Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli nas v budoucnu cekaji hry jako the order, tak uz to hrani fakt radeji povesim na hrebik...
    • Bože, právě z těhle apokalyptických vizí se mi chce smát. Vyšla jedna filmová hra a čeká nás všechny konec světa. Kristova noho! V době, kdy je herní průmysl snad nejrozmanitější od 70. let 20. století, se najdou lidé, kteří nevidí/neslyší/nechtějí ani jedno z toho, a kteří brečí jako staré babky nad hrobem, vyjde-li jedna hra, která není podle jejich gusta. Tak hraj erpégéčka z kickstarteru, hraj nezávislé indie plošinovky, hrej 8-bitové adventury, nebo si počkej na nějaký AAA open-world. Marie, matko boží... her je jako sr*ček, různých kvalit a žánrů a on bude věšet flintu na hřebík kvůli jedné prvoplánově filmové hře na konzole!
      • presne takovy hry hraju, bez kickstarteru bych se na to vyflaknul uz davno, bohu dik za pecky jako pilars of eternity, nebo divinity, z AAA produkce me je proste na bliti a bohuzel si pamatuju doby, kdy i ty AAA hry byly vazne dobry, proto me ten upadek tolik vadi
        • Nebylo to tím, že dříve tvořily AAA tituly většinu produkce? Já si pamatuju, že vycházela taky řada her, které byly totálnó sr*čky. Lidská mysl má jednu zajímavou vlastnost. Tou je, že vyselektuje vše zlé a ráda uchovává jen ty dobré vzpomínky. Pamatuji si na bugy a technické problémy her, které ve své době mohly přivodit sebevraždu celému OS. Pamatuji na "revoluční" koncepty, které však byly tak šíleně implementované, že činili kolikrát hru zcela nehratelnou. Krom spousty dobrého, paralelné vycházela spousta špatného. Na to špatné si ale dnes nikdo logicky nevzpomene.
          Vždyť jen za poslední rok vyšlo tolik dobrých AAA her, že je skoro člověk neměl možnost ani dohrát. A pokoud jsou mainstreamové střílečky filmové, tak ať jsou. Vždycky se najde nějaká first person akce, která se tomuhle modelu alespoň trochu vymyká. Vždyť jen za poslední rok tu byl namátkou bezvadný Wolfenstein, ze kterého redakce na začátku roku doslova učůrávala a když přišlo na lámání chleba v hodnocení top her roku 2014, tak jej trochu odsunula stranou.
  • Škoda že vydávají tolik úsilí na filmový zážitek .. až z toho zapomínají na game play ... osobně si myslím že největší sílou herního zážitku je možnost interakce. Raději si scénu prožiji herně než abych se koukal na cutscenes ( QE mi raději ani nezmiňujte)
    • press "F" to feel
      • Jack1947
        Like real american feg. *5*
  • Ten chlápek na úvodním obrázku ... ta jeho zbraň, tím střílí kotvu?
    • Ne tím střílí imperiální křižníky
  • Santo01
    Cutscény a filmečky, pokud jsou rozumně dávkované, dokážou hru výborně oživit a hráče "odměnit" např. za vítězství v předešlé misi. Hrál jsem mnoho her, kde jsem se vyloženě na tyto předěly misí těšil. Takže za mě určitě ano, v rozumně míře. Nevadí mi ani příběhové adventury typu The Walking Dead od Telltale.
  • Zrovna zmiňovaný Order 1886 dojel na to, že byl špatně pochopený. Každý (přiznám se i já) čekal cover střílečku ve stylu Gearsů ve viktoriánské Anglii.

    Já se stylu hry dokázal přizpůsobit naprosto v pohodě, ale mnoho ostatních zřejmě ne. Ostatně nemám jim to za zlé, evoluce se často setkává s nepochopením (viz Kojimův MGS 4, který byl ve své podstatě taky více filmový, než herní a taky s tím mělo mnoho lidí problémy)...
    • del0
      Ne všechno, co ti servíruje mainstreamový průmysl, je evoluce.
    • Order 1886 tipicka hra pro konzole
      • ...typicky negramotny anonymny prispievatel...nauc sa najprv pavopis, kkt...
    • Luckiller
      V případě Orderu 1886 si pleteš evoluci s degenerací.
      • Jack1947
        Bohužel *9* devoluce.
  • pokud filmovy zazitek bude znamenat filmovou cenu, tak proc ne? ale nehra order 1886 za cenu dvou filmovych trilogii (pan prstenu a hobbit ve dnech premirery), to je proste ulet, ze to navic je pribehove jeste plytkej skvar, ani pripominat nebudu *6*
    • 1+ *3*
  • Nie sú to hry to je ako si navliect na hlavu ponožku a vykrikovat ze je to čapica lebo ju mam na hlave.
  • Problém nejsou hry které se soustředí na filmovou prezentaci,problém jsou hry kde se nastrčí absolutně průměrná interaktivní složka jen proto aby se to mohlo prodávat za 60 babek.
  • Jack1947
    Ted ještě udělat něco s tím "pronikáním her do filmu" a bude to maximální paráda. *3* Viz, např nedávný Dead rising:Deadtower ( asi proto že to je zombíkárna) tak se celkem povedl.

    Potom se nemůžeme divit že jednou filmové hry budou tak intenzivní že je nebudeme ani moct pomalu hrát, budou složeny z cutscén a předskriptovaných animacích a mi s jen zvolíme např náklonem analogu jakým směrem se vydat co udělat ale už to udělá hra za nás, nikoliv mi a tady řikám stop nebo aby byly 2 typy herr pro méně přemýšlivé a o statní ale to vrhá špatné světlo celkově na hraní. No nakonec nemůžou bejt všichni štastny ne? když se umí dělat i dlouhé cutscény proč ne aůle musí to mít hlavu/patu.
    • Chim
      ... ale musí to mít hlavu patu. *1*
  • maros.goc
    clanok ospravedlnujuci vasich 8/10 ? *15*
    • asi sotva, když z článku vyznívá, že je Order hnědka *3*
    • samozrejme, clanek s tou samou myslenkou se objevil i na bonuswebu a zingu, pochybuju,ze je to vlastni iniciativa, sony hasi co muze, protoze to byl multimilionovej propadak
    • del0
      Působí to tak. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit