Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fuj !
  • Verim ze kdyz hodinu kouka na gameplay a pak rekne ze to koupi, ze to fakt koupi... Tak to udelal i ja a zrovna i u tohodle Hitmana :) Kor kdyz to jeden cesky eshop prodava na konzole za cenu jako na pc
  • Nekupujes, rikas to jenom aby te tady nekamenovali. Nelzi! Lzes sam sobe!!
  • Jenže právě žena (Diana),pomohla naposledy Hitmanovi a děj pokračuje chytráku. Jdi zabíjet počítačové muže a pak to vyprávěj starý. Hlavně nehraj nic online,aby tě nějaká ženská hráčka nezesměšnila,co si za LAMU
  • Přesně, celé to intro bylo úžasné. Myslel jsem,že to zpívala žena, ale byl to Daniel Perret z chlapeckého sboru. Ostatní doprovod samozřejmě od Jespera Kyda dal té hře grády a tajemno. Taky jsem si to doposlouchával do konce *3*
  • Pamatuju si svoje první zapnutí Hitman: Blood Money. Ochromení od užásné Schubertovy Ave Marie. Vždy sem si to vychutnával a čekal až píseň dohraje, až poté pokračoval ve škrcení svých cílů. Doufám že mě něco tak příjemného čeká i v Absolution.....
  • skôr sa tomu vytýka koridorový dizajn levelov ale vraj sú tam aj nejake otvorené misie. Ja som včera pozeral asi hodinu gameplaya a každopádne na mna z toho dýchla tá hitmanovská atmosfera takže kupujem. *4*
  • Spoiler....

    Na konci zistite že Diana neni mrtva.........len si treba najprv prejst hru :))
  • firebug
    OK. Beru, ze to asi nebude bez chyb. Me jenom pobavily ty vytky, co jsem vypsal. Nevim jak to je s chloroformem, ale na nejakych videich jsem zahledl jak 47 nejakeho typka uspal holyma rukama (nejak ho pridusil), pricemz tam byla i moznost ho zabit (trhnou vaz).
  • kennyB
    Jenže v tomhle novým hitmanovi musíš chtě nechtě zabít. Ve starších dílech stačil chloroform a krom zabití hlavního cíle jsi prošel level s čistým štítem. A to není jediná nevýhoda tohohle Hitmana.
  • firebug
    Dost se na noveho Hitmana tesim i pres rozporuplne reakce z rad fanousku i "fanousku" serie. Je srandovni cist si, "jak uz to neni ten stary dobry Hitman, kdyz si nemuzu zvolit na zacatku mise vybavu", pricemz znali vedi, ze nic jineho nez strunu stejne nepotrebujete :-) Potom ty zjednodusujici prvky prznici hratlnost. - mala rada: Nepouzivejte je! Dale je tu spatne reagujici AI v PRESTRELKACH... :-D Vazne vtipne! Mam porad jiste obavy, ale utechou mi je, ze horsi ne Splinter Cell Conviction to (snad) byt nemuze a pak taky, ze to dela Square Enix. Jestli tuhle hru totalne nepohnoji, zacnu je uctivat.
  • firebug
    Ja jsem si recenzi precetl a nezda se mi, ze by v ni bylo neco zavadneho kazici zazitek ze hry. Opradu se nemas ceho bat. Jedna veta prozrazujici zapletku, ktera stejne vyjde najevo v intru hry (ASI - nehral jsem)... Spoiler to muze byt, pouze nehral-li jsi predchozi dily.
  • Já ji jdu bojkotovat právě teď, před chvilkou mi to pošťáci dovezli, až to dohraju, dám vědět. *1*
  • Koukám, že zdejší vaginofobové, co se bojí skutečných ženských a tak si musí dodávat odvahu střílením těch počítačových, mne hned mínusují, to se dalo čekat.
  • Už trailery naznačovaly, že jde u hloupou hru, která porušuje ženská práva a ženy ponižuje. Slušný člověk by tuto hru měl bojkotovat.
  • Recenze je pekna a ve vetsine veci se s ni shodnu. Chybi mi vsak jedna informace, ktera by pro vahajici hrace mohla byt dost dulezita — to, ze hra pribehove navazuje na Morrowind.
  • Když jsem se odvážil vyslovit tezi o tom, že tento Hitman bude průšvih, zdejší děti mi zmínusovali. Tady to máte.
    Zahraniční recenze nejsou příznivé a já ten průšvih v podobě Square-Enix cejtil dopředu.
    http://www.pcgamer.com/review/hitman-absolution-review/ (např.)
  • Proč to autor hrál na easy a stylem ratatata? O tom Hitman není. Pak tu mlží špatným hodnocením.
  • sleepless
    V recenzi žádné spoilery nejsou! Obsahuje pouze informace o zápletce na úrovni intra, které se dají přirovnat k oficiálnímu popisku distributora v případě filmu.
  • sleepless
    Tady to je samozrejme taky, a hra te podle toho hodnoti. Ostatne, je to uvedene v textu recenze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit