Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paul Walker Hitman? Debut režiséra reklam?? Scénárista filmu Predátoři???

    toto nedopadne dobře... či teda spíše stejně blbě jako předchozí film
    • Režiséři obvykle začínají na videoklipech a reklamách. To není relevantní argument.
      Paul Walker. Jde o restart. Adaptace jako taková by neměla být otrocká a striktně se držet předlohy. Tp je základ kvalitní adaptace.
      Michael Finch napsal sice hodně vykrádající Predátory, ti jsou ale v zásadě dobrým béčkem.
      Skip Woods se zatím nevytáhl, ale akčnímu žánru rozumí, což doložil A-Týmem nebo Operací Hacker.

      Nejdřív fakta, pak silná slova.
      • Ano, začínají, ale to není důvod aby zrovna začinající režisér dělal na Hitmanovi, což myslím byla Ryonova pointa, takže relevantní argument to je.
        Adaptace by se taky neměla vzdalovat od předlohy moc, jinak to není adaptace.
        Se scénaristama je problém aby z 47 neudělali Chevy Cheliose z filmu Crank, což je pravděpodobné.

        Fakta má, silná slova si může dovolit ale stejně tam žádné nevidím.
  • ten herec se mu vubec nepodoba
    • calwin
      a to je podmienka? nikde neni preklamované že sa musí podobať 47... hitman môže byť vklude aj o inom agentovi s iným číslom...
      ach asi si zle vybrali cieľovú skupinu... európa a PC hráči... to je vražedná kombinácia...
      • kubi-wan
        Měl by se podobat, když se ten film má jmenovat "Agent 47".
      • Nebyli si nahodou ti agenti podobni temer jako vejce vejci? Vzdyt pokud si dobre vzpominam,byly "naklonovany",nebo neco v tom smyslu. Aspon sem si to vzdycky myslel. Mam pocit ze i v tom filmu (kterej sem jako fanousek hitmana bojkotoval) jsou v traileru ukazany maly agenti,vsichni vyholeni a velice podobni.
  • Asi půjdu proti proudu, ale mě se film Hitman líbil :). Netvrdím, že to byl superfilm, ale dobrý akční film určitě. A ani hlavní představitel mi nijak nevadil.
  • ked si pozriete film "the mechanic" tak ten sa viac podoba na hitman hru nez ten"hitman" film a hra tam Jason Statham nie nejaky vyholeny typek so ziarovkovou hlavou
  • "100 milionů $" To je nějakej divnej tvar. Napsal bych $ 100 mil. nebo sto milionů dol(l)arů, ale tohle mi zní jako kočkopes.
    • Vrook
      jj když už se symbolem US dolaru, tak před číslovkou..
  • Předchozí Hitman nebyl špatný, navíc nad Olgou Kurylenko se dalo aspoň pohonit. Ale proč udělat reboot ne tak starého filmu, s Pájou Chodcem, debutujícím režisérem a pochybným scénářem? Taky tomu moc nerozumím.
    • s Olgou souhlas :)
  • h0p3
    http://assets.sbnation.com/assets/1202150/picard-wtf-meme-generator-what-the-fuck-is-this-shit-2a74ca.jpg
  • Viktor_H
    Timothy Olyphant je bůh (Justified/Crazies/Perfect Getaway), ale do role Hitmana se prostě nehodil. Vážné "pokerface" držky mu nesedí. Pavel Chodec mi připadá jako ještě větší castingový omyl (i když mě velmi mile překvapil v Running Scared - fakt doporučuju, skoro až artovej film o násilí).
  • Dokud ho nebude hrát Davit B, tak to bude zase jen výsměch.....
  • takže.. scénárista co se ve filmové jedničce moc nepředvedl, hlavní herec.. který moc nesedí.. a režisérský debut.. tak to bude hit :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit