Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja jsem fanoušek letsplayu, proste se to prijemne posloucha a kouka na to, navic když neni co hrat
  • Pilgrim66
    Jde v zasade o komentovany pruchod hrou. Casto se samozrejme muze objevovat nazor hrajiciho, ale vetsinou clovek zjisti jakej ma pocit z ty hry a pokud cloveku sedi narátor, tak je to prostě i příjemnej poslech.

    Sám moc velkej fanoušek Lets playů nejsem, ale treba vcera jsem si poustel jedno na Killzone Shadow Fall (sam konzoli nemam a Killzone jsem nikdy nehral, ale tematicky me to univerzum zaujalo) a je to fajn oddechovka.
  • Ja jsem byl uplne sokovany, kdyz jsem zjistil, jak velky byznys - nebo ani ne byznys, nemam ted na mysli penize, ale proste jak 'velka' vec jsou tyhlencty let's playe a 'internetove celebrity', ktere nataceji video... jak hrajou hru... a miliony lidi jim na to koukaji?! Nesmirne me to prekvapilo, je to takova vec, ktera by me v zivote nenapadla, ze se muze chytit. O co jde, oni ty hry navic recenzuji, nebo k tomu delaji nejake humory? Vubec jsem to nechapal.
  • lehka oprava - prestat pouzivat youtube
  • Kedaro
    Oni mu dali povolení, ale asi nečekali, že jim ji pořádně zkritizuje, zrovna lidi od té hry mají dost nekalé praktiky, v tom videu to celé říká. Video mu zrušili zcela úmyslně.
  • skurvete hudobne spolocnosti si nedaju pokoj..uz od dôb napsteru
  • No nevím jak u vás ale u mě všechny ty třetí strany co si nárokují práva na videa co jsem nahrál na youtube jsou v Německu (že by Hitlerův odkaz a pokus na obnovení třetí říše? ).
  • nehovoriac o tom ze na recenziu by ziadne povolenie ani nemalo byt potrebne. Pokial napisem recenziu knihy a pouzijem v recenzii ukazky z knihy tak tiez nato nepotrebujem povolenie od vydavatela a kludne tu svoju recenziu mozem predat napriklad do novin. Tak isto by to malo fungovat aj u hier.
  • ale když zůstanu třeba u twitch, tak tam jsou kolikrát dostupná videa ve fullhd kvalitě a mají i 3+ hodin. ale já v tom jsem laik, takže možná nad tím přemýšlím blbě. každopádně s tou reklamou máš pravdu. celkově pochybuju, že by jim jen tak jiný nebo nový server nabídl takový stabilní přísun peněz.
  • Od prodeje youtube a nálednou změnou vlastníka Google jde na youtube všechno špatně :D
  • MrSanta
    Proč by tam nemohl být kus songu? No mě se neptej, ptej se právníků *1*.
    Částečně si ve své otázce i sám odpovídáš. Píšeš, že prodáš song do hry. V tom bude asi kámen úrazu - prodáš ho do hry, ne aby ho někdo postoval na YT. Jak píše x_ander - jde o prachy.
  • Fallon
    To sa ľahko povie ale ťažko spraví. Hlavným dôvodom prečo je na YT taký pretlak hráčov je najmä v tom ,že ako jediná stránka má niečo ako "rozumné obmedzenie." Na začiatku môžeš mať videá len do 15min. a 2GB velkosť. Mať teda dlhšie HD videá(lets play alebo recenziu) nie je problém a aj ,to po 15 videách odpadá.

    Na napr. Vimeo máš limit 500mb na video a na daily motion len 150mb. Začať tam teda niečo ako herný kanál je minimálne "problematické." Nehovoriac o monetizácií cez reklamy ,ktoré má skutočne zmáknuté len YT.
  • Ale no tak, vidíme to dnes a denně u různých offline ale i online herních titulů, kdy probíhají alfa testy, beta testy (closed/open), ale při vydání se stejně člověk ve hře setká s chybami, na které bylo již během prvních testů poukazováno, ale výrobce/vydavatel se ani neobtěžoval cokoli opravovat.
  • Fallon
    Ozaj tu je to video o ktorom som hovoril:
    http://youtu.be/kPnuRksrRug?t=5m20s
  • měla by přijít nějaká konkurence, alespoň pořádná alternativa pro herní kanály. youtube dělá spoustu věcí špatně, nejen tímto, ale podoba profilu, subscription výpadky a hoci cosi. furt čtu, že si na yt někdo stěžuje. ale otázka je, jestli by tu značku šlo probořit. ale třeba takový twitch teď nabírá velkou popularitu a nějakou platformu pro lets playery a podobně by vytvořit mohl...
  • Fallon
    Hlavným problémom nie je ani tak fakt ,že tu má YT prísny systém ale ,že ten systém skrátka nefunguje ako má!! Už v minulosti bolo viac než jasné ,že ten ich systém nefunguje a toto iba klasický dôsledok rozšírenia možností už ,tak vadného softwaru.

    Záznam hry obsahuje tony obrazového a zvukového materiálu. Mať teda niečo ako prehľad o tom načo má kto "práva" je prakticky nemožné ale aj keby náhodou ste v to mali aj prehľad ,tak dostať od týchto annonymných skupín ,ktorým často-krát patrí ani nie 1 zvukový efekt z celej hry je už skutočne nadľudský výkon.
    Mne samému raz YT bloklo video pretože tam bolo asi 20-30 sekúnd zvonu v pozadí na ,ktorý údajne mala práva akási skupina(neskôr sa ukázalo ,že išlo o podvod). Ale niektoré epizódy Dark Souls lets play(ju) sú schválené hneď na prvý šup ale iné sú bez nejakej zjavnej príčiny zamietnuté a takýchto nezmyslov by sa dalo nájsť ešte veľa.

    Najhoršie však je ,že človek sa nemá ako brániť. Ak doslova nemáte prístup k databáze všetkých vlastníckych práv nemáte ako poriadne dokázať ,že ide o nezmysel alebo ,že nič neporušujete a v tom je skutočná zákernosť celej veci. Že neviete ,čo,prečo ani ako a aj keď už viete nemáte sa ako brániť.
  • Black_Hand
    to se mnou souhlasis :)? z tonu prispevku to nejde poznat. je to to co jsem rikal.
  • A warezáka,kterej nabádá jak hru stáhnout,udělá video,tak ten vesele může..
    http://www.youtube.com/user/Romesklick
  • Domnívat se, že je to chyba špatného návrhu/implementace alogirmů je samozřejmě naivní omyl. Ten algoritmus dělá to co dělat měl. Takováhle chyba by se projevila už v prvních pěti minutách offline testu toho algoritmu.
  • Nebo mě taky na youtube štve že nastavení pro video šoupli pod jedno tlačítko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit