Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Opravdu je to tak mrtvej web ? i TROLLOVÉ se sem přenesli ! No táák😀

  • lito

    😂až to vyjde, tak to bude zastaralé 😂

  • Ilusiveman

    Já vam trochu nastíním jednoduchej názor. Ta hra není realizovatelná teď a odhadem ani dalších  5-15 let, aby unesla sharovaní informací. Čili, cokoliv dostanete, sebevyblískanější engine, bude vlastně něco, co je dnes možné v omáčce SC, jako coop s pár loděma na jedné planetě. Nic víc fyzická technologie na dlouhou dobu nikdy nezvládne.  Rozhodně ne víc lidí, nehledě na železo co máte. Odhad zahrnuje možnost, že do 15 let bude ČR připojena k něčemu, co tu MASU, ale opravdu MASU dat zvládne přeposílat mezi všemi a v rozumném refresh ratu míře. TY limity cítí dnes každej z vás už u té hrstky hráčů a to jen na jednom místě, jenom si to neuvědomujete, že to jsou právě fyzický nosiče spojení napříč světem.

    • Ne o síti to není tak docela. I železo na to má. Všechno je otázka kódu, optimalizace a polishe. Pro své tvrzení musíš ukázat čísla a ta nemáš. CIG ukazují grafy, mají skvělé diagnostické nástroje a optimalizace se jim daří. Ale vše má svůj čas. Výkon a glitche SC se začnou zlepšovat ve chvíli, kdy budou dotaženy základní pilíře hry, tak jak to píšu níže v postu. Uvědom si, že servery si předávají pouze zlomek informací. Například damage state lodi, i přes veškerou variabilitu je jen číslo. A toto číslo je předáno jen ve chvíli, kdy to má smysl. Tedy ve chvíli, kdy jsi schopen "fyzicky" vidět poničenou loď. A tak je to se vším. Datová zátěž bude přibližně stejná jako u EveOnline. K tomu je právě určen specifický k´ód ve spojení se serverovou strukturou.

      • Ilusiveman

        Není. Je to otázka světové sítě. Těch kabelů na dně moře atd. Ty jedničky a nuly co se posílají mezi každým klientem můžeš redukovat, ale jen do jisté míry. Ta hra nebude dalších 5-15 let možná, ale maluj si obláčky jak chceš, je to tvůj názor, na ten máš právo.

        • Nepotřebuju obláčky. Pověz mi prosím něco o kabelech na dně moře. Díky :)

          • Ilusiveman

            Deb, pardon lidi jako ty miluju. Tady máš https://www.webpagefx.com/data/how-is-the-internet-connected/ a nauč se anglicky (to je jedinej faktor potřebnej aby jsi si tu informaci dohledal a neptal se mě. Muj čas je docela drahej - pro lidi jako ty, co staví svoje ego osobnímu rozvoji)

            Jestli si myslíš, že lajky těch tvých bludů něco znamenají, tak pouze to, že lidi jsou ovce a ty patříš do jejich průměrnýho názoru. "clap...clap"

            • A co mám s touhle soupiskou hardwaru dělat?  Není tam žádná informace, která by byla v rozporu s faktem, že sítě SC nemají problém protlačit. Ale radši mi neodpovídej, tvůj čas je moc drahej Rockefelere.😂

  • VereWolf271

    Ve hře je metro nejspíš z toho důvodu, že stále platí, že rozložení člověka na čistou energii a vytvoření jeho kopie je stále vražda. :-D

  • Lukass

    Na hru sem neprispel,  drzim se hesla kdyz nemas penize na projekt tak ho nedelej,  ale vsadil bych nemalou cast vyplaty nato ze tohle oficialne a v plne verzi nikdy nevyjde. 

  • KronosDeret

    Tohle je normální kult tech dema. To ani není hra ale církev. Hoši to bude takový megaprůser až to imploduje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit