Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DangerousDave
    Ak táto hra nebude mať poriadny úspech tak už asi stratím akékolvek ilúzie o dnešných hráčoch.
  • Paul_cz
    Výbornej rozhovor! Rat shadows *1*
    Taky předobjednáno, rozhodně nejočekávanější hra roku. Hezký jak specificky zdůraznil "games for windows, NOT LIVE" *4* .
  • Corvus
    Mám jen jednu informaci: MÁM PŘEDOBJEDNÁNO A KUR**** SE TĚŠÍM!!!!
  • Ten týpek je sympaťák!
    Mám ps3 a miluju Uncharted či Gears of War. Ale o to víc dokážu ocenit hry jako Xcom nebo právě Dishonored, který kupuju obě 12. října. Jak příhodné :-)
    • Jsme na tom stejně :)
      • DangerousDave
        keď vidím ksichty z gearboxu alebo teraz tých emo autorov Fable: The Journey v ružových kšiltovkách tak im mám chuť jednu vraziť ... v tomto prípade sú pocity presne opačné.
        • Tak to máme stejný názor, já jsem FABEL ani nic z toho universa nehrál, ani mě to nijak netáhne, a video jsem zkoukl jen ze zajímavosti, ale z těch hráčů a vývojářů jsem byl docela v kaši (myšleno negativně). Vůbec mi to nepřipadalo seriózní a už vůbec ne cool, byť myšlenka zapojení pohybového snímače je zajímavá.
  • Jo tomuhle chlapíkovi věřím to co řiká....na Dishonored se docela tesim, i kdyz mi moc nesedí to prostředí, ale jednotlivý prvky vypadaj zajímavě a bude to dělaný poctivě...aspon z informací mám ten pocit.
  • Mluvil tak strašně hezky nePRově. Jak je to možný?
    • Souhlasím, na plnou hubu řekl, jaký je trend s kterým se on ani jeho tým neztotožňuje. Na druhou stranu ale přiznává částečné ústupky a jak je přpracovali k obrazu svému.
    • DeathOnVacation
      To víš, musíš si umět vývojáře hezky zpracovat.
    • Nova PR taktika....
    • Malleth
      Taky sem myslel že tenhle úkaz už nikdy v interview k tříáčkový hře neuvidim.
      • jakubtomsa
        Přesně. Mluvil jako hráč, jako jeden z nás *15* Mno... asi bych měl konečně předobjednat!!!
  • A kdyby se mu to náhodou nepodařilo vždycky jim muže vzkázat: Tak si nas er t.e ! :D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit