Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USER47
    Tak ono ledacos mohla napovědět skutečnost, že v žádný tiskovce, traileru či jakýmkoli oficiálním materiálu výrobce toho zařízení není o Valve ani Steamu ani slovo, že ano...
  • Pisston jo? To je ale koko*ina. Kdyby byl za 5.000,- Kč, tak neni co řešit. Po WiiU se nám rýsuje průs*r roku.
  • Průměrné herní PC za 20-25 tisíc? To možná ty, protože si neumíš postavit PC sám. Průměrné herní PC se dá dnes sestavit za krásnejch 15 litrů.
  • tak za takove penize jim to asi moc lidi nekoupi. tisic dolaru bych jim osobne nikdy nedal. mozna pulku...
  • protoze valve vlastni steam, tudiz ma (predevsim) zisk z prodeje cizich her

    takze je pro ne dulezitejsi etablovat novou platformu, nez se snazit urvat par drobnych (stejne, kdo by si kupoval vsechny jejich hry zvlast?)
  • Robotron3
    Nakonec by to mohli udělat. Dyť těch linuxových her je tam jen pár desítek a většina z toho indie :)
  • "a valve hodilo do placu zdarma cely portfolio svych her"
    A proč by tohle proboha dělali? Už si někdy viděl, aby pekař do nový pekárny dal celej náklad zadarmo, jen aby ji zpropagoval?
  • Protože oni určitě mají takové podmínky ve smlouvě. Něco jako: "čtenář musí vidět alespoň kousek naší reklamy, protože už jen 8s našeho produktu a nebudete chtít jiný." (škoda, že u téhle reklamy po 8s nevíme o co jde) Je to otravné, ale asi je to cesta nejmenšího zla. Btw mohla by být soutěž o brambůrky (pokud už všechny redakce nesnědla).
  • Mart9
    Tak čau
  • shmeck
    Všichni chápeme, že za reklamy má redakce peníze (a brambůrky *1*). Jen mi nejde do hlavy, proč jsem nucenej dívat se 8 sekund na reklamu o kterou mám absolutní nezájem.
  • Robotron3
    Sem pro mučení! *15*
  • konecne by ste ho do na mucenie mali zobrat, a zistit ako je to s HL3 (simulovane topenie a pod.amici s tym skusenosti maju) *1*
  • kdyby se cena trochu snizila a valve hodilo do placu zdarma cely portfolio svych her, tak uz by se to celkem vyplatilo, nemuze opijet joudy jako to dela sony, dotovanym hw loupeznickou cenou her
  • Asi pořád nechápeš, že pokud by tu ty reklamy nebyly, tak by tento web buď neexistoval, a nebo bys za jeho čtení platit. Myslíš si, že to bude dělat někdo z dobré vůle? Neřikám, že mám reklamy rád, ale většinu mi potlačí AdBlock a ten malej zbytek už nějak překousnu.
  • Tim si nejsem tak jisty, jestli tenhle muj problem ma vic lidi na Games, tak je mozny ze dojde k odlivu ctenaru jiam, kde traktor nebude. Nebo bude preskocitelny za 3s.
  • No, vypada to ze soucastky se daji menit... pokud si koupis predrazeny dily opet od Xi3, protoze minimalne ta zakladni deska nema ani nahodou standardni format.

    Vymenit nejspis pujdou pameti (tipl bych ze tam bude jeden notebookovej so-DIMM slot, mozna i dva) a SSD (tady bych cekal mSATA slot). To bude ale asi tak vsechno.
  • rekl bych ze zdroj to bude mit externi - krabicku na kabelu podobnou jako u notebooku. Jinak by se to fakt nedalo uchladit...
  • 1000usd + cca 230,- českých kulatých za takový ten ventilátor do koupelny na podzimní dny.. Ten by to snad mohl uchladit přes léto *14*
  • ales.smutny
    Mno ono jde o to, že až doteď se Valve nijak nebránilo spojování s Pistonem. Naopak na CES spokojeně naskočili do vlaku zpráv a básnili o spoustě prototypů firem spolupracujících na projektu. Ale samozřejmě, může za to herní novinařina, nikdo nevzal Newella do mučirny a nezjistil to...:)
  • Teď mě napadlo při čtení článku že Steambox by byla super alternativa k PC jakož to k cestování na LAN perty. Žádne nošení těžke nemotorné case vezmete box do batohu a je to... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit