Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale to jsou velice zajímavá čísla. Jde na nich i pozorovat důvod, proč mnozí upouštějí od lokalizací her do češtiny (EA). Když se podíváte na žebříček, tak česká lokalizace vůbec nerozhoduje. Rozhodují značky. Například kde je lokalizovaný Mass effect 2? Vyšel na samém začátku roku 2010, tak bych předpokládal že bude mít dost prodejů.

    Potěšilo mě postavení Battlefieldu:BC2 před COD:BO.

    Škoda, že neznáme výsledky prodejů steamu. Sám na něm nákup preferuji.
  • a co steam a digitalni distribuce:)))) ja a minimalne 5 mejch kamaradu kupujem hry jen na steamu a kupujem vcelku casto, nebo treba hodne znamejch a ja mame HoN a ten se da koupit jen digitalne na stranakch vyrobce.
    • krunoslav
      taky nakupuju skoro jen přes steam..ale myslím, že se to celkem vyruší, protože v ostatních zemích se taky neuvádí steam, nemám pravdu? prostě jako bychom neexistovali *1*
  • Proč nejsou u titulu uvedená i prodejní čísla?

    Jinak u Mafie je jasné že se jí hodně věřilo je to domací kousek a není to vubec špatná hra. Ale domnívam se že pokud by byla moznost ji vratit tak její prodeje tak velké nejsou. Ale na TOP určitě má
    • Dovolil bych si říct že hlavní důvod proč je Mafia II na vrcholu žebříčku není patriotismus jako takový, ale proto že měl českou lokalizaci napříč všemi platformami.
    • Jj, jak říkáš, na TOP rozhodně má, bohužel ale maximálně na TOP FAIL. Sám bych ji nejraději vrátil i se všema DLCčkama.
  • Je sranda, jak tu každej nadává na primitivní hry a zjednodušování (včetně mě) a pokládá si otázku, proč nás nimi kravaťáci, kteří tak przní vývojářský potenciál, zásobují. No a tenhle žebříček mi dal odpověď... Ty lidi to fakt chtěj! Začínám si myslet, že tvrzení: lid má takovou vládu, jakou si zaslouží, by se dala analogicky převést i na hry.

    Že bude v žebříčku takovej šit (ten filtr mě fakt nebaví - i vulgarismy maj svoje opodstatnění) jako BO jsem čekal, ale že tam bude i...No radši nic.

    Ode dneška přestávám, co se týče vydávání, na EA držkovat. Oni jen uspokojuí poptávku.
    • A to jako soudíš s tohohle co tu pro nás připravily? *1* ... Většina s toho obratu stejně bude herní HW... Tahle statistika je nic neříkající co se týče trhu her...
      • aaa sorry on ten článek pokračuje po roz-kliknutí.... Uvádějí to, že většina pokryla s prodeje HW... moje chyba sorry
      • aaa sorry on ten článek pokračuje po roz-kliknutí.... Uvádějí to, že většina pokryla s prodeje HW... moje chyba sorry
  • ja nevim, ale to stvoreni na obrazku me zrovna nepride moc ceske
    • že by skrytá propaganda multikulturalismu?! ani bych se nedivil, když se za to dobře platí...nebo je to snad náhoda?
  • MrSanta
    Jsem celkem překvapenej z pozice medála a alienů. Ty hry neměly zrovna oslnivé recenze. Neumístění druhého Mass Effectu jsem taky nečekal.
    • krunoslav
      předchozí alieny si většina čechů dříve mezi sebou předávala a mají hezké vzpomínky na tuto hru..taky sem si jí koupil i přes nelichotivé recenze a náhodou si to celkem užil *4*
  • montatatana
    Huh, cool aktualni doprovodny obrazek *2*
    • Se ti něco nezdá na (třetím?) Tomb Raiderovi? *2*

      BTW za rok 2010 jsem si koupil 4 krabicovky. Všechny ale z UK. Mno a pak je tu Steam, GOG... Něco mi říká, že jsem asi takový příklad noční můry českého distributora.
      • Ceny her u českých distributorů jsou zase noční můrou pro mě
  • no alespon jsme vlastenci a podporujeme CZ hry i kdyz jsou spatne ;) ... se ceni
    • krunoslav
      jen takový malý off..co na ní bylo tak špatné? hráli ste někdo třeba konkurenční sérii Godfather? zlatá mafia
      • jo tak kdyz srovnas Black Ops treba s Terrorist Takedown tak taky zlaty Black Ops :) ... stejne tak kdyz srovnas Mafii II s Mafii I tak zlata Mafie I ..
    • no na druhou stranu, kdyz se podivam na ten top 10 zebricek tak tam neni moc co vybrat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit