Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    S blížícím se datem vydání Division (a bety) lze očekávat hromadu ubečených komentářů o downgradu, o lživé reklamě a pro někoho zase nastane nová doba temna. Ptže vývojáři přece lžou (a kradou), schválně hru degraduji (ptže multiformatova hra musí vypadat všude stejně) a hlavně super grafika dělá hru lepší a ne jinak (to vám tu řekne "každý").
    Když odhlédnu od těchto budoucích výkřiků, tak jediný downgrade, který u nových frančíz Ubisoftu pozoruju, je ten hratelnostní.
    Na prvních trailerech mě zaujal především survival koncept a online část, slibující unikátní zážitek o epidemii ve velkoměstě. Přetočme o dva roky dopředu a máme tu obyčejnou střílečku ořezanou skoro na kost.
    Největší zklamání přišlo, když jsem viděl při soubojich healtbary a dmg čisilka létající na všechny strany. UI taky přešlo z "děláme vše přes cool hodinky" na "nevzhledné menu s boxy".
    Abych tedy nebyl za ignoranta a nepopíral grafický downgrade, tak nejvíc toho má na svědomí právě snížení počtu objektů (odpadků) ve městě, ze zjevných příčin. A nezapomínejte, že videa byly zatím jen z X1 verze.
    Počáteční nadšení opadlo (málo obsahu?, žádný survival), ale pořád se mi líbí prostředí města a PvP část.
    Nezbývá než počkat ne beru.
  • Chci se zeptat. Sehnal jsem si klic do bety a aktivoval, ale po stazeni uplay tam nevidim zadnou indikaci, ze mam pristup do bety. Ta hra se mi objevi v knihovne az nastane beta, nebo jak to bude?
    • Morraw
      Ano, pošlou ti zvlášť email s klíčem, než beta začne.
      • Díky
  • Still
    Hmm, v rovce 2013 na E3 vypadal Division uchvatně, pak po vzoru Watch Dogs, udělali parádní grafický downgrade a je z toho zase jen koridorový průměr...
    Ale artbook ze sběratelské edice musím mít *1*
  • Konecne "strielacka" kde to nebude len "aim skiller win" so super namba myskami, ja si pridem na svoje po taktickej stranke ked ze som aim lama*15*,skor mam strach o technicku cast hlavne ubiserveri ak vobec budu.
  • Dobrá a atmosférická hra. Po Betě si hru objednávám. Graficky na ultra detaily vypadá naprosto skvostně, lépe než nový Assassins creed Syndicate. A obrovský svět zaručuje spousty hodin hraní. Tohle je skutečná next gen hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit