Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    6/10 za hru a 0/10 za marketing....v podstate pochovali Hitman značku, ktorá si držala 4 diely super úroveň aj predaje. Tento nový paškvil predal pár stotisíc a hráči jasne ukázali, že nechcú umelé rozkúskovanie príbehovej hry na trápne epizódy ako adventúry od Telltale. Chceli aby sa o hre nonstop písalo, na čo im aj na games.cz naleteli, ale predaje boli úbohe a presne to si aj zaslúžili!
    • hitman nikdy nebol pribehova hra...
    • Souhlasim s Hnisavcem, apokalypsa se blíží
  • kubi-wan
    Náhodou... Absolution byl hodně fajn.
    • Jack1947
      Do doby než se sapustil poplach a nastoupilo 50x stejné komando smrti... tak jo a byl tam i Stealth.
    • spoock
      řekl bych, že Absolution je cílen na zcela jiné publikum, než fandy Blood Money.
      • kubi-wan
        Já jsem fanda Blood Money, ještě víc ale Silent Assassina... miluju celou tuhle sérii. A Absolution se mi líbilo taky... co z toho vyplývá?
        • OPenetrator
          Že 100 lidí 100 chutí. Jinak to máme podobně, i když se mi Absolution ze začátku moc nelíbilo.
        • spoock
          že patříš k minoritě?
  • ja sem rad za ty epizody, stacila prvni epizoda abych poznal ze s genialni hratelnosti Himan absolution to nema vubec nic spolecneho usetrilo mi to spousty penez *15*
  • smajdal
    Za mě 9/10, ale zatím jsem hrál jen dvě mise a v té druhé jsem si místo tichého zabijáka zahrál na masového vraha. Žádný z minulých dílů jsem nehrál a díky dlouhodobě ověřenému faktu, že se mé názory s těmi pana Volejníka téměř nikdy neshodnou, jsem ani tu jeho recenzi nečetl. Měl jsem však tušení, že můj malý příspěvek do diskuze oceníte *14*
    • Starsi dily klidne zkus, mne se libil hlavne contracts
      • Lukyz
        Contracts jsou u mě v Hitman sérii na prvním místě a to hlavně kvůli atmosféře a skvělé hudbě! *14*
      • smajdal
        Pamatuji si, že jsem kdysi měl Hitmana 2 jako plnou hru z nějakýho časáku a hrál jsem ho asi jen 5 minut a už se k němu nevrátil *1*
      • Jack1947
        Mě zase ne ta odbočka se moc nepovedla
  • spoock
    S recenzi nesouhlasim, ale 7/10 bych tomu dal. Hitmana jsem si uzil a nesouhlasim s nazorem, ze epizodicnost titulu neslusi. U takto vybudovaneho level designu prave naopak slusi velice. Ano, je divne vracet se na stejne misto a vrazdit jine cile v kontextu pribehu, ale ten tu hraje opravdu okrajovou partii. Pro me bylo vic bolestne opakovat mise v Metal Gear V, nez tady.
    Nejslabsi clanek vidim v reskinech zbrani, nedokonalem chovani NPC a absence nekterych mechanik z Blood Money, vcetne kufriku na zbran, ktery chce vetsina fandu a IO se na to v prvni sezone vybodla.
    Jeste bych uvital lepsi praci s drzenim velkych zbrani. U Hitmana fakt nevypada cool, kdyz nosi zbrane na zadech, je to jako by Geralt zacal nosit mece u pasu.
    • Osobně bych dal ještě jeden bod k dobru. Chyby, který jsi vypíchnul mi taky vadily (obzvláště NPC nereagují na kaluže krve, a že se můžu v převleku stráže volně procházet se sniperkou), ale bavil jsem se u toho víc než u 2, 3 a Absolution dohromady.

      Epizodický formát mi taky vůbec nevadil, naopak, rád jsem se do jednotlivých epizod vracel. Nejvíckrát asi na Hokkaido, který bylo vážně špičkový.
      • a

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit