Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    no sranda je, že za těch 8 sekund ani není poznat, na co ta reklama je. já teda pořád nevím, na co je... :)
  • shmeck
    Nechápu co je to za módu. Kdo se chce podívat na reklamu, tak se na ni podívá. Kdo se nechce dívat může reklamu přeskočit, ale až po 8 sekundách - Proč ji do prrrr... kýnka nemůžu přepnout hned ?? Takhle mě to akorát nase*e a odradí od sledování dalších videí.
  • Robotron3
    V tý herní novinařině nám nějak selhává ověřování informací. Protože to se jednou něco napíše a druhý den se to dementuje. A to je nějak moc často *3*
  • Mart9
    To je ovšem tvůj problém
  • Jestli se jim tohle zelezo podari narvat do krabicky o rozmerech 4.27x3.66x3.66 palcu tak to se te cene ani nedivim. Takhle velky mam jenom zdroj, ktery mi taha v podstate ten samy vykon v midtoweru.
  • Zjímalo by mě jestli tam pújde nainstalovat utorrent a daemon tools.
  • Tuhle bednu si asi fakt nekoupim, ale co me uz zacina tocit je ten traktor. Jak dlouho bude tahle 8s reklama jeste bezet? Ja uz nemam ani chut na ty videa klikat, protoze tam zase bude traktor. *16*
  • Robotron3
    CellOS
  • Ano, a proto maj konzolisti autoaim, protoze se stim neda mirit, a maj ho projistotu i v tech nekolika hrach, ktery behaj online a umej komunikovat i se svym brachou na PC ... protoze jinak by dostavali i od lama PC hracu neustale naprdel.

    Mimochodem, proc si ke svy konzoli nekoupis mys a klavesnici? To je totiz zakladni ovladac, narozdil od gamepadu.
  • Vzhledem k tomu, ze jak Sony tak M$ na konzolich dlouhodobe prodelavaj, tak by to byla ekonomicka sebevrazda.
  • Pameti sou ti leda na kulovy, protoze do maly krabky jednoduse nedas nic vykonejsiho, protoze by se to upeklo. A to plati i pro Sony a M$.
  • A na cem myslis ze jede PS3 tarde?
  • Dotovane muzou bejt klidne 1000x, ale co vim, tak se ruzni lide ruznych spolecnosti vyjadrovali v tom smyslu, ze rozhodne ne za ceny, za ktery se prodavaji stavajici konzole a nejspis ani ne za ceny, za ktery se prodavaly v dobe uvedeni, takze to vubec min byt nemusi a to ani s dotaci.
  • JezboX
    Připadá mi, že si chce Piston udělat hlavně reklamu. Tyhle jejich miniPC byly vždy drahé (specifická základní deska atd.). To, že na ten jejich krám chtěj dát samolepku SteamBox ještě neznamená, že za tolik budou prodávat všechni výrobci. Taky mám za to, že Valve určí nějaké kategorie HW na které bude moct přijít samolepka s nápisem SteamBox. Dost mě iritujou tyhle komentáře, jak to Valve s krabičkou za $1000 přehnalo. Asi jako kdyby jste si chtěli koupit PC a nadávali by jste Microsoftu, že je drahé. Taky nespatřuju v použití APU od AMD nějakou kolosální hrůzu. Dnes není potřeba über procesor na hraní. A grafiku má prostě AMD v procesorech lepší.
  • Me ta cena osobne neprijde premrstena. Dyt i v dnesni dobe si prumerne HERNI PC clovek koupi za 20-25 tisic. A jak tu psal nekdo vyse, cena u konzoli se vyrovna v pripade, ze si pravidelne kupujete hry. Pokud si koupite jednu dve na deset let. Tak nejspis se vam vyplati konzole :)
  • Me to neprijde padle na hlavu. Jeste jsme opravdu nevideli vsechno, hlavni plus je, ze je to male a vypada to ze se soucastky daji menit.

    Staci, aby udelali bazary, kde budou moci davat stare a kupovat si novejsi vybaveni pro toto zarizeni. Dale zalezi jake hry a multimedia na tom pujdou a to jak v soucasnosti tak v blizke nebo delsi budoucnosti.

    Nejsem zastancem konzoli, ale to neznamena, ze se nezajimam o novinky a zajimave napady. Vse se jeste uvidi.. samozrejme se bude jedna o poradnout marketingovou kampan, aby to i prosadili, ale na steamu je solidni radka lidi. Takze maji zdarma reklamu.
  • dejte tomu nalepku apple a uvidite ty prodeje
  • Keyz
    Tak 3x obrázek by to snad zvládlo *15*

    - Pro choleriky výborná věc, tvar to má takový, že to půjde lehce nakopnout.
  • Úplně nás rozsaď.
  • nechte ho žít je mu 12 :3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit