Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne ne ne, o grafice se neboj. Port udělala stejná firma která pracovala na Sleeping Dogs, Hitman Absolution má nejlepší grafiku která je k dispozici.
  • s holkami chodí jen teplouši
  • Co je špatné na tom býti gay?
  • dostal bys pecku mezi voči
  • Já jsem tedy zrovna k tomuhle v recenzi vysvětlení viděl - svádí to víc ke střílení, protože jsou mapy otevřenější a člověk tak má daleko větší možnosti, jak bojovat s velkou skupinou pronásledovatelů. Kdežto na malé mapě nebo dokonce v úzkém koridoru tě pár policistů hned sejme, protože Hitman toho moc nevydrží. Alespoň tak jsem to pochopil z textu já....
  • snaba ai. to mel hitmen vzdicky takze v pohode
  • smejki
    Tohle já ti přece nerozporuju, tak mi do necpi do huby.
    Reaguji na text "A pak by se každá taková recenzovaná AAA hra měla pustit na nějaké třeba slabší (průměrné sestavě co má kde kdo doma) a napsat jak si to zahraješ", to je snad zřejmé, ne?
  • Vzdy sa najde d3m3nt, co copypasta koment z youtube...Vitaj!

    A pre to info, screeny sa "nefotia"...
  • Vrook
    Tebe potkat na živo, tak ti jí lisknu že by to už najednou na živo nebylo.
  • Horší než ta recenze jsou ty komentáře tady.
  • ty jsi blbej až to bolí - příště drž raději tlamu, než přes ní jednu chytíš
  • si piš buzno *2*
  • líbí se vám svalnatí chlapi *14*
  • lol takže ja jsem omezenec když soudím podle recenze? Vždyť na to recenze jsou abychom si podle nich udělali obraz a rozhodli se jestli hru koupíme nebo ne. A mimochodem ja nesoudím hru jen recenzi a jen jsem se ptal.
  • co tu revete teplosi, hitman bude pecka *2*
  • a ty jsi to hrál, nebo jenom trapně kecáš? a soudíš podle recenze - fakt nechápu omezence co soudí něco co ani nehráli..
  • jako co mate za plecky ze neco takovyho vubec resite? ja mam obstarozni core2 s grafikou 6950 a vim ze mi vsechny hry pojedou v pohode kdyz jde o nejakou zavodni hru tak vse pojede na full a kdyz jde o nejakou hi-tech strilecku tak mam jiste, ze na stredni detail to pojede ultra plynule a vse na full taky spustim, akorat to uz nepojede tak hladce, kazdopadne vubec neresim nezkoumam na cem minimalnim hra pojede to neni potreba a jak jsem rek obstarozni core 2 to by mne fakt zajimalo co horsiho kdo ma ze musi zkoumat jestli hru vubec spusti? napada mne leda nakej zmrsenej kram z tesca kde ma hrdou samolepku core 2 ale vevnitr spatna pomala deska, pameti,hdd a nakonec integrovana grafika *1*
  • Přesně toho jsem se bál :( to jsou špatné zprávy...
  • takhle debi1ní a rozporuplnou recenzi jsem dlouho nečetl. Vzdyt si autor sam odporuje a neda se to číst, jak rozumet tomu že ze hry se v druhé polovine (wtf) stava strilecka a je to proto že mapy jsou otevrenejsí? *8* prece otevrene mapy byli v hitmanovi vzdycky
  • to by bylo ješte ok ale nejhorší je když je takovy vu1 i recenzent

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší