Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Verim, ze pro tvuj mozecek musi byt velice obtizne pochopit, ze nekdo nema rad trend, kdy se hry stale vice a vice snazi priblizit filmu. Uzij si chemoterapii.
  • Nevie nikto kolko ma hra levelov napr BM mal asi 12-13. nikde som nasiel zoznam ale nevim ci je pravdivy bolo tam 20 ale z toho bolo 10 modrou farbou a medzi to 10 s cervenou (su to podmisie ?)
  • sleepless
    Jsou to informace, ktere byly vyvojari zverejneny uz pred vydanim hry, cili zadne spoilery.
  • Ty/ Vy, znáte Těžkej pokondr ? To koukám, že to někdo, ještě zná, jen pro informaci je mi 22 a poslouchal jsem ho v dětství a občas také.
  • skládám vam holt vase veličenstvo
  • jj demence
  • Preed
    http://www.epicgifs.net/images/show/G4L8X13H
  • Tak hlavně jsou to jiné hry, mě Dishonored baví neskutečně, za to třeba Hitmana jsem nehrál a hrát nebudu.
  • RavenHolm
    To tady nikomu nevysvětlíš.
  • frag.ment
    Tak příště raději nepiš vůbec, tohle se opravdu nedá číst :-)
  • holt,pise sa holt!

    hold mozes vzdavat tak tomu blood money.... *7*
  • na autora recenzie mam jedinu otazku... je normalny,ked napise recenziu PLNU SPOILEROV???!!!! *7*
  • Njn, ja i kdybych chtel torrenty nevyuziju. Nemam na to notas a hraju na PS3...takze pro me je "demo" takovy ze hru koupim a dystak na Aukru prodam a vyjde me to na 2 kilka...
  • Na tohle jsou zrovna torenty dobrý :) Žádná krádež,nikomu přece nic chybět nebude,pokud to splní požadavky tak se začně přemejšlet o koupi.. No co když nevydávají demoverze..
  • bohuzial to neni hitman tak keby tam bol MP dali by tomu len korunu na hlavu.
  • Almost every mission was an absurdly rich playground of deadly possibilities. You were usually free to roam them undisguised, watching patrol routes, tracking targets, studying the environment, and planning the perfect murder. The plot was sidelined in order to avoid interfering with the business of killing, the levels were large, and your tools were versatile and intricately customisable. The fans adored it, and it’s one of my favourite games of all time.

    Hitman: Absolution goes… in a different direction.
  • Pokud se na PC proda 100 kusu, pak na konzole 1000. Pak by myslim bylo uplne zbytecne vubec nejakou recenzi psat. :-)
  • No te´d jsem zběžne proletel tu recenzi na pc gamer a jsem zmatenej, protože se tam píše neco zcela odlišného co tady *1* a jsou to dost zásadní věci. Poslední dobou se recenzím na tiscali nedá moc věřit, třeba jak se tady recenzent na pul recenze rozlýva nad filmovým zážitkem ale pak z nej vyleze že príbeh stojí vastně za prd *1*
  • Asi tak...a rovnou na extrem obtížnost.. :)
  • RavenHolm
    Nelze souhlasit a ty tvoje žvásty jsou naprosto mimo mísu. Podívej se na tohle a pak remcej. Neříkám, že nový Hitman není bez chyb, ale jako fanoušek předchozích dílů, mám radost z toho jak vypadá nový díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit