Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vraždění civilistů ? Přestřelky s bodyguardy ? Co to má jako být ? Jak mise v Silent Assasin, tak v Blood Money šli vždy dokončit bez jediného výstřelu a bez zbytečných úmrtí (jinak hráč nedostal ocenění Silent Assassin). To už tady neplatí ? Nebo to pan recenzent hrál jako Rambo (aniž by musel) ?
  • ne, ony se screeny kreslí ručně...ty si ale vypatlánek *11*
  • jdi si trolovat někam do hajzlu ty píčusi
  • Zayl
    No, kvůli diskuzím přeci! A to myslím naprosto vážně. Jakákoliv novinka je tady o x hodin později než na světových serverech tak nebo tak.
  • Možno preto že ide o spoiler ale to sa zrejme udeje v prvej misii niekde na začiatku a bola to informácia zverejnená tvorcami ešte pred vydaním.
  • Dal som si námahu a pozrel skoro hodinovú recenziu na ktorú sem dal link eqas. Tak v prvom rade nejde o recenziu ale o prvé dojmy, ten človek ani nehral tú hru celú a v zásade sa zhoduje s tým čo bolo napísané v recenzii na pc gamer. Čo ma mrzí je, že musím chodiť inde aby som sa o hre niečo dozvedel. Prosím recenzenta aby sa pozrel na tie linky čo sú tu aby videl ako má vyzerať rozbor hry. Aký zmysel má potom chodiť na tiscali? Ak budete písať takéto povrchné recenzie prídete o čitateľov.
    Aby som to skrátil obe "recenzie" sa zhodujú v tom, že ide síce o skvelú stealth hru, ale leveldizajnom to už nie je starý Hitman.
  • za co ty mínus, může to někdo vysvětlit?
  • Zayl
    Myslíš jako každá recenze a názor v tomhle vesmíru?
  • Vrook
    Nemyslim si. *3*
  • Ale pořád je to jen další subjektivní dojem.
  • P.S. v te recenzi na pc gamer se píše že je tam akorat jedna klasicka hitmanovska mise ke konci a i ta je menší než ta z blood money.
  • jasne, recenze treba brát s rezervou. Pokud tam jsou i klasicke hitmanovske mise, tak nejaky ten koridor mi vadit nebude. Pak napiš jake to je
  • TotalBiscuit je člověk, který dělá videa kde on mluví o JEHO názoru ke hře kterou hraje, jeho názory jsou často ze prvních moment ve hrách, jeho názory jsou docela dobré a ví o čem mluví.
  • kdo je totalbisquit
  • Doclea se divím že tvurci nechali Hitmana zabít Dianu, tohle si myslím by Hitman tak jak ho známe z predešlých dílu neudelal.
  • Jinač hru já budu soudit až si ji zahraji což bude zítra, mam jí pořád přeobědnanou i když změny se mi nechtějí líbit, jak je hra dobrá se dá zjistit jenom jedním způsobem, hrát jí.
  • Prosím tu recenzi od PCgamera ignorujte, sám totalbiscuit řiká že je plná kravin (né přesně tak, ale tak nák)

    Prostě hra už má mise kde se musíte dostat z bodu A do bodu B, což jak víte v Hitmanovi nikdy nebylo, ale jsou tu mise které jsou hitmanské pořád tu jsou.

    Pořád se člověk může rozhodnout co a jak udělat, hra jednoduchá neni, což neznamená ale že se jedna o Hitmana kterého známe.

    Už si nemůžete zvolit zbraně/koupit zbraně na začátku mise, kvuli tomu že hra je více o příběhu než kdykoliv předtím tak to má i své velké minusy. Hra má pořád hodně způsobů jak misi udělat.


    Tohle zatím víme o hře, jestli je to dobré či špatné nechám na vás.
  • Pro ty, kdo se chystají to koupit:
    Prosím vás, nevěřte téhle recenzi a raději si projděte další zdroje.

    Doporučuji třeba (v angličtině):
    TotalBiscuit: http://www.youtube.com/watch?v=dluMZCa5wIk
    PcGamer: http://www.pcgamer.com/review/hitman-absolution-review/

    Tohle rozhodně není Hitman, tak jak ho známe.
  • Chtěl jsem si přečíst recenzi, naštěstí se tak nestalo, protože jak čtu je plná spoilerů, což já nepotřebuji, prosím mě je jedno že tohle sami tvůrci řekli že se stane v příběhu atd, většina z nás se právě na tyto informace nekoukalo, protože jsme právě čekali že informace budou plno spoilerů. Nechci urážet, ale prosím když si čtu recenzi chci vědět jaká hra je, jestli stojí za to.

    Jestli chcete vědět jaká hra je koukněte se na toto video:
    http://www.youtube.com/watch?v=dluMZCa5wIk

    Stoho si snad každej umí udělat vlastní obrázek.
  • ..Aa--.h.heh.er-h


    Nevim, nedáváš smysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit