Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi jsou tady ti radobyfandove jak tu kazdeho kdo ma hru negativni nazor minuskuji. Nemuzou slyset pravdu a ta je takova ze hra je naprosto srackoidni kekel.
  • lol
    v zasade všechny hry ktere vyjdou i na konzole maji + - stejnou narocnost, když ti šlape 2 roky starý battlefield 3 melo by i tohle.
  • ja vam rikal že to bude sr4čka lol
    kdyby misto tech filmovych hovadin delali a utraceli prachy spis na hratelnost a AI ale to by se toho tolik neprodalo lol.
    *1* *1*
  • proč by starší clovek (ctyricatnik) nemohl byt fyzicky dominantní? Jinak souhlas nejvic stylovy byl v silent assasins. i kdyz tenhle dil jsem nehral zda se mi ze vypada stejne jak v blood money
  • nemyslíte že když jsou levely tuneloidní melo by to být v recenzi zmineno jako negativum? Proste hráči pochybují jestli je tohle starý dobrý Hitman jako predchozí díly nebo je to v nečem jiné (horší, lepší), a v čem. Hrál jste vubec predchozí díly pane recenzente?
  • Ty si redakce a několik PC. Stačí když tam uvede na čem to hrál a jak to běželo. Nehledě na to, že když už dělám recenzi, která je mimochodem fakt dobrá, proč nakonec nenapsat ty oficiální min a max požadavky? To si mám přečíst recenzi a jít na jinej server dohledat si jestli to rozběhám? *7*
  • kubi-wan
    No, jsem na to zvědavej... Z počáteční skepse se mi to během trailerový kampaně začalo dost líbit. Druhej Silent Assassin to nebude a ta grafika prostě vypadá moc konzolově (ty divný barvy všude, bloomy a podobný hovadinky) a bojim se, jestli kluci z IO Interactive nepohnojili port na PC (jak to tak bejvá dneska zvykem)... ale sakra... je to HITMAN!
  • Zdá se (podle vulgárních komentů a mínuskování), že se tu hromadí spousta "negativní energie". Neměli byste bejt ve škole klucí? :-D
  • Hele do Sama se mi neser, jo
  • trolo
    takze ostaneme radsej u AI hojdacieho konika...good logic.
  • trolo
    pre zmenu by mozno bolo treba sa zacat plizit a nie len behat z krytu do krytu a straze so zornym uhlom 10stupnov nic. s lepsou AI by trebalo samozrejme aj iny level design(ovela ovela, ovela otvorenejsi level aby bolo ako obchadzat atd).

    ale deti dneska nechcu lepsiu AI, chcu sa citit ako bohovia ktori vystrelali cely gang alebo su uber cool stealt ked prebehuju a vsade im lietaju sipky, suspicious, instinkty wallhacky atd.
  • Moc pěkná recenze, dík za ni. Je vidět, že je autor hráč a umí si hraní i užít.
  • V Dishonored ta predsa nikto nenuti tie magicke sr*cky pouzivat, je za to dokonca aj achievement.
  • Další argument extrémem ^_^

    Tak znovu: předpokládám, že přemnoho hráčů (a já taky) opravdu nepotřebuje, aby A.I. při zpozorování podezřelého stínu v rohu začala pobíhat a šílet jako vyplašená srnka.

    Na druhou stranu, postavy s audiovizuální podobou odpovídající roku 2012, které vykazují plus mínus míru umělé inteligence A.I. jako ve hře Tenchu (platforma PSX, rok 1998) opravdu nejsou to, co bych očekával v "polostelath" hře v roce 2012.

    A na dotaz "jak to chceš udělat" - celkem jednoduše. Když bude A.I. reagovat na širokou škálu logických podnětů a bude mít ty reakce alespoň tři různé a nejlépe náhodným číslem promíchané dohromady, tak celek bude hned vypadat líp. A klidně přitom může zůstat míra "pohotovosti" (schopnost dát si dvě a dvě dohormady a identifikovat hráče v prostoru) na stejně nízké úrovni jako zde u Hitmana, možná pro casuláky v takovém případě ještě nižší. Pointa je v tom, že A.I. bude vypadat věrohodněji, protože bude reagovat, nebude ignorovat.
  • smejki
    Svět, který si představuješ, je odlišný od toho, v kterém reálně žiješ. Ne, autoři se nescházejí každý den do kanclu redakce, kde by si hráli (oni se tam dokonce nesházejí vůbec). Ne, každý autor nedisponuje jen tak pro srandu králikům několika počítači. Ne, ani "redakce" jimi nedisponuje. Chápu, že by bylo moc pěkné, kdyby takové možnosti byly, ale radím přijmout stav věcí takový, jaký je.
  • sleepless
    Eh, filmovost (prace s kamerou, vystaveni sceny apod.) je ale opravdu neco dost odlisneho od pribehu (dialogy, postavy, scenar).
  • sleepless
    Premyslime, nez neco napiseme. Zrovna tohle jsou ale veci, ktere se clovek docte takrka z popisku hry na krabici a zazitek ze hry nijak nekazi. Cili to nejsou spoilery. Nez jde clovek na filmu, take si vetsinou precte nastrel zapletky z plakatu - informace uvedene v clanku jsou na te same urovni. Navic je pribeh jednou z hodnocenych slozek, coz se neobejde alespon bez ilustranicho pripadu (vybraneho, aby neslo o spoiler).
  • super. moje nejocekavanejsi hra :) tesim se. ty zlehcujici kraviny se daji vypnout, tak co se vam lidi nelibi? tohle neni mass efect. tohle je hitman jak ho zname!
  • zase mimo chlapce. chcel som tym povedat ze absolution ma najhorsi najkrcovitejsi najgycovitejsi dej aky som videl v hre za hodne hodne dlhu dobu
  • dej je jasne ze supa dolezita vec....mi chces povedat ze nie??? preco by som bol mimo ty sa preber radsej a chod si hrat serious sam co je pre decka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší