Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těžká nostalgie. České adventury by měly být řazeny jako samostatný subžánr .)
    • Black_Hand
      rozhodne mely specifickou atmosferu, ale vlastne stejnou jako agent mlicnak, a ten je polsky.
  • Tak jsem si zavzpomínal.To byla krásná doba a těch hodin co se člověk natrápil než dohrál nějakou hru.Skoro jsem u počítače i spal. *1* *1* *1*
  • MickTheMage
    Koho originalky su na tych prilozenych fotografiach? Ja len, ze niektori zberatelia by za ceske/slovenske originalky vrazdili...tak bacha na to ;))))
    • sleepless
      Tak at se prihlasi, nez mi je doma ve sklepe sezerou mysi...krom adventur tam skladuju i jiny CZ originalky vcetne Rytiru gralu a jinych (uz v te dobe) hruz. Jediny, ceho se nikdy nevzdam, je originalka Magic Island na Amigu.
      • MickTheMage
        To hovoris teraz?????? Ja sa po niektorych veciach zhanam ako idiot, lebo nie su a on si povie, ze ich ma niekde "ve sklepe", chuderky originalky! Takto sa k nim nesprava :((( Mozem ti garantovat, ze u mna by sa citili ako v bavlnke :) Krasne zaevidovane, pekne v policke a pamatane na ich minulost, schovane pre buducnost :)
      • Black_Hand
        nebyl by nekde seznam? :)
    • Kdybys to rekl tak pred peti lety... Nez jsem je vyhodil ;)
    • Prave ty Micku. DB tecka cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit