Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Jupíííí
    • jupi? preco.. zase dalsia hra ktora sa priblizuje filmu. ked chcem vidiet reedusa, kuknem si walking dead, ked del tora, tak kuknem fear and loathing in las vegas..ked sa chcem zahrat, spustim si hru, nie polointeraktivny film s hercami
      • Miserius
        Mám rád naskriptovaný horory, pokud se to tobě nelibi tak se jdi koukat na filmy, nikdo ti v tom nebraní, ale nevim proč lezes na diskuze o hrách, která hra dnes neni plná skriptů? Když je to dobře udělaný tak mě nevadi ani hrát internativní film a nikdo mi nebude řikat že se mi to nemuze libit protoze to ma bliz k filmu, i kdby to melo bliz k knižce a me se to libilo tak ti do toho nic neni
        • leziem tu preto, lebo mam vlastny nazor, a s tvojim dovolenim som si clanok precital a svoj nazor(ospravedlnujem sa ti) aj zverejnil
          hrozne vsak *1*
          • Miserius
            Já jen nechápu co se nekterym lidem nelibi na filmovych hrach... Pokud nechcete muzete hrat nejaky puzzle a mahjong a rpg hry, zbytek her zfilmovatelo a je to dobre, prospívá jim to, pokud se to nezvrhne a ja nekoukam na animaci kde občas vyskočí trojuhelnik abych někoho zabil... To se mi samozřejmě taky nelíbí... Ale třeba hry Metal Gear Solid 1/2/3/4 někdo řekně že to je interaktivní film jen na základě toho, že tam je hodně cutscén... To je pak jasný že ani neví co interaktivní film je... Neřikám že to je tvuj případ
            • kennyB
              Skaven123: Je fakt, že v některých dnešních hrách je víc cutscén, než v těch starších, ale nepamatuju si, že by je do některých her nedali. TR 1- nevím kolik, RE, MGS, Silent Hill atd. všude byly cutscény. Taky je mi o trochu víc než 30 a tak toho mám spoustu nahráno.
            • C-BEAM
              skaven123: som v podobnej situácii ako ty, preto siaham radšej na staršie hry. Od hry čakám hru, výzvu, niečo čo ma potrápi a nie film ktorý prezývam.
            • v CS nejsou Cutscény tak rychle pařit CS :D
            • nj, Skyrim nezfilmovatel, len cim dalej tym viac je to rpg osekane, stal sa open world arcada
              mozno witcher 3 sa bude dat, napr DA:I uz podla mna spada do ee kategorie, plno cutscen, akcna mlaticka to je, bez taktiky. Total war tiez s Rome 2 sparchantel, posledny kvalitny bol Shogun2
              Wólfa som prezyval, nic extra a zaverecny boss bol klasicky wtf - tymto to chcu ukoncit?
            • Miserius
              Pořád máš hromadu her co nezfilmovatěli... Skyrim a vpodstatě jakykoliv RPG, Metal Gear Solid (hodne cutscen =/= interaktivni film), Splinter Cell, GTA, Hitman... je toho fakt hromada přece... Jen FPS takle degenerujou ... Pokud ale za zfilmovateni povazujes kazdou hru ve ktery jsou dlouhy cutsceny a nejaky skripty tak to nevim co si zahraješ... Asi fakt ten Mahjong
            • "Pokud nechcete muzete hrat nejaky puzzle a mahjong a rpg hry"
              bohuzial, okrem toho puzzle a mahjongu vsetky hry "filmovati" a toto ma serie, ze niesom cielova skupina pre vydavatelov, tj 30tnik co si zaraba a chce kvalitu, lebo uz ma odohranu kvantitu *9*
            • Miserius
              Já teda ještě nedohrál všechny díly, teprve rozjíždim HD kolekci, ale jedna cutscéna z ctvrtyho dilu mi uvizla v hlavě na hodně dlouho... Zajmutí Raidena Vampem a naslednej souboj... To bylo naprosto neskutečně napinavý ten jejich souboj a do toho ta hudba a já doufal že to dobře dopadne a byl do toho tak zažranej že jsem se polil pitím co jsem držel v ruce a postupně ho nakláněl jak jsem čumel na televizi bez hnutí *1*
            • kennyB
              Jj, Metal Gear Solid měl vždycky kvalitní cutscény. Pořád si pamatuju na první setkání s Vampem *3*
      • jaj, guilermo del toro - opravujem - spustim si hellboya
      • Ronox
        Pokud to bude něco jako Amnesia, Outlast, tak proti tomu nic nemám. Furt lepší než ty poslední pokusy se Silent Hillem.
        • never tomu, potom by tam nebol reedus, bude tam milion ingame videii
          • Ronox
            Proti cutscénám taky nic nemám :) Hodně her si bere herce jako hlavní postavy. Force Unleashed, InFamous, L.A. Noire.
  • yes yes yes

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit