Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seprah
    youtube jde pomalu, ale jistě do kopru už delší dobu a blokování videí není zdaleka jediná věc, kterou mě s**e. U "powered by Google" služby mě to mrzí o to víc, ale naštěstí je spoustu jiných služeb, které více či méně YTB dokážou nahradit...
  • Dovolím si využít příležitosti a pokusím se tu vyjmenovat dle vlastní zkušenosti problémy YT.



    1. I p*rno stránky jsou přehlednější než YT. Chybí mi starý YT, který byl ve středu, neměl všude velké tlačítko přihlásit se, nebyl nasazen "trend" tlačítko další (teď se musí furt skrolovat)
    2. YT doporučená videa/mohlo by se vám líbit. To je prostě katastrofa. Aby jste mi rozuměli: Zhlédnu jednu parodii na Justina Biebra= zítra ráno mám na hlavní stránce (nebo jak říkám já: nasr*no na talíři) jeho oficiální písničky. Doporučuje mi i videa od uživatele, který mě dokonce zabanoval a nemůžu jeho videa ani zhlédnout.
    3. Chyby: YT mě furt neustále odhlašuje, občas neuloží videa atd.
    4. Zmizeli původní lajky na staré komentáře a na staré komentáře nelze odpovědět.
    5. A samozřejmě již zmíněné blokování obsahu.
  • Naopak. Problém to byl a je stále. Jen se lidé mylně všeobecně domnívají, že je to v pořádku. Nebo si to nechtějí připouštět.
  • ono vůbec to nové youtube stojí za prd, nedaj se pořádně sledovat vlákna diskuse a kdo na co odpovídá, k tomu všem cpou debilní Google + který vůbec nikoho nezajímá, ať jdou do hajzlu
  • Erien
    Tyhle práva jsou mor, zlodějna jménem osa a podobné nenažrané organizace by měli pozavírat!
  • Poeděkujte USA a jejich trapnému zákonu SOPA, PIPA, ACTA a nevím, co to teď vymysleli za další a snaží se jej schválit.
  • MrSanta
    On to není zákaz. Videa to jenom blokne, nesmaže. Je na člověkovi, který video nahrál, jak s tím naloží. Když prokáže, že ty autorský práva 3. strany jsou krawina, tak video odblokujou. Ale je s tím prplačka, takže to hodně lidí rovnou smázne.
    Monetarizace videa na tyhle copyright claim má taky nějaký vliv, ale detaily neznám.
  • Kdo co nesmí? Vždyť každé druhé video na YT obsahuej hudbu, k níž má práva 3. strana, ale dodnes to nebyl problém.
  • nechutne *12*
  • Kdysi jsem si sám pro sebe nahrál na YT záznam z F1 2011 a objevilo se mi tam, že obsahuje hudbu na níž má práva třetí strana, ale blokovat mi to nebudou (jen takové upozornění). To je asi běžné, ovšem někdo z upozornění nyní udělal rovnou zákaz, za což ale nemůže automat, nýbrž člověk, který změnil onen parametr.
  • Dobře jim tak. Dobře ví, že to nesmí a přesto to dělají.
  • Mart9
    Youtube si kope hrob.
  • MrSanta
    Kanál, který sleduju včera odstranil 4 roky starý walkthrough Borderlands 1, kvůli copyright claim hudby, která se spustí během boje. Žádná písnička, nic. Prostě 'pár tónů', který každýmu po pár hodinách lezli na nervy.
    To vypadá, že v budoucnu bude potřeba dávat videa bez hudby a pro jistotu vystřihávat filmečky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit