Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blizzard táhne hospodaření Activision. Aktivision by mělo táhnout :)
  • Přesně tak, táhneme activision. Oni nás taky táhnou, ale opačným směrem, ke dnu..... My chceme svobodu!
    Obchodní meetingy Activision Bllizard vypadají asi takhle:
    Jak vydělat ještě více peněz?
    Activision: Vydáme další CoD!
    Bllizzard: Vymyslíme novou úspěšnou značku
    Activision: Moc nákladné, vydáme další CoD!
    Sierra: Co je to úspěšná značka?
  • Zayl
    Počet registrovaných lidí je naprosto nanicovatá statistika. Já jsem například zaregistrovaný do Heroes of the storm ... ale ani jsem to nestáhl, natož tak hrál.
  • Vydame velmi obsahove slabou hru, nasledne DLC za cenu 800,- + cimz nepridame obsah jen o neco malo naplne. Vydelame miliony, tak se to proste dneska dela. Lidi jsou ocividne cimdal tupesi a plati spousty penez za cimdal mene coz je primo umerne k trzbam za tyhle skvosty. Well done/So sad.
    • *destiny
      • Proč jsi zmatený, občane?
  • Kéž bych mohl mít jeden klíč k Heroes :((. Jak ho Adam hrál, tak to byla první MOBA hra, která se mne velmi líbila. Kdyby jste někdo měl alespoň jeden volný nebo kde ho sehnat, dejte pls tip.
    • Místo škemrání jdi do práce nebo si najdi brigádu a kup si ho!
      • No mne se moc nechce dávat 34€ za betu hry, která pak bude zadara, to raději dám za předplatné Wow. Ale mám rád uzavřené bety, protože mi přijde, že je to doba, kdy je komunita taková soudržnější.
        • Ale když si představíš, že za tu cenu dostaneš skiny, mounty a hrdiny v hodnotě 45 euro, tak to tak hrozný není si myslím... já osobně jsem key vyhrál ve zdejší poslední soutěži :)
          • Jack1947
            Právě, potom se rozroste nastoupí děti a nebudeme daleko od toxické komunity.
          • Ano, protoze skiny do hry maji hodnotu 45 euro. Chtel jsi napsat cenu, ne?
          • Jasně dostaneš ty skiny .. ale zas ja nějak ty skiny ani nepotřebuju .. a fakt je pravda ze lakaji na tu betu hlavně ze si už můžeš zahrát .. dyt ty hrdiny si pak vyhraješ ve hře ;) to stačí
  • pěkně Blizzard!
  • 25 milionů to je mazec
  • Jack1947
    Četl jsem definici nebo respkt diskuzi na reeditu o Itentional feeding... tam se shodli na tom že feeding určitě není že někdo má jen špatnou hru a kazí ji ostatním svojí např neschopností (má více smrtí než zabití) Což některé děti nechápou stejně nadávají na jiné věci.

    Beru to z pohledu SMITE to taky občas překvapí, např když jedete solové Conquest a někomu to přeci jenom nejde, ale fakt někomu přát kvůli tomu že párkát zemře aby dostal rakovinu? to se mi stalo poprvé. Chápu že někdo pochybuje o mentální stabilitě ale tohle je moc. Takže jak no využít omezené funkce reportu a výtečníka nahlásit.

    Nebo jindy Joust 3v3 dostanete neschopné nooby a klan protikterému jsem hrál mi napsal whisper že se omlouvá za mé spolubojovníky. Atp Hlavně jsem rád že SMITE není tak zkažené a snad nebude. Jako LOL a jiné. Nic no jenom takové postřehy. Když už jsme u těch moba her.
  • Na Overwatch jsem fakt zvědavý. Má vůbec dnes nějakou konkurenci? Napadá mě jen TF2 a Nosgoth.
    • Overwatch fps bez krve Unreal tournament pro 12+ *10* *11* *11*
    • Nechápu proč lidé stále srovnávají Overwatch s TF2. Overwatch má na rozdíl od TF2 speciální schopnosti pro hrdiny, což mi připomíná moba hry a grafika se s TF2 také nedá srovnávat. Nosgoth jsem, ale nehrál, takže to může být konkurence, ale nevím. *13*
      • Právě že já neznám nic podobného. Nosgoth se tomu možná podobá poměrně dost - nevím. Je na steamu zdarma a pro mě nejlepší free hra za poslední roky. V TF2 jsou minimálně specializované postavy a jejich pohyb a celková hratelnost mi na první pohled dost připomíná to, co možná bude v Overwatch.
  • Destiny a GTA V dve najvacsie a najdrahsie AAA hry roka a os.ali teen warez dudebros platformu a vygenerovali rekordne predaje. Ukazali jasne kde je cesta k zisku! Nevydavat velke hry na PC!
    • Hnisavec a GGG dva největší degeneráti games.cz ukázali jasně kde je cesta k demenci
      • Jen ho nech jestli mu to pomáhá ulevit si od nějakého traumatu z dětství nebo si tím léčí nějaký mindrák pak se ty jeho výlevy dají snést. Je to veskrze neškodná forma, pořád lepší než kdyby např. šel házet dřevěné špalky z dálničního mostu. *6*
        • No myslím, že neurotický magor jako on, je toho schopný. Stačí když udělají port nějaké konzolovky na pc a ten se tu z toho může zbláznit.
    • Si trapnej a nikoho nezajimas
      • Hnisavec
        to nie je trolling, ale čistá krutá pravda *3* v mojom príspevku nie je ani kúsok trollingu, či nepravdy *5* *6*
        • Čo robiš bačo? Ále nič len zkušám jestli mám za nechtom bahno lebo h*vno. Ukaž (ocucne prst), FUJ to je h*vno! No já som si řikal, čo by mi bahno robilo v prdeli.
      • Jelikož jsi mu odpověděl, asi ti zas tak volný nebude, co? *3*
      • nekrm trolla, pokazde umre jedno kotatko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit