Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dej je plus ? lol chlapce ty si totalne vedla
  • seruste gameri... myslim ze hra bude za tento rok jedna z best :) jednak po historickej stranke hitmana ze ta hra ma svoje velke meno, variabilitu, dej, preciznost, dokonalu atmosferu nocnu atd... som meganarocny hrac a recenzent budem ja zajtra ked vyjde crack a dam si to na najtazsiu uroven a budem to sperkovat az do konca :) myslim ze najnarocnejsi hraci si pridu silno na svoje a ostatni to prejdu na nejakych pofidernych lahsich urovniach a milion veci si ani neuziju ...kazdopadne hitman je tu uz coskoro a vsetci sa tesime tak si to uzime.... prajem vam super zabavu dufam ze zajtra sa to odstartuje :)
  • Tak nějak, podle mě by tam mělo být minimálně aspoň zmíněno na jaké sestavě to autor hrál a jak to šlo. A pak by se každá taková recenzovaná AAA hra měla pustit na nějaké třeba slabší (průměrné sestavě co má kde kdo doma) a napsat jak si to zahraješ.
  • sidi
    Teda Desmond maly preklep :)
  • ataman329
    DESMOD??? :-(((
  • Veskoslav
    Ano a dopadne GTA V s optimalizací stejně jako GTA IV a ty budeš první, kdo nám tu bude mlít tyto sračky:)
  • Keyz
    Je fakt,že by to asi v recenzi mělo být.
    Já si sice již zvykl na to,že když se tam nepíše nic o náročnosti na HW tak to jede jako každý port z konzole.

    - V Levelu se mně líbila ta tabulka kde byla tuším sestava PC a různá nastavení + krátce jak to jede.
    Když to jelo hodně blbě tak tam byl kec "Jde radši ven" *1*
  • za bodkou delej mezery kdyz zacinas novou vetu
  • kostejnesmrtelny
    Ten pán to má obecně nějaké pomotané, nejenom vyjadřování *1*
  • A co třeba náročnost? Spoustu lidí zajímá na jaké mašině to jak šlape, jestli má vůbec cenu do toho jít z tohoto důvodu... v recenzi je spousta textu k ničemu, ale takové podstané věci tam nejsou.
  • residentevilfans
    hov*do neomalene nauc se vyjadrovat *11*
  • Ako sorry ale dishonored bolo taka pic***na ze koniec akoze to co bolo za megalomansky mix masaker.kvazi thief mixnuty s kadejakymi magickymi srackami.To akoze je stealth ked sa preblinkujes ako batman na vrch budovy alebo rovno za nepriatela popripade vycarujes bandu potkanov co ti zozeru dobre ze nie celu hliadku omfg.Dishonored si hral stealth preto lebo hra ta to nutila aby si nemal svet plny potom masivnych hliadok a potkanov.Grafika v dishonored bleh omg hnus.Ano stealth akcie uz niesu ako byvali zlaty thief:deadly shadows.Ale tento hitman ma aspon moznosti aku si hru prisposobit.Ja to kupim a drbnem to rovno na najtazsiu obtiaznost.Contracts ma velky zmysel a preco?Hitman je stealth hra kde ak raz najdete sposob ako to ticho prejst uz to nebudete mat dovod znovu hrat a mozte to dat na policku.To ze komunita si moze vytvarat vlastne misie z roznymi nastaveniami a ulohami iba prispelo k znovuhratelnosti a vydrzi hry samotnej.Ale kompletny editor je to co komunita potrebuje k tejto hre.Urcite bude tento hitman haluz a pre niekoho aj riadne dobra haluz.Urcite lepsie ako tie sra*ky typu COD:BO2,MOH:Warfighter,Diablo 3 a kopec inych co my skazilo tento rok.A necakajte vela ani od AC3 popripade Far Cry 3.Jedine co bude zase hracske nebo bude jedine GTA5 pretoze rockstar to proste vie.
  • ROFL. you wish :)
  • zbrane ani prevleky si nemozes zvolit, ides do misie s tym co mas, casto hlasne zbrane bez tlmica, sniperku tiez najdes len v levely nemozes si ju priniest ,vybusniny to iste.

    levely su bohuzial linearne (a kratke) v hre su i sandbox levely ale je ich len hrstka (tusim 6-7)

    dizejn levelu je uplne iny, len zriedka sa mozes v tejto hre volne nepozorovane pohybovat a sledovat okolie, je to skor o skryvani a la splinter cell (nechcem pisat conviction, ale bohuzial je to tak)

    je to fajn hra, ale blood money nasadil latku vysoko a tento diel ju ledva podleze
  • sidi
    Ako Hitman nie je hra pri ktorej by bola ta zmena az tak obrovska hlavne oproti hram ako je Assassins Creed kde Desmod vyzera dost odlisne v poslednych troch hrach oproti zaciatku a to cas v pribehu nepokrocil az tak ako pri hitmanovy a nehovoriac este o chystanom Splinter Cell kde bude Sam vyzerat tiez odlisne od predchadzajucich hier.
  • Prý mise nejsou sandbox, tady recenzent píše že to sandbox je. Taky na pc gameru píšou, že před misí nejdou vybírat zbrane ale používate jen to co najdete. Muže to nekdo, kdo hru hrál potvrdit nebo vyvrátit? Jestli je dizajn levelu takový jak jsem zvyklí nebo je to tady jinak.
  • jesusek
    Měl bych dotaz na recenzenta. Jak je hra optimalizovaná a jak se chová framerate, když se na obrazovce objevují ty zmíněné obrovské davy postav.
  • Nebo by možná stačilo část se spoilery označit a použít spoiler tag...
  • Zdravim, chtel bych se zeptat na nazor ostatnich ohledne vzhledu (tvář) Hitmana v Absolution jak v samotne hre, tak i na propagacnich renderech. Mam pocit, ze IO meni lehce oblicej v kazdem dile. Oproti minulym dilum mi v tomto prijde az moc stary a ani sirsi tvar mi moc nesedi. V predchozich dilech byl imho stylovejsi. Chapu ze cas pokrocil a nemohou z nej delat napr. petatricatnika, kdyz je rocnik 1964. Pro me ale tak ztraci na verohodnosti napr. jeho fyzicka dominance, prestoze je geneticky upraveny. Osobne v tomto smeru povazuji za nejvydarenejsi Contracts a v tesnem zavesu Blood Money. Jasne, ze jde o prkotinu a naprosto nepodstatnou vec. Jinak doufam, ze nejnovejsi dil bude mit uspech a dockame se jeste dalsich pokracovani. Pripadne rozsireni tohoto universa na literarni urovni jako v Hitman: Enemy Within.
  • eeeee
    Hele, zkus se nekdy nekam realne proplizit do strezeneho prostoru. Realne zpracovana hra by prestala byt zabavna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší