Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    Pochvalu za class challenge? Eh, ok.

    Mě první tři křídla přesvědčily o tom, že by bylo super mít možnost zaplatit jen 350 goldů a dostat jen ty karty. Tolik k jejich kvalitě a hodnotě.
  • Krescz
    Bosse i Sporu si pamatuju :D to byly časy....+ a - debuff a pokazde to nekdo posr*l
    • Přesně :D:D Já vždycky spanikařil a všichni díky mě umřeli. ještě teď se za to stydím :D
  • Ta hra, to je něco jako mariáš?
    • Spis pokemoni nebo POG. Cilovka kazdopadne 14 let, protoze starsi hrace neverim, ze tohle uspokoji.
    • BoB.2
      Ne něco jako vrhcáby.
  • Miserius
    Nejhorsí věc na tyhle hre je, ze si kazda lama hned postavi balicek podle internetu, treba jmenovanej warlock zoo a pak hrajou proti lidem a připadaj si jako super zabijáci... Mě baví vymýšlet si ruzny decky, ktery nejsou tak silny jako ty co jsou na netu, ale i tak s nima chci hrat ale vpodstate to nema smysl protoze kazdej musi jit jeden z tech top decků
    • To je prostě špatný herní design, když tohle umožňuje.
      • Jack1947
        A za všechno může blizzard že *5*
    • hmm on by netdecking nebyl zase takovy problem, kdyby se lidi s tema top deckama drzeli v rankedech....Ale z nejakeho nepochopitelneho duvodu, lidi kteri maji tady ty top decky lezou do casualek.....Vzdycky me tak vytoci, kdyz testuju nejaky deck v casualce a potkavam jen same handlocky, zoo, miracle rogue a jim podobne.....proste nechapu ty lidi proc kdyz maji top tier deck tak nehrajou rankedy....
      • je to jednoduché, chcou si pohonit ego
        • XXDarthVaderXX
          Tak si maj honit něco jinýho...
          • Jack1947
            Tak hlavní je že dobře pohonily. *3*
        • Alebo skor len plnia quest a chcu mat viac menej zarucenu vyhru.
          • Zayl
            No on ladder je taky občas pěkná nuda, když se hrajou 3 decky. V casualu jsem viděl karty které v ladderu ani nepamatuju, hned je to zajímavější.
            • Za to ty Maxíku jsi inteligence idiota křížená s Jackem...
            • to je chyba blizzardu že neumí udelat poradne balanc (jeho zamestnanci na to nemaji IQ)
            • Miserius
              No právě, to je naprosto nejhorší a mužou za to jelimani co si stavi deck podle internetu a mysli si jaky jsou hned skilleři... Takle když člověk zapne ranked hru tak hned podle classy je jasný co bude za karty a jak se hraje (platí pro 9 z 10 her)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit