Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne tím střílí imperiální křižníky
  • Vždycky když vidím ten obrázek orderu musím se smát *1* Ten hype opadnul stejně rychle jak u inquisition a pak, že to nejsou trapné dotované hry *1*
  • Blue.Shark
    Zajímavé je třeba srovnání cutscén v Red Alert 2 a Red Alert 3. Při hraní prvního zmíněného jsem se vždycky těšil, jak se dál vyvine příběh. Při hraní druhého zmíněného jsem se těšil na modelky, co si hrály na vojandy. Obojí má něco do sebe, ale moje hráčská část více oceňovala příběhové cutscény bez prvoplánově nastrčených koz.
  • jestli nas v budoucnu cekaji hry jako the order, tak uz to hrani fakt radeji povesim na hrebik...
  • del0
    Ne všechno, co ti servíruje mainstreamový průmysl, je evoluce.
  • Jack1947
    Like real american feg. *5*
  • press "F" to feel
  • Škoda že vydávají tolik úsilí na filmový zážitek .. až z toho zapomínají na game play ... osobně si myslím že největší sílou herního zážitku je možnost interakce. Raději si scénu prožiji herně než abych se koukal na cutscenes ( QE mi raději ani nezmiňujte)
  • Ten chlápek na úvodním obrázku ... ta jeho zbraň, tím střílí kotvu?
  • Santo01
    Cutscény a filmečky, pokud jsou rozumně dávkované, dokážou hru výborně oživit a hráče "odměnit" např. za vítězství v předešlé misi. Hrál jsem mnoho her, kde jsem se vyloženě na tyto předěly misí těšil. Takže za mě určitě ano, v rozumně míře. Nevadí mi ani příběhové adventury typu The Walking Dead od Telltale.
  • Order 1886 tipicka hra pro konzole
  • bohuzel ne jen scenar psala zena (oskliva a tlusta ke vsemu)
  • 1+ *3*
  • Jack1947
    Bohužel *9* devoluce.
  • Luckiller
    V případě Orderu 1886 si pleteš evoluci s degenerací.
  • Zrovna zmiňovaný Order 1886 dojel na to, že byl špatně pochopený. Každý (přiznám se i já) čekal cover střílečku ve stylu Gearsů ve viktoriánské Anglii.

    Já se stylu hry dokázal přizpůsobit naprosto v pohodě, ale mnoho ostatních zřejmě ne. Ostatně nemám jim to za zlé, evoluce se často setkává s nepochopením (viz Kojimův MGS 4, který byl ve své podstatě taky více filmový, než herní a taky s tím mělo mnoho lidí problémy)...
  • del0
    Přesně tak. Skákání na jedné noze je taky forma pohybu, tak proč chodit po dvou. Jednoduchý.
  • del0
    Působí to tak. *15*
  • pokud filmovy zazitek bude znamenat filmovou cenu, tak proc ne? ale nehra order 1886 za cenu dvou filmovych trilogii (pan prstenu a hobbit ve dnech premirery), to je proste ulet, ze to navic je pribehove jeste plytkej skvar, ani pripominat nebudu *6*
  • No tak hlavně že Ty tomu rozumíš natolik, že si dovoluješ kohokoliv s jiným názorem označit za debila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit