Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    to já bych zase radši než Heroes of Diablo bral Heroes of Starcraft o.O
    • 1+ to kazdopadne!
  • Wow je legenda, ať se nám to líbí, nebo ne. Přál bych si někdy přijít s něčím, co by mělo podobný úspěch. Pro mě osobně je nejlepší MMO všech dob Runescape kolem roku 2005.
    • Runescape je taky pořád jedno z nejhranějších, ikdyž se o něm tolik nemluví, což je škoda. Předloni jsem ho pár měsíců hrál a překvapilo mne kolik lidí tam je. Každopádně je hodně povedené
      • Viď že jo. Škoda, že z toho udělali takovou frašku ... logovaní do hry začíná ruským kolem, poslední dobrý skill byl hunting ... do hry přidali aukci, tunu petů, odstranili ze hry smrt, zničili wild, udělali nepřehlednou hlavní stránku, která vypadá jak z poutě pro děti, zvýšili počet hitpoints bez relevantního důvodu, přidali monstra na která se skládají raidy ... citadela a dungeoneering, bože co to je? Všechny ty věci, kvůli kterým to hráči měli rádi dali pryč, z nějakého důvodu se chtěli přiblížit wowku, úplně zbytečně. Odstranili to, co bylo na RS krásné - easy to learn, hard to master.
  • vůbec mi to nešlo, musel jsem s tím seknout, pořád jsem od každýho dostával klepec :D tohle že má bejt casual hra? :D
    • tak jestli jsi to zkousel zacatkem mesice tak to bylo dost nestastne ona totiz 1.2. zacala nova sezona coz znamena, ze vsichni zacinaji od 0 tedy i ti co maji postavene balicky na top urovni a kdyz zrovna v tomhle obdobi zacnes hrat logicky protihrace ti to vybere podle umisteni coz je nejnizsi on se sice hrac s dobrym balickem rychle propracuje nahoru, ale ti co ho maj nic moc stihne hodnekrat prohra no nejlepsi je zacinat tak od pulky sezony to uz jsou dole lidi s low balickama a budes mit jiste vetsi sanci... a jakmile parkrat vyhrajes, nazbiras karty, tak si postavis poradnej balicek a pak to jde samo
      • Asharak
        A já si říkal proč měl ten lock samé zlaté kraviny a 20/20 miniona před prohrou *1*
      • Přesně tak, prvních pár dní bylo celkem peklo. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit