Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kazdej remca na ukladani v posteli a ze uplne ten samej system ma Dark Souls tak tam to je v poradku. Jediny co by tam mohli jeste pridat je save and exit.
    • Těžko srovnávat s Dark Souls, tam je to prostě potřeba... Každopádně DS je geniální hra, tak mi na ni neplivej *2*
    • stejně si to každej přizpůsobí modama jak bude chtít, když někoho nebaví hledat postel, hodí si tam mod na spacák nebo stan co si může rozložit kdekoliv, nebo třeba jen venku
      • http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/11111/?
        • to si pak ten survival nemusi vubec zapinat kdyz to stejne cely ojebe cheat modama
          • spacák je cheat? tak to jsem si párkrát zacheatoval i v reálném životě pod stanem *1* . někomu třeba vyhovuje jen část těch survival prvků, ale nevyhovuje mu to hledání postelí, nebo něco jiného, tak si to přizpůsobí tak, aby zrovna jemu hra vyhovovala, chápeme?
            • to ze jde ukladat jen v posteli je soucast survival modu a kdyz to obejdes tak cheatujes..chapeme?
            • Čí to byla manželka, se kterou si "cheatoval" ve spacáku?
  • hry od Bethesdy se nekupuji first day ale az GOTY, to uz by jste meli vsichni vedet :D
    • Jj to jsem udělal s Fallout 3. Nějaký hrubý odhad kdy to cca vyjde celé v jednom balíčku? Na konci roku?
    • Přesně.
    • a taky se nehrají na konzolích, protože bez modů jsou ty hry poloviční
      • to uz je ciste tvuj nazor, kdezto co jsem napsal ja, je objektivni pravda :D
  • obrázky užasné
  • Hned jsem tu betu zrusil, protoze ukladat jen v posteli je nesmysl... jako v kazde hre od Beth je treba ukladat pred kazdym pohybem, pac to muze crashnout, bugnout se, nebo jinak znicit *1*

    A bez fast travel to je taky hloupost, nemam na tu hru 5 hodin denne, abych vsude chodil pesky.. proste kravske napady
    • Tak ještě, žes nám tu svou univerzální, až skoro dětsky neomylnou pravdu přišel sdělit :D. Že se TOBĚ něco nelíbí nebo tomu nerozumíš není a priori známka toho, že daná věc je špatná, hloupá či omezená. Takové přívlastky naopak patří právě lidem, co píšou věci jako tu, cos právě napsal :). Děláš, jak kdyby tě někdo nutil tu hru kupovat a hrát.
      • Lukyz
        Ukládat jen při spánku je náhodou zajímej prvek, navíc téměř okamžitě vyjdou módy, který ti dovolí Survival prvky zapnout / vypnout dle libosti.

        Ale je fakt, že nejvíc "HC" prvek je to ukládání a to nemyslím kvůli obtížnosti hry, ale právě díky bugům. Už úplně vidím, jak si po několika hodinách hraní najdu postel, uložím hru a zjistím, že je v baráku najednou brahmína, která neprojde dveřmi a zároveň blokuje východ (Stalo se mi už min. 3x)
        • Otevres konzoli a tu brahminu respawnes venku. To ukladani a fast travel je fakt nejlepsi vec.
        • XorxoxTalarius
          Zastrelit?
          • Lukyz
            Vývojáře? *1*

            BTW alespoň v betě je zatím konzole natvrdo vypnutá.
  • A opět nedotažené do konce - ten otravný pes ne a ne chcípnout. Nesmrtelné postavy - to je mor dnešních her.
    • Zlatej Morrowind, co? *7*
    • Ty jsi tragéd. Chápu, že chceš být zajímavej, ale vypustil jsi z huby neuvěřitelnej sranec
      • Sranec máš místo mozku, čoklofile. *1*
    • To bych chtel videt jak bys vybalancoval ve hre to ze partaci permanentne umiraj..vis jak by to dopadlo? Byla by to jeste vetsi sragora nez kdyz umrit nemuzou, jediny ceho bys tim docilil by bylo bud to ze by je sebou nikdo nebral nebo je neustale ozivoval procedurou load/save. A pes? Mno mam dojem ze zabijeni domestikovanejch psu by neproslo ani Bethesde, lidi a ochranci zvirat by je ukrizovali:)
      • Nejdřív pořádně přečíst a až pak reagovat.... Jinak jsi hošku úplně mimo mísu :D
      • Paulcz
        dobrá žumpa..
  • tak bethesda pomalu hru dodelava, jak typicke pro dnesni dobu. Clovek koupi hru v den vydani a udelal by lip kdyby ji koupil za rok, protože pak je mnohem lepsi, dodelanejsi a stoji i min penez. Ach jo..divna doba..platit vic za min, a ještě radi..vcetne me..
    • Ono to není drahý, jen málo vyděláváš *1* . Btw já taky *1*
    • tak neplať a nebreč tady jak mindža
      • Co to je ten mindza ? Jako clovek co obcuje s nasi romskou mensinou to budes jiste vedet.
        • Zmrdy jako ty si dávám k snídani
          • To by sis dal, ja sem uz dost tuhej na zvejkani..
        • Pán má vtipnou?
  • samuel.polak
    tak hladat postel aby som sa vyspal je survival jak svina
    • samuel.polak
      ale inak to bude lepsi fallout s tymto rezimom
      • 1. vezmi prumernou fps a dej do ni nutnost kazdy dve minuty zmacknout x a y pro napiti a najezeni
        2. nastav ze ukladat jde jen v posteli
        3. ???
        4. profit!!

        Gratuluju, udelal jsi z prumerne strilecky Fallout. *5*
        • a teď tu o karkulce, trotle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit