Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ovšem už to, že jí znáš o tobě leccos vypovídá...
  • A jak nazýváš chlapa co tohle udělá? Děvkař? A uvědomuješ si taky, že tu o ní většina lidí nevěděla dokud jsi o ní nezačal mluvit a dokonce neposlal i link? Víš, že jsi tedy součástí problému a ne řešení? :)
  • Robotron3
    Ornella Muti? Neni už nějaká stará? *15*
  • Robotron3
    To neni nic divnýho, když na velkých hrách pracují stovky lidí, tak z jednoho udělat nějakou celebritu. Ty herní Celebrity pochází hlavně z doby, kdy na hrách ještě dělalo pár lidí a oni měli nad vším kontrolu a fakt si mohli říct, tuhle hru jsem udělal vlastníma rukama a mám na tom největší podíl. Proto taky jsou vidět úspěšní indie vývojáři, protože oni tu hru udělají od a do z a všichni vidí, tenhle to udělal, to je ten borec. Třeba takovej Molyneux je případ celebrity, která se zapsala do srdcí hráčů kdysi u her, kdy je dělalo pár lidí a on prakticky prosadil celý herní styl her na bohy, ale dnes když se projevuje jako člověk, který kdo ví jestli na těch hrách vůbec ještě něco dělá, tak si tak povídá mediím ty svoje prupovídky a všichni z toho maj spíš srandu. Lidi chtěj představitele těch her, který je opravdu udělali, vymysleli, naprogramovali, vytvořili a proto slavných indie vývojářů podle mě bude čim dál víc a u velkých AAA her míň.
  • BoB.2
    Na Novu se nedívám Blesk nekupuju.
  • Suohlas se Spectorem. Taky bych chtel vic nez jen pissalka, co prejedeny chlebicky dokaze maximalne prohnat zpravu pres google translator.
  • Myslím, že casual hráčovi, který vládne trhu, je úplně jedno kdo za tou hrou stojí, akorát ji koupí, strčí do konzole a chvíli hraje, hlavně, že to má jméno a reklamu
  • smejki
    no vidíš, a díky lidem, který to vědí a který to štve, na tom vydělává prachy.
  • Tak to máte k sobě vcelku blízko, ne?
  • Veskoslav
    Pro mě taky. Tohle je pro mě synonym děvky, co se stala "slavnou" jenom proto, že umí roztáhnout nohy:)
  • ucho
    no nevím, jestli si potřebuju cpát do hlavy takovýhle informace :) pro mě je to neznámý člověk ničím zajímavý, co by stálo za pozornost...
  • Veskoslav
    http://www.osobnosti.cz/ornella-stikova.php

    Doplň si ksakru vzdělání:-D
  • ucho
    neznám, takže pro mě to celebrita není... :)
  • dulezite je dodat ,ze byl zlitej jak doga *1* teda ne ,ze bych si liboval v bulvaru
  • Veskoslav
    No já nevím, ale slovo celebrita je u nás stalo synonymem pro trosky, špíny jako je Ornella (pro ty, co nesledují bulvár během přednášek je to děvka, co jediné, co zvládla, tak nechat se zbouchnout ženatým chlapem) a já to i tak vnímám. Tedy celebrita jsou trosky, slavní a úspěšní lidé zbytek, co si zaslouží naši pozornost ať už díky hereckým, herním či vědeckým zásluhám:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit