Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Enslaved byla průměrná rubačka s pěknou grafikou, AI jako z prvního Quaka.
  • Co je zase na hack and slash mlaticce s puzzlama hipsterina prosim?
  • flash789
    me bude 50 chlapce, a muj pohled na vec je natolik odlisny od toho tveho milenialniho ze nema smysl se vubec bavit.
  • skaven
    v podstate mas pravdu, odkedy mam gtx1070 so slzou v oku spominam na radenony(grafika sama o sebe ok, ale nvidia drivery...to je des)
  • To, že nějaký studio zariskuje a udělá trochu jinou hru a ještě za ni nechce ani plnou cenu je hipsteřina?

    Debilita dnešních dětí je až úsměvná. Důležité je hlavně používat co nejvíc cizích slov...
  • Pecka.Po klidnejsim zacatku nasleduje brutalni jizda.Miluju tě Senuo
  • To je zase hipsterina. A to ninjove delali docela dobry hry.
  • kdo tě za tyhle provokace platí? amerika?
  • Fordzy
    Když už chceš někoho osočovat, tak si nejdřív zjisti fakta abys pak zase nebyl za šaška a nepsal nesmysly. Hellblade bylo dělané v týmu 20 lidí s malým rozpočtem, právě kvůli nemainstream konceptu a zaměření na užší skupinu hráčů. Za tebou kritizovánou mimiku dostali vývojáři několik cen i proto že živě předvedli převedení mimiky i pohybu herečky na herní postavu v reálném čase v herním prostředí.
  • Fordzy
    Herní průmysl předně posouvá snaha vývojářů zaplnit díru na trhu a prorazit s novým konceptem "AA" hry: Grafika na úrovni AAA her, malý rozpočet, malý tým, krátká herní doba a poloviční cena. To jsem se dozvěděl z jejich přednášky. Herně je revoluční v použití zvuku, nikdy jsem nezažil abych měl pocit že slyším hlasy ve své hlavě. Samozřejmě je to podmíněno hrát se sluchátky. Doporučuji shlédnout deníčky.
  • Proč to děláš? Co z toho jako máš?
  • Jack1947
    Zajímavej počin a vůbec nejoriginálnější ztvárnění duševní temnoty a zoufalství v povedeném prostředí... grafika hlavně postavy je hodně povedená.

    Moc jsem nepochopil jak přesně funguje ta auto obtížnost.

    Je to až tak moc depresivní že člověk z toho má až pomalu halucinace a stavy úzkosti taky a to se říkalo o DS že to je temné tady to je tím pádem šílenství čiré.
  • No kdybys to překládal ty, tak pochopitelně ano. *1*
  • To jsem psal ja (a) jen jsem si zapomel zmenit nick protoze taky pisu hovadiny pod vice nickama
  • Jestli máš DSko, napiš si to na něj fixou a až si koupíš PC, můžeš ho použít jako tahák.
  • Už jen proto, že jsi ze Senui udělal chlapa, si to nemyslím. *2* *1*
  • Klidně bych se i zaregistroval, ale opravdu ten zdejší mor anonymů, kteří píši pod jedním nickem do jednoho vlákna už je za hranou. Dle mého je zdejší situace neúnosná.
  • ucho
    900,-? na GOGu je za 26,6 eur, coz vychazi na nejakych 700,-. sekl ses o 200,-. za 7 hodin zabavy celkem ok, pokud te hra necim zaujme. tolik dam i za komiks, co prectu za hodinu :)
  • Kravicka
    Screeny http://steamcommunity.com/profiles/76561197988962147/screenshots/?appid=414340&sort=newestfirst&browsefilter=myfiles&view=grid
  • Myslím, že moje verze je pravděpodobnější *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit