Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mirne požadavky? Ctyrjadro, 4GB ram a GTX 560Ti? To je podle me dost drahy a nabušeny komp (260 je starší ekvivalent 560) (a doporučena sestava porad neznamena že vam to pujde na max)
    Minimalni pozadavky jsou pro ty kdyz vam stači ke hrani 20 fps v low res.
  • Díky! *2* Ano, jsem rád, že díky konzolím nároky víceméně stagnují, protože kdo má neustále kupovat nové železo? *4* Vím, že je to jenom byznys, ale co je moc, to je moc. Grafika navíc není vše. Ve Skyrimu bude nádherná grafika (až na to vykreslování v dálce, ale to se dá překousnout), tak si myslím, že není třeba si stěžovat.
  • Za co? Nebyt PC tak tahle herni serie nejspis nikdy nevznikla.
    A to reaguji s vedomim,ze jen umyslne trolujes *1*
  • mmrrxx
    ty si zapni Morrowind a potom Oblivion, spocitaj rozdiel v rokoch vydania a potom sa vrat do tejto debaty *3*
  • za co ? ste spasili svet ? *5*
  • No Prave podle toho ty hry aky vypadaji...
  • Dííky ze to bude vypadat tak trapne jak na konzoli...
  • zapni si Oblivion a podivej se jak vypadal/vypada i po nahozeni modu pro zlepseni grafiky a pak troluj o nejake podobnosti
  • RAAM
    muzete nam konzolistum podekovat
  • Díky blbému Steamu som ušetril ďaľšiu tisícku.
  • mmrrxx
    ake mali byt poziadavky ked to vyzera ako datadisk na starucky oblivion?
  • Luxus
  • Jak je to vlastně s modováním? Já jestli mám čekat nějaký ten facelift odjinud...
  • Jako grafika není všechno hlavně aby byla hratelnost ale vubec bych se nezlobil kdyby to běželo na crysis enginu jako na tom videu.
    Ale to by si zas konzolisti nemohli užít...nj musíme se spokojit s tímhle ale i tak hra vypadá pěkně.
  • FiCTive-MAN
    Požadavky jsou super (děkuju vám konzole), vlastně jsem čekal trochu víc, ale aspoň, že to rozjedu na plný výkon *5* .
  • miker17
    pravda už 3 roky jsem neupgradoval komp. a všechno mi kromě Shogun 2 jede na Ultra
  • Hmm, pekne, jeste aby mne dovolili si to koupit na Steamu a ne od blbe Cenegy.
  • Vzdyt Bethesda v jednom kuse vyhrozuje, ze bude PC verze vypadat stejne jako konzolova, tak proc by mely byt nejak brutalni?
  • tak to je hodne mirny. ale nedali tam frekvenci procesoru
  • Doufám že si vývojáři uvědomili že nemají dělat hru která dostane 10/10 ale legendu!!!!!!!!! :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit