Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Ach...WiC...výborná to strategie a ten mulťák...paráda... Kdo hrál teď "nedávno" nový European Wargame či jak jse to jmenuje, je to podobné?
    • Ve WiC se staras o par jednotek a na relativne malem kousku zeme a vsechno je takovy jednoduchy akcni a rychly.

      Ve wargame mas jednotek mnohem vic a musis umet dobre kombinovat a vyuzivat pruzkumne jednotky. Vetsina jednotek ma taky podstaten vetsi dostrel a mas mnohem vetsi kus zeme o ktery bojujes a navic v AB mas letadla ktery jsou proste udelany absolutne na jednicku. Celkove to ma mnohem bliz simulaci. Jedina skoda je ze se moc bitvou nepokochas.
    • Ani ne. Nový Wargame je podle mě mnohem lepší. Hlavně je to mnohem větší hra ve všech směrech. Také je to trochu více simulace a trochu méně arkáda. Dalším velkým rozdílem je kustomizace balíčku jednotek pro MP. Máte k dispozici přes 800 jednotek z kterých si stavíte armádu a jediná omezení/bonusy si definuje sám hráč. Rozhodně tahle hra stojí za zkoušku, je to jedna z nejlepších RTS co jsem hrál a že jsem jich hrál opravdu dost.
      • Miserius
        No paráda, tak pořídim, je to za hubičku. Dík
        • Jen bych upozornil na jednu věc. Wargame EE bude teď mít už celkem mrtvej MP, protože před chvílí vyšlo pokračování Airland Battle, který jsem také popisoval, protože jsi se zmínil o novém Wargame. EE jsem nehrál.
          • EE nema letadla, par narodu a ma mene jednotek....vetsi zmenu vidim v singlu, ktery ma AB totalne predelany ala TW, ale zatim pokud jej neopravi tak za me 6/10 singl a 10/10 multiplayer.
          • Miserius
            Tak pořídim to první a když to bude KO pořídim to druhý časem, každopádně konečně něco ala WiC
            • U EE byl ještě jeden problém který mě odradil. Jednotky se tam odemykaly postupně za XP. Což znamená že déle hrající hráči mají oproti nováčkům obrovskou výhodu. Airland Battle tenhle systém naštěstí už nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit