2H maul může zahrabat. Stačí si jen prvních 15 levelů vymakat enchanting na max, dát restoration a destruction na 100% redukci many a jedeš jak mašina.
  • A ja uz pomalu myslel, ze se od tohoto "vtipku" upustilo.
    Jsem ve spatnem roce? Co se deje?!
  • Rejsek
    https://www.youtube.com/watch?v=mSDfxde8fSg
  • jamar28
    Všechny jdou přes Steam workshop.
  • jamar28
    Spíš by mě zajímalo, jestli to lze dohrát POUZE s používáním kouzel. *1*
  • Vavra nech taha do p#ce
  • pokud tvy mody nepouzivvaji SKSE tak pujdou, ale pokud chtej SKSE tak nepujdou. Bude se muset udelat nova verze SKSE pro ten engine nejprve
  • Dík, nejsem tak zasvěcený *3*
  • Kde jsi vzal to, že bez kouzel se Skyrim nedá dohrát? Právě že melee a ranged jsou nejvíce OP. Hlavně Ork s 2h maul je brutalní.
  • Dá se ta hra dohrát aniž bych používal kouzla, prostě celý ten čáry máry faktor ignoroval? Pro mě je to moc vnucené a radši to jedu na tvrdo. Douho mě to odrazovalo, ale mám chuť to zkusit, tak abych nenarazil a nezjistil že mě to omezí nebo zastaví v pokročilejší časti hry.
  • nevypada to nijak zazracne, ale urcite lip nez puvodni vanilla na PC. Ostatne to je hlavne urcene pro PS4/XONE kde rozdil oproti PS3/X360 verzi je dost znacny. Obvzlast zasekavajici se, obcas 15 fps atd PS3 verze je dost desuplna. PC hraci to maji zadarmo, takze si myslim ze uz dopredu se da rict ze se to celkem povedlo:)

    PS: V bethesde nastesti nejsou blazni a daly to rozezranym PC hracum zadarmo, aspon si usetri tuny blbych kecu, jak byva na PC zvykem. I kdyz kdo vi, nekteri lidi co maji misto mozku GTX 1080 budou remcat i tak:)
  • Hra se reálně moc nezmění, tak k čemu by reagoval?
  • Používáš Nexus Mod Manager, LOOT a wrye bash?

    Ne, nemusíš se jinak bát. Pamatuj jen, že na novou edici skyrimu neinstaluj modifikaci, která by výslovně neuváděla, že je s novou edicí skyrimu kompatibilní.
  • Doufám, že bude recenze. Zajímalo by mě, jak to dopadlo. Zajímá mě především PC verze.
  • remaster Skyrimu budes mit na Steamu samostatne, nijak do puvodni hry nezasahuje. zjednodusene, v knihovne budes mit dva :)
  • jamar28
    Hraju s asi 40 módy. Dalo to docela práci si je pečlivě vybrat a zkombinovat. Smaže mi je to, nebo zůstanou zachovány, nevíte někdo?
  • *1* *1* *1*
  • Myslím, že kadibudky v changelogu nejsou *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit