Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdenek.sipek
    Skyrim kupuji nejdříve až tak za půl roku, za rok - v tu dobu už budu mít dozajista mnohem lepší komp a navíc bude na trhu nějaká GOTY verze se všemi DLC za cenu cca 500 Kč - podobně jako Oblivion
  • Zacinam se bat, aby to nebyl consolovej port... Prece jenom 6 GB je 6 GB a i last generation graphic Obli chtel 4.6 ...
  • co sem pletes Batllefield 3, tohle Skyrim...už mě štve jak je to všude
  • Tak jsem si našel doporučené požadavky battlefieldu 3 a vida je to to samy :) jasne to taky da každej s prstem v nose a uplne s prehledem na dva roky starym mainstreamu. Hlavne ze smejki tu porad bude davat rozumy
  • A batllefield 3 je taky konzolová hra
  • jasne takže 2 roký stre ctyrjadro je to same co nový i7 s novou architekturou, on Intel ten hw vyvíjel uplne zbytečne. A hra ješte ani nevyšla ale už víš že tam bude rezerva 20%.
    Počkej na benchamrky a pak uvidíme jestli to spustíte na dva roky starem mainstreamu v 1900x1200 a 60 fps s max nastavením.
  • hitokage
    Ta Vista mu z doporučených požadavků určitě nevypadla. Ani já bych ji nikdy nikomu nedoporučoval :-)
  • jinými slovy mas 2 roky starý komp = šrot, uvidime tvoje fps pak se vrat a davej minuska d.bile
  • možnost modovat hru určitě bude... tohle bethesda potvrdila už před docela dlouhou dobou. Ony ty modifikace dost prodlužují hratelnost hry a tím i zvyšují prodejnost.
  • smejki
    viď
    http://retropages.uw.hu/Gepek/PC/PC-486DX100.jpg
  • Haha umělé zvyšování náročnosti na hardware aby ekonomika nestagnovala, a otročina pokračuje... *6*
  • GTX 260 se 192 shaderprocesory, starším jádrem a výrazně nižšími takty je o hodně pomalejší, než GTX 560, která má pro srovnání shaderprocesorů 384 a taky o dost vyšší takty. GTX 560 ti je v potravním řetězci ještě o něco výš, než GTX 560. HW požadavky jsou tak velmi příznivý. Samozjřemě na minimum to bude určitě hnus s nulovou dohledností a bez stínů, ale s onou GTX 260 by to podle mě mělo špalat hezky. Nezapomeň, že se jedná o konzolovou hru *3*
  • smejki
    Dva roky stará tehdy střední až vyšší střední třída (i5, HD5850/GTX460-70) tohle zvládne s 10-20% výkonovou rezervou. Fakt nedostupné železo.
  • smejki
    Jinými slovy překopali a optimalizovali jádro. To je fajn.Požadavky dá drtivá většina s prstem nose
  • "vybrační banán" To je dobrý LOLOLOLOL
  • ja to beru takhle, pozadavky super a uz to neni kralovstvi bramborovych lidi takze pro me OK :)
  • to je wuuul.....jediny za co muzes dekovat je ze to musis hrat na 1270/800 a na medium bez jakehokoliv HW efektu...A tim nerikam ze Grafika je vse...DAle tu je hratelnost...Strcte si ten vybracni banan do riti *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • svoj PC som kupoval pred dvoma rokmi...za 1 000€.....dnes zozenies to iste za polovicu....procesor stvorjadrovy intel i5, grafika radeon 5770, ramka 4GB....k pocitacu som kupoval aj monitor, mys a klavesnicu (tie k hre nejako netreba, takze odrataj z ceny 200€).....a tympadom splnam doporucene poziadavky....
    cize nic prevratne v dnesnej dobe to nie je
  • Vypada to vyborne i na dnesni dobu. Podivej se jak dneska vypadaji RPG-Dragon Age:des,novy Star Wars Online:des. Takovou grafiku by jsi mel radeji? Jedno z mala krasnych RPG z posledni doby je snad jen Zaklinac 2,mozna jeste Risen. Jinak me nic nenapada.
  • XXDarthVaderXX
    Já ti to brát nechci, ale zase tak nenáročný to není a moc bych nevěřil tomu, že se sestavou, se kterou člověk předtím rozjel na full Oblivion, rozjede tohle...spíš to dopadne tak, že bude rád za low max med. nastavení detailů a pak pořádna sekačka, ale uvidí se.

    Tohle je trošku scestné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit