Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Předchozí film byla hloupost. Stejně jako Max Payne. Filmy pro "dospělé" s věkovou kategorií 13 a více......
    • Hitman mel pribehove aspon hlavu a patu. Max Payne byl totalni brak..
      • kubi-wan
        Souhlas, Hitmana jsem si v kině celkem užil a tu a tam si to pustim na dývku, i když mě to zklamalo v nezachování image "tichýho zabijáka", je tam pár momentů, který hru evokujou perfektně (např. parádní scéna v drogovym doupěti - to je ale hlavně atmosférou). Oproti tomu byl Max Payne naprostym opakem. Film podle hodně akční hry, ve kterym se skoro nestříli... to je prostě špatně. Navíc byl neskutečně nudnej. Jen ten Wahlberg byl fajn... ale taky asi spíš jen na plakátech *1*
  • x_ander
    Paula Walkera mám sice rád, ale jako Hitman? No uvidíme. U těch herních adaptací každopádně nechápu, proč jejich kvalitu studia zabijou ještě před začátkem natáčení.

    Když chtějí točit Hitmana, tak by stačilo do hlavní role dát Davida Batesona, scénář nechat sepsat scénaristu, který je fanoušek herní předlohy, v ideálním případě ukecat Jespera Kyda na hudbu a je vymalováno. Pokud nebude režírovat nějaký tragéd, tak by film dopadl slušně. Fanoušci by vrněli blahem tak jako tak, pár úderných trailerů prodá film i pro nehráče a náklady se taky o něco smrsknou (pochybuju, že by si Bateson řekl víc než Walker. A přitom Walker rozhodně není hvězda, která by film utáhla na svoje jméno).

    Ale to ne, oni tam vrznou nehodícího se herce, scénáristu blbce a pak se diví, že jsou fanoušci nasraní a nefanoušky to nezajímá...
  • Grandhalf
    Jsem asi nějakej divnej se mi zdá ale třeba hitman film je podle mě hustej celkem , a red faction se mi taky líbil ... Jestli někdo máte rádi béčka tak je taky výbornej Hunter Prey , a perfektní ( to už neni béčko ) a dost opomíjenej film Pandorum třeba ( pro fandy scifi ) *14*
    • Veskoslav
      Tak Pandorum moc béčko není a když to srovnám s těmi, co jsi vyjmenoval předtím, tak je to úplně nejvyšší třída:-D Je to klasické sci-fi klišé, kdy s malým rozpočtem udělali zajímavý a místy i děsivý film:)
      • přesně , ale já taky závorkuju že to neni béčko , spíš sem uvedl pandorum protože mám pocit že na to že se na tom filmu podílelo spousta čechů ( a poláků , němců atd. ) je to tady hodně neznámej film a jinak spolu s districtem 9 jedny z mojich nejoblíbenějších scifi posledních let ( a pandorum vůbec atmosféra jak bejk ) *3* taky sem čuměl když skoro první hláška v pandorumu - ( česky ! ) vítejte na lodi elysium , a pak teprve jedou ten welcom v ostatních jazycích *4*
  • plescher
    Sakra proč, když z toho chtějí mít úspěšný film, značku svěřují scénáristovy, který si před tím natočil pouze pár reklam na kojenecké kašičky. Reklama je hezká věc, ale film druhá. Proč by se měl otrkat a dělat začátečnické chyby na Hitmanovy. Jako by si někdo řekl: Stejně je to pouze film podle hry, tak to svěříme třeba nějakému hňupovy, co nechce moc peněz, fanoušci se stejně pohrnou, penízky budou naskakovat, vždyť od herní předlohy nikdo nic nečeká. Je jedno jakou to bude mít kvalitu, hlavně, že to má fanoušky.
    Jupí. Ať žije Hollywood.
  • Sem možná trochu divnej, ale Paul Walker se mi na postavu hitmana i celkem hodí,když mu oholí hlavu, a zakážou nějaké výraznější používání mimických svalů tak by to vcelku šlo,minimálně se mi to jeví jako výrazně lepší volba než Timothy Olyphant ,jež hrál v minulém dílu a to jak z hlediska vzhledu tak i hereckých schopností...
  • mummra
    Na film jsem se díval protože mám rád serii Hitman, ale byl to průměr. Walker mi tam teda nesedí, ale rozhodně se na tu roli nehodí žádní namakaní herci jako je Statham. Prostě by to nebylo ono. Neříkám že by představitel musel být přesně jako ve hře, ale představuji si chlápka spíš atletické postavy, žádné hovádko. A pak ještě aby měl uvěřitelný kamenný obličej *1* Rozhodně jsem zvědavý co z toho nakonec vznikne.
    • sak statham ma atleticku postavu a kamenny pohlad ,47 neni ziadne tintitko v hre a vychrtly herec sa tam nehodi ale ani dwayne johnson sa tam tiez nehodi :D
      • Vrook
        Statham by se ale musel pro tu roli zbavit svýho east london cockney akcentu. Nebo by museli nějak vysvětlit, že když čtyřicet sedmičku geneticky vytvářeli, tak na noc zapomněli zkumavku s nim v nějakym pubu ve východním londýně jako plivátko.
        • Viktor_H
          Ze Stathama stříká adrenalin, i když mlčí. Na roli chladnokrevnýho vypočítavýho zabijáka mi moc nesedí.
        • :D tak 47 neni moc ukecany
  • nahodou oliphant e mi libil ale ten scenar byl bečko
  • Ja by som ta hodil Wentworth Miller-a :)))

    zo serialu PB, ten chlapec by si zasluzil celovecernu rolu.
  • Skip Woods je hovado, bude to nuda
  • Psychotic
    Mně se ten film docela líbil. Pravda, náš hrdina v něm žádný "Silent Assassin" nebyl, ale to by zas asi nebyla žádná zábava. Alespoň z toho smázli tu sci-fi vatu s klony a podobně... Určitě se na reboot teším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit