Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak zas tak hrozný ten film nebyl. zbytečný jo, ale ne špatný. walker je sympaťák, pro něj jsem měl vždycky slabost, takže výběr herce taky není úplně špatný. ale můžou to obkecávat jak chcou, ale tak či tak to bude 70% film.
    • mě přijde že se na tuhle roli vůbec nehodí, kdyby vzali jason stathama (transporter 1) tak by udělali líp
      • Statham mel hrat uz v jednicce. Nakonec roli ale odmitnul.
    • Walker je možná sympaták, ale na Hitmana se myslím nehodí :-P

      btw: už jenom podle té sestavy >60%
  • Mato1987
    Film hitman sa mi lúbil len ten herec to vážne celé kazil, jednoducho sa tam nehodil, vyzeral ako zo 4% menšiny, nechápem prečo nedajú rolu v tomto novom hitmanovi rovno Davidovi Batesonovi...
  • Grifus
    Tak prvni film neni uplne spatny. Sice pro zaryte fanousky hry ne uplne stravitelny, kdyz samotny pribeh filmu ma s hrama pramalo spolecnyho, ale porad jakz takz slusny akcni skoro-becko. K tomu bonus v podobe casto skromne odene Olgy Kurylenko a thodnoceni 6 sedi jak p*del na hrnec. *2*
  • Jason Statham - ten by do te role sedel uplne presne *5* No mozna by to chtelo modre kontakni cocky *1*
  • Vrook
    Nemám rád herní filmy. Netěšim se ani na zfilmovanýho Splinter Cella nebo AC. Jsou to náměty, který si ve hrách rád vychutnám, ale abych se na ně hodinu a půl koukal jako na film, to mě fakt nikdy nebavilo a ani mě to neláká. A to ani neberu v potaz to, že většina herních filmů do teď stála fakt za h*vno. Ty budoucí klidně nemusej, ale přestože miluju film a rád hraju hry, tak mi ta kombinace prostě nic moc neřiká. Ani vlastně nevim proč..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit