Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč myslíš že to bude sklamání?
  • Přiznám se pochyboval jsem o tom, ale zmínka o tom, že je to sandbox a že je tam pořád obrovská variabilita, mě ujistila o tom že to opět bude pecka. No a ty pomocníky stejně vypnu.
  • Zhodnotím až si sám zahraju. Jak už zde někdo psal,dnešní recenze nejsou to co bývaly třeba 10 let zpátky. Sérii Hitman mám velmi rád,nechybí ani jeden díl ve sbírce,právě jsem dohrál level v BM,jsem rád že jsem nezapomněl na své schopnosti,oba cíle zemřeli "nešťastnou" náhodou. Dál se musím stotožnit s názorem,že vývojáři poslouchají ty pubertály a dětičky,které bohužel hrát neumí a jak už zde bylo psáno,nebudou přece 10 min sedět a čumět. Ale proč ne? Jako nájemnej vrah přece hned neví kdo se jak chová, kudy chodí stráže apod...No jde to pěkně do kelu a to jen díky hráčům kteří chtějí hrát všechno ale nemají na to...
  • Nebo možná páni vývojáři chtějí mít na konci měsíce z čeho žít. A pokud vím, pokud se v Hitmanovi vypnou všechny nápovědy a (snad i) HUD, není to úplně jednoduchá záležitost.
  • Magister_Peditum
    Brácha býval znám, jako paragán.
    Dříve než vzal ho nám, náhle uragán.
    Dál je v bouři hnán, je to tobokán
    kvílící...
  • Nevím, brácha kdysi měl stáhly Left4dead a hrál ho po netu, byla by to škoda.
  • Stillson
    Hnusnej zloději :D ne kecám. No pokud nemáš originálku,tak si Contract nejspíš nezahraješ.
  • Do hitmana multiplayer, nikdy,
  • Lol bez MP? Tak to si strčte vy víte kam
  • Je 5 recenzi 62%PC gamer, 9/10, 9/10 xbox a playstation magazine, 8/10, 8/10 games.cz Pc verze a eurogamer.cz PC verze. Novej Whitman vypadá hodne dobre.
  • Pro me je porad nejlepsi díl dvojka... Chtěl jsem si Absolution koupit na pristi vikend, ale po nekolika recenzich na to prdim...
  • zajimalo by me, kolik z tech minusujicich lidi zazilo slavu prvnich dvou dilu a hlavne ty recenze, co se tenkrat psaly.
  • To se platí ten contract mód?
    Navíc hitmana stáhnu přes torrent.
    Contract bych chtel zkusit.
  • možná o level níž o proti blood money, ale z toho co jsem zatím viděl a četl tak o level výš než absolution.
  • Tak nevím co si myslet, tady píšou špatná umělá inteligence a na eurogamer.cz píšou reálná umělá inteligence, žádná hra není dokonala, každá má chyby a zrovna právě nejvíc v umělé inteligenci bývají špatně hry aspon v recenzích, ještě si počkám na recenzi od bonusweb.cz, příběhu u novyho hitmana je škoda i když já jsem na příběh nikdy nebyl a to jsem hrál hitmana od 2, tak by měl byt dobrej. Nevím jak grafická stránka, trochu se toho bojím. Umělá AI byla špatná i u blood money že stříleli bez hlave na mě ani se neschovavali i když mě to moc nevadilo, tady by to nevadilo vůbec uvidíme, najvic se bojím krátkých malých levému, co jsem viděl na youtube, neco se psalo na obrázovce vypnout něco, a jak psal PC gamer tak někam jenom dojít ke dveřím a konec jinak taky 3minutove mise hrozně naprd v hitmanovi 2 bylo 20misi a byly dlouhy v blood money 12misi a velikosti šli, tu mají byt mensi. To je tak vše, omlouvám se za chyby, píšu na mobilu.
  • Aha.
  • Stillson
    No jako takový to multiplayer nemá. Je tam mod zvaný Contracts. Tam třeba sám naplánuješ koho mají zabít a popřípadě čím. Dáš to na "internet". A lidi si to zahrajou. A ty zase můžeš hrát mapy ostatních.
  • ma to i multilayer? prece nebudu hrat singl *7*
  • Presne, o level niz :-P
  • AI je prizpusobena pro stealth hru, jejich problem ze jakmile nekoho videli strileli ho do hlavy... Neumej to hrat, nehrajou to jak se to ma, tak se jim to nelibi. To je jako kdyby Tetris hrali tak, kdo postavi nejvetsi komin...taky by je to moc nebavilo pac by meli porad game over...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit