Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela smutný no ...
    Mafia 2 jak již tady bylo řečeno velká bublina co splaskla,
    AC2 jistěže se u toho po čase budete nudit je to moc velký na to aby to udrželo pozornost, ale přesto je to dost dobrá hra, snad jen s trošku nevyužitým potenciálem takových je plno

    Ty Battlefieldy, Cally, Medaly, Fify, Formule to mně nechytlo nidky takže nemůžu soudit ale je to prostě pro dnešní dobu a hráče typický

    WoW a SC2 to je snad jasné své místo si zaslouží, i když WoW prostě je vrcholem závislosti která u mě naštěstí opadla

    AVP jsem nehrál ani jsem to nesledoval takže nevím
  • no jo, vsechno hry pro desetilete decka *12*
  • T.L:Blade: Já když sem to hrál, tak sem se k tomu dostal tak jednou za tři dny, takže mi to nevadilo. Stereotyp se objeví všude, hlavně v akčníhc hrách, kde nejde tolik o příběh. A když se objeví, je nejlepší hru vypnout a pustit až za týden. Když to někdo hraje celý den v kuse tak mu není pomoci... Mě přijde že mladý hrajou čím dál víc a jsou čím dál víc znuděnější. Jo a taky tyhle faktory jako je stereotyp by měli být uvedeny v recenzích, takže když si přečtu že hra je stereotypní, tak s tím počítám...
    • Mě to stereotypní nepřišlo, tak dlouho jsem to nehrál. Prostě mě to nechytlo už od začátku. A ta narážka na mladý byla dost mimo. Je mi 34 let. Kdysi jsem hrál na škole a chvíli po škole. Pak jsem asi 8 let neměl comp, ale byly jiný koníčky. A pak přišel PS2 a asi přd 3ma okama i comp. A protože jsem dost her zameškal, hraju i starší věci.
    • To ano, jenže AC1 je hrozně krátký, takže to znudění je o to horší. A celá hra byla stupidně vymyšlená, protože absolutně nefungoval stealth a hra Tě nutila k soubojům, které byly hrozně primitivní, ale zdlouhavé a nudné, což hře hrozně ubíralo. Cokoli mimo hlavní kampaň bylo krátké, nezajímavé a stále to samé. Takže zrovna u AC ten stereotyp stěží obejdeš... Jediné, co první díl zachránilo byly části za Desmonda.
      • To je pravda, že sem čekal, že toho utíkání před strážemi bude víc. Krátký mi nepřijde na poměry akčních her, ale je pravda, že dvojka je rozhodně delší a i lepší. Já mám radši i prostředí ve dvojce. Evropa je hezčí, než kdejakej turbanistán.
  • mafiu 2 som zobral zo steamu za 10€ takze spokojnost, ta cena aj zodpovedala konecnej kvalite hry
  • Tikov
    Když kouknu na definici zařazování do žebříčku- chápu-li to dobře, tak těch krabic se ani nemuselo nejvíc prodat, ale jen ty značky udělaly distributorovi největší vývar.
  • Drom
    a pocita se do toho digitalni distribuce? steam, gog a podobne? za minuly rok jsem tam utratil o dost vic nez za krabiceporizene v CR
    • Steam sva cisla nezverejnuje, takze rozhodne nejsou zapocitany.
      V rebricku jsou pouze hry ktere vysly v roce 2010 a ne starsi kousky.
  • titul aliens vs predator me hodne prekvapil :-0....to bych tam fakt netypoval
    • hitokage
      Zrovna ten jediný jsem si koupil, zbytek mě moc nezajímá :-)
  • Ano Mafie II Byla nejprodávanější..mnoho lidí naletělo na špek Take II a koupilo tu hru...zklamání které následovalo potom bylo velké, ale co už...peníze byli dány.. takže tolik k Mafii II
    • Naprosto souhlasi. Hry moc nekupuju, do mafie jsem vkládal velký naděje, ale co za ty prachy přišlo, mi vyrazilo dech, v dnešní době něco tak slabýho, neupravenýho, nedodělanýho a stereotypního, prostě jednoduchýho i když s krásnou, ale nevyužitou atmosférou...s koupí trojky počkám až na recenze...
    • přesně tak.
  • Udělali mi češi radost taky pozicemi FiFy 2011 a taky F1 2010 protože to jsou skvělé hry ve svých žánrech top dle mého :-)
  • udelali jste mi radost Cesi *4* kupovali jste vice BF:BC2 nez CoD:BO *4* je videt, ze Cesi jen tak nepodlehnou masivni kampani *1*
    • Jo, tak místo jedný hovadiny koupili hovadinu druhou. Ze žebříčku nemám ani jednu hru. A nikdy mít nebudu, to vím jistě. Snad jen F1 bych zkusil. Jinak fakt ne.
      • Starcraft je fajn
        • No, o Assassins Creed (jedničce) mi taky tenkrát všichni vyprávěli, jak je super. Tak jsem koupil a po dvou dnech, co jsem to zkoušel hrát jsem to odinstaloval. Ale moc často takový přešlapy nedělám.
          • Prosimtě, a co ty hraješ za skvělý hry, když ti ani AC není dost dobrý? Mě přijde jako kvalitní zábava. Přijde mi, že ste tu všichni moc nároční. Buď jen chcete prudit a jít proti proudu a být punkový. Nebo u toho trávíte osm hodin denně a pak jste zákonitě znuděný. Nebo ty lepší hry my zůstávají skryty. Já hraju tak hodinku denně a ty hry co jsou v žebříčku mě baví. No jo asi nejsem hardcore. Akorát Mafie mohla být delší a propracovanější. A AC2 na můj vkus mělo být výš. A Medal of Honor se v první desítce ani neměl objevit. Všichni nadávají na CoD sérii jak je vyčpělá, ale Medal je to samé a to vyjde tak jednou za tři roky. Největší zklamání: Mafie, pak Medal a poté CoD...
            • Já se nepovažuju za hardcore hráče. Jestli tě AC bavilo, tak jedině dobře pro tebe, ale já se nudil. Dvojku jsem nehrál, tak ji nesoudim.
            • Promiň, ale první AC je tak neuvěřitelně stereotypní, že nebavil hodně lidí. Dvojka to hodně změnila, ale první díl není zrovna dvakrát zábavná hra...
    • smejki
      jaký je rozdíl v podlehnutí jedné masívní kampani namísto druhé? just askin
      • Luke, come join the Dark Side *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit