Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No je fakt, že já už víc jak pět let frčím na C2D a GF 8800GT a k myšlenkám na upgrade mě donutil až Shogun 2, do té doby jsem víceméně vše zvládal se slušnými FPS na střední detaily ve fHD.

    Jenže s tím upgradem mám jeden problém. Poprvé jsem chtěl upgradovat před rokem a půl, komponenty už jsem měl vybrané, ale nakonec mi padla brigáda. O rok později už jsem potřebné peníze měl, ale když jsem na HW fóru požádal o radu se sestavením, byla mi doporučena prakticky totožná sestava (i5 2.5k, 560ti), která stála úplně stejně jako před rokem (dokonce o nějakou tu stovku víc). Platit stejné peníze za rok starý počítač mi přišlo dost divné, takže jsem se na upgrade vykašlal a teď čekám na vydání 6kové střední třídy od nVidie, která snad buď konečně srazí cenu 5kové řady dolů a buď si koupím levněji starší počítač nebo za stejnou cenu nový. Jediné co mě mrzí, že tak krásná hra jako Shogun se mi kvůli tomu válí na STEAMu a nahráno má jen pár hodin, nehledě na pár dalších, které jsem se rozhodl odložit a užít si je na nejvyšší detaily bez záseků.
    • Jo, koupil jsem 2500k když šla cena dolů, za 4300,- Kč, a dobře sem udělal *15* Ale zato moje grafika kledla po půl roce o 1200,- takže zas taková výhra to není *9* *1*
    • Mně už peníze tečou spíš jen do údržby auta, bytu motorky, psa...ještě, že neživim holku :-) Každopádně ArmuII jsem si mohl nainstalovat po tě letech až před pár týdny, kdy jsem naškudlil na novej HDD (win7) a RAMky. A to už nám vysí na krku zas Arma III
      • jj moje řeč taky mám strach že armu 3 už zas nerozjedu a budu muset chvíli počkat..už jsem si zvykl :)
  • Lol? CO to jako má být? To jako že když jsem si zakládal steam na HD2600XT tak ji mám oficiálně i teď? *15* Nebo co je to přesně za bug? trochu jsem to nepochopil, prosím někoho!
    • Veskoslav
      Steam aktualizuje tvé pc, když si kupuješ novou hru například:)Ale musíš to mít zatrhnuté.
    • Myslím, že steam presne vie aké máš PC, stačí byť trochu pirát a skúšať niečo spustiť vo Win 7. Proste nechcú prezradiť svoj trik, ktorý je agresívnejší ako SecuROM.
    • řekl bych že to tak bude
  • FeebeEWN
    Já patřím k těm, kteří hrají na notebooku. Není to herní notes, ale ani žádná plečka, každopádně nakupuju tam pravidelně starší hry (celkem 75). Spoustu z nich sem koupil proto, že sem je dříve pirátil a doteď sem je třeba ani nenainstaloval. Nejnáročnější hra v mojem seznamu je Crysis, které ještě zvládnu na vysoké detaily :) Nové hry nekupuju proto, že jsou moc náročné a drahé. V neposlední řadě na ně není čas.
  • spook.y
    No a proč bych si měl kupovat nějakej nadupanej komp když mi všechno běží dobře. V obchodech ke grafice napíšou low-end a při tom ti bude stačit tak na 3-5 let a všechno na ní půjde hodně dobře. Náročnost her je za dnešním PC hardwarem hodně pozadu.
    • *low-end je bohužel dnes jen přeznačení starých čipů, takže toho se vyvarovat kdyžtak ;) mid je best
  • Já vidím nárůst počtu Geforce 560 a pokles takových kousků, jako G8800, 9800 a ATI5700. Tady je vidět, jak dlouho si člověk s takovýmhle typem grafiky vydržel a že se čekalo na nějaký další rozumný kompromis cena - výkon, protože nás nic netlačí pořád něco upgradovat.
    • To jo, a z 560ky se stává podobná "legenda", která prý zas chvíli vydrží. Já sám jsem před 14ti dny měnil 9800 za 560 Ti :-)
      • A spokojenej? 1GB verzi, nebo víc?
  • ja som upgradoval minulú jeseň na i7 2600k, 8GB RAM, GTX570 GLH a nemám problém zahrať dačo na plné detaily a full HD, ale jedno je isté, tak ako som predtým neurobil upgrade nejaké 3-4 roky, tak to bude určite zasa. Mal som možnosť získať peniaze tak, že z rodinného rozpočtu ma to nestálo skoro ani cent, keby to tak nebolo, tak by som ešte stále fičal na Athlon X2 5200+ a NX8800GTS OC. Vzhľadom k tomu, že náročnosť hier nerastie tak rýchlo, tak ani nie je nejaký extra dôvod robiť časté upgrady.
    A samozrejme, "kvalita" hier tomu tiež nepridáva.
    • Tak já prošel loni stejným upgradem... ;) jen místo 2600k mám jen 2600 a místo nvidie (která sice byla původně objednaná, ale bohužel totálně vyprodaná a měsíc se mi tehdy nechtělo čekat) mám ati 6970 a zatím docela spokojenost... *1*
    • ja som upgradoval skoro uplne rovnako :)
      Akurat miesto 2600K na 2600, 8GM RAM a uz predtym som vymenil staru zasluzilu 9800GT za GTX560 od Gigabytu :) predtym som uz 3 roky fical s C2D E8400, 4 GB RAM a spominanou GF 9800 a v podstate ma k upgradu donutil az BF3. Dovtedy som hraval vsetko, sice nie na ultra mega max, taky Bad Company 2 mi celkom zasmazil CPU, ale v pohode som to hral.
    • P.S. jedným z hlavných dôvodov upgradu bol aj fakt, že stará mašinka sa mi už nepozdávala čo do hlučnosti, teraz som všetko spravil tak, že sa drží hluk okolo 20 decibelov, takže PC skoro nie je počuť, prispel k tomu aj fakt, že na najhlučnejšom komponente - grafike, som vymenil chladič za Alpenfohn Peter s 2x14cm fan :)
  • Burik
    Je to dost podstatny bug. Ja vymenil tri PCcka, za celou eru co jsem na Steamu *9*
  • na konci te stranky je i seznam programu to jako Steam sleduje jaké mam softwarevé vybavení v PC ?
    můžu mu to nějak zatrhnout ?
    • tabuľka prieskumu mi za dva roky používania Steamu vyskočila asi tak 2x a prieskum som spravil, nemám s tým problém. Ak by niekto chcel ublížiť, nepotrebuje robiť prieskumy takýmto spôsobom.
      • Vsak scitaci formular pred valkou taky nechtel nikomu ublizit no a jak se pak pekne Hitlerovi hodili seznamy zidu *1*
    • Prochik
      Steam se v rámci probíhajícího průzkumu nejdříve zeptá uživatele, jestli se ho chce zůčastnit. Pokud se ti ještě nikdy neobjevila tabulka, tak jsi nebyl vybrán - uživatelé jsou vybíráni náhodně a nebo i dle aktivity. Zrovna během července mi vůbec poprvé tato tabulka vyskočila a já to nepovolil.
    • Zayl
      "Steam conducts a monthly survey to collect data about what kinds of computer hardware and software our customers are using. Participation in the survey is optional, and anonymous."

      Umm ... tak že se nezůčastníš?
    • Ne tydle informace (a zvlášť ty o tobě) putují rovnou na stůl vůdci svobodných zednářů
  • No a na jednom nejmenovaném konkurenčním webu jménem Eurogamer si jednu hypotézu vyvodili - Steam se také začíná rozšiřovat i mezi jiné uživatele počítačů, než jsou hardcore hráči. Bože, kam na tohle chodí. *7* Někdo další s podobnou perlou?
    • Hlavně ať do toho započítají linuxáky, na něž se teď zaměřují, kteří si stěžují na to, že jim komp neutáhne XPčka *1* *1* *1*
  • KONZOLÉÉÉ, ja som do zaklínača2 išiel na jednokoráku, ten mi na ňom išiel, dokonca GTAIV, pri Skyrime som upgradoval, načo, keď KONZOLÉÉÉ?
    Kôli akej hre by si mal kúpiť nové PC? Je len jedna jediná z poslednej doby a to je L.A. Noire.
    • Né že bych ti nevěřil ale schválně na kolik snímků za sekundu si ty hry hrál, docházelo k nějakým propadům FPS, na jakém hraješ rozlišení, jak sis nastavil grafiku?
      Hmm znám lidi kteří se budou do krve hádat že hra běžící na 35FPS (a která je dělaná na 60FPS) je plynulá a znám taky psychopaty kterým nestačí míň než 100FPS.
      • JJ to je as jasné že nebola, problém nerobili mestá, ale krajina mimo, ale napr AC I pre mňa vyzeral krajšie ako teraz, keď tam je AA, HD ...
        • lipkozzi
          Pockat. Mesta, krajina okolo? Hral si ty vobec GTA IV? Nebolo to skor GTA San Andreas?
          • hlavne se registruj blbče, a pak pochop, že se ptáš špatne ....
            • lipkozzi
              Whatever...
        • Takže na kolik FPS sis to dával ono zase hrát na 30FPS např CoD není žádná sláva?
          • COD som ani nesťahoval, ale Mafia II bola 800x600 oki, žiadne silenie očí, napr AC I bol horšie optimalizovaný ako ACII, v I to bolo mimo miest des, II bola v poho, nikdy som nemeral FPS, si pamätám Quake I a to bol teprf komix - kedys.
    • Hry, ktoré išli a som ich prešiel na jednocore s 7800:
      Mafia II
      GTA IV
      AC -I, II, B
      Prototype
      Divinity 2
      Gothic III
      Dokonca aj shadow of colossus sa spustil, ale oki mi ide až teraz
      • filias
        Jo, taky jsem hrál Warcrafta 3 na Rivě. Ale jak to vypadalo....
      • Mínuská? Chcete návod ako spustiť GTA IV na XP? Pravdu, zrejmä nemáte radi, ale recht je hovoriť, že ich bolo 6 000 000
        *1*
        • Pre 6 000 000 sráčov /myslené ako čo idú za TO ČO SA MÁ HOVORIŤ, hlavne nemyslieť/:
          http://www.lidovky.cz/stredecni-ln-bude-rathovou-unikovou-cestou-izrael-fwx-/ln-media.asp?c=A120724_214808_ln-media_ape

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit