Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Četl jsem definici nebo respkt diskuzi na reeditu o Itentional feeding... tam se shodli na tom že feeding určitě není že někdo má jen špatnou hru a kazí ji ostatním svojí např neschopností (má více smrtí než zabití) Což některé děti nechápou stejně nadávají na jiné věci.

    Beru to z pohledu SMITE to taky občas překvapí, např když jedete solové Conquest a někomu to přeci jenom nejde, ale fakt někomu přát kvůli tomu že párkát zemře aby dostal rakovinu? to se mi stalo poprvé. Chápu že někdo pochybuje o mentální stabilitě ale tohle je moc. Takže jak no využít omezené funkce reportu a výtečníka nahlásit.

    Nebo jindy Joust 3v3 dostanete neschopné nooby a klan protikterému jsem hrál mi napsal whisper že se omlouvá za mé spolubojovníky. Atp Hlavně jsem rád že SMITE není tak zkažené a snad nebude. Jako LOL a jiné. Nic no jenom takové postřehy. Když už jsme u těch moba her.
  • Jack1947
    Právě, potom se rozroste nastoupí děti a nebudeme daleko od toxické komunity.
  • Ano, protoze skiny do hry maji hodnotu 45 euro. Chtel jsi napsat cenu, ne?
  • Jasně dostaneš ty skiny .. ale zas ja nějak ty skiny ani nepotřebuju .. a fakt je pravda ze lakaji na tu betu hlavně ze si už můžeš zahrát .. dyt ty hrdiny si pak vyhraješ ve hře ;) to stačí
  • No myslím, že neurotický magor jako on, je toho schopný. Stačí když udělají port nějaké konzolovky na pc a ten se tu z toho může zbláznit.
  • nightborne
    Já vím, že bych neměl, ale stejně mi to nedá. WoWko má víc než sto milionů unikátních účtů. A to nepočítám prodeje datadisků a podobně ;).
  • Proč jsi zmatený, občane?
  • HEHEHE ti sy vtypni a teď nažeň zpatky stado do ohradky a dej si loka borovičky.
  • Overwatch fps bez krve Unreal tournament pro 12+ *10* *11* *11*
  • Jen ho nech jestli mu to pomáhá ulevit si od nějakého traumatu z dětství nebo si tím léčí nějaký mindrák pak se ty jeho výlevy dají snést. Je to veskrze neškodná forma, pořád lepší než kdyby např. šel házet dřevěné špalky z dálničního mostu. *6*
  • tim bych se moc nechlubil, ze takova s4acka jako destiny prodala tolik kusu *1*
  • Vazne si to musel napsat znovu ? vzdyt je to posledni prispevek ^^ ... mozna to napis jeste do tretice at to stoji za to..
  • Když se dva perou, Valve se směje *4*
  • Hnisavec
    GTA V 45 miliónov, Destiny 16 miliónov predaných kópii....2 hry predali viac kusov na konzoliach ako všetky hry na PC dokopy *3* *15*
  • Čo robiš bačo? Ále nič len zkušám jestli mám za nechtom bahno lebo h*vno. Ukaž (ocucne prst), FUJ to je h*vno! No já som si řikal, čo by mi bahno robilo v prdeli.
  • Hnisavec
    to nie je trolling, ale čistá krutá pravda *3* v mojom príspevku nie je ani kúsok trollingu, či nepravdy *5* *6*
  • Hnisavec a GGG dva největší degeneráti games.cz ukázali jasně kde je cesta k demenci
  • Jelikož jsi mu odpověděl, asi ti zas tak volný nebude, co? *3*
  • nekrm trolla, pokazde umre jedno kotatko
  • Si trapnej a nikoho nezajimas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit