Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nápad to byl dobrý, ale tohle provedení je spíš taková technická kuriozita pro nadšence co si to můžou dovolit za tu nevýhodnou cenu pořídit. Udělat to 2x větší s pořádným chlazením a mechanikou za poloviční cenu tak to bude mnohem zajímavější.
  • trolo
    na čipsy(dokukal som len zo zvedavosti)
  • nekromant33
    a to je alienware z tech drazsich znacek
  • Ako pre predstavu co sa da kupit za priblizne rovnaku cenu, Alienware X51 s i7 a GTX660.
    http://www.dell.com/us/p/alienware-x51/pd
  • *15* *15*
  • Mart9
    V sobotu to Martin vysvětloval pod videem s FC - http://s9.postimage.org/47v7b2kq7/blixa.jpg
    Nevim, jestli už je to hotové nebo ne, ale teď jsem zkusil pustit všechny videa na hlavní stránce a zase žádná reklama.
  • To co zminujes mi napadne pripomina....PC platformu. Do ni si muze narvat jak nove,tak bazarove dily a tak mi moc nedochazi,co ma jako tahleta "nova" vec prinest.
  • Aha tenhle koment sem nepatri, porad nejak nechapu to tlacitko "vlakno", muzete ten koment smazat.
  • Kdybych s tim mel ty zkusenosti, co popisujes, tak sem ten post vubec nedavam. Me tu rano nabehla asi 4x za sebou, takze jsem to okomentoval. O tom vysvetleni nic nevim.
  • Mart9
    Jde o to, že už bylo jasně vysvětleno, že reklama rozhodně nebude u každého videa, ale zobrazí se jen jednou za několik hodin. Dneska jsem si tady pustil schválně asi 6 videí a reklama mi nenaběhla ani jednou.

    Takže prostě nechápu tu hysterii kolem toho a vyhrožování o odlivu uživatelů. To je fakt k smíchu.
  • Ach to su zase objavy...
    Valve nikdy nemalo nic s Xi3 spolocneho, to len naky vysoko inteligenty novinar ked videl ze sa jedna o obycajne pc na ktorom moze byt nainstalovany steam, tak zacal sade vykrikovat senzaciu o steam boxe. Valve o tom nepovedalo ano Ň.
    Ale tak nietko ma neustale potrebu tuto kacicu rozmazavat dokola a furt.
  • Nepracujes ty nahodou jako traktorista?
    Me je uplne jedno jestli je 3s hodne nebo malo, jde o to ze na youtube mi to nevadi a tady jo. Tedy ze na youtube to delaji dobre a tady spatne. Do kolika videi to davat a kolik vterin to nechat, to je na rozhodnuti marketingoveho oddeleni. Ty disponuji vsemi temi jejich studiemi a testy. Ja byt jejich reditel, tak chci aby ta reklama byla v takovych intervalech a frekvenci, ze nebude divaka prehnane iritovat.
  • Mart9
    Ty tři vteřiny, to je velký rozdíl panečku. Neusneš za tu dobu u té reklamy?
  • Ne vazne? To je mi novinka. Podstata je, ze se vsechno da delat dobre a spatne. Tehle reklamy je uz proste moc. Na youtube, kde je reklama na kazdem cca 3tim videu a jde preskocit za 5s mi nevadi.
  • A ty zase nechapes, ze potencielni zadavatel reklamy vazne nema zajem o lidi, tkeri nemaji zajem o jeho zbozi, takze kdyz jim cpes jeho reklamu, tak ho defakto poskozujes a okradas, coz si nastesti zacina uvedomovat cim dal vic firem.
  • Ty se proste nedokazes odprostit od kurzoroveho paradigma. Ano, ovladaci schema, ktere jsi popsal je stavene pro mys, prí gamepad by se muselo predelat. Znovu upozornuji na Tactics Ogre, ktere si vystaci s ovladacámi prvky PSP. Ne ze by bylo tak komplexni, ale na princip ovladani.
  • Ty toho ale moc nevis, ze jo :-).
  • Najdi si PicoPSU a pochopíš, že to jde i jinak.
  • Amylee.Anderson
    To bylo moc špatný na to, aby s tim Valve mělo něco víc společného *15*
  • nekromant33
    Taky bych se radsi distancoval kdyby na me par extrovertu na games zaclo nadavat ze muzu za cenu ja

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit