Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret

    Hmm tak nějak sem si to představoval. Nostalgická past na fanoušky s přehršli obsahu, ale jinak dost plytká. Myslím že bychom do her, zvlášť do takhle náročných produktů co musí vydělat stovky milionů, měli přestat projektovat svoje naděje. Většinou když se objevila nějaká skvělá inovativní hra, bylo to spíš z levého pole.

  • Inquisitor

    Já jsem generačně mimo pottera, neznám filmy ani knihy. Ale hra vypadá dobře a mám i chuť ji vyzkoušet. Snad ta neznalost nebude úplně překážkou:)

  • Hlupy pribeh a nezaujimave postavy v RPG hre. To aj to sedmickove hodnotenie asi bolo na hrane. Neviem co ma hraca drzat 30h pri hrani teda.

    Na druhej strane Mad Max nebol na tom s pribehom o moc lepsie ale dokazal hraca drzat. Atmosfera sa im skutocne podarila a tuto to bude asi podobne.


    • Iggy

      mad max je od avalanche studios, hogwarts legacy je od avalanche software. to je úplně jiná firma, bacha na to.

      • Tak to som si do tohto momentu ani neuvedomil. Vdaka za info. 

  • OsamaBinBowlin

    Zajímavé, ještě si počkám na recenzi od ACG na YouTube, recenze na Steamu snad budou už během předběžnýho přístupu, a snad to bude fajn a bude zase chvilku co pařit.

  • LazyCat

    Mám nakoukáno pár desítek hodin leaknutých let's plays a nějak mi to nesedí. Nepostřehl jsem v recenzi popisované problémy.

    Dále mi chybí údaj o tom, kolik času autorka hraním strávila (přehlédl jsem?).

    Předpokládám, že se jednalo o verzi hry bez updatu "Day One Patch"?

    • cms.sarka-tmejova

      Day one patch se o víkendu nainstaloval a problémy přetrvávají, ve hře mám přes šedesát hodin a splněné všechny hlavní i vedlejší questy. 

      • na čem hrajes ?


        • Platforma, kde bylo odehrano, je hned vedle ciselneho hodnoceni.

  • Common games.cz L jelikož všude jinde tomu dávají 9 i 10

    • Vidíš a já bych na základě gamesplaye dal tak 5/10. Svět nic moc, generické věci typu seber 50x kozí bobek, souboják, že jsem se málem poblil - jak už to říkal Vašek v gamesplay, kde jsou nějaké zajímavé kouzla etc etc namísto toho, že to působí, že prostě střílíš "kouzla" jedno za druhým a pak tam máš silnější útok s cooldownem?

      A Slytherin Student to už je na dnešní dobu docela vrchol, to je takový problém dát každé postavě originální jméno a nejlíp ji dát i nějakou negenerickou konverzaci (klidně i krátkou)?

      Jsem cassual hráč, přijdu domů z hokny, pozdravím babu, zeptám se co je potřeba udělat, vyřídím, na dvě hoďky si jdu sednou k PC, pak na hoďku k TV s babou a jdem spát. Vyrůstal jsem na RPG, ARPG lehce RTS a TTS. FPS mě moc nebrali. Jenže dnešní RPG to jsou knížky textu (Pathfinder: Kingmaker), on se dá kvalitní příběh odvykládat i jinak, než že si přečtu knížku (Assassins Creedy mám teda prošlé, ne všechny dohrané ale zabavil jsem se - tedy u těch novějších mi chyběla Eziova nonšalantnost a souboják, který se změnil z timingu na klikfest, lvl nepřátel už byl vrchol).
      RTS jsou dnes o tom kdo má více akcí za minutu a ne o tom jak dobře si dokážeš poskládat armádu a jestli dokážeš protivníka vylákat tak abys mu pak vlítl do boku. 

      Takže ty dvě hoďky dám s kámošem u Warzone 2 nebo Company of Heroes 2 a pokud kámoši nejsou dostupní, tak třeba teď v City of Gangsters co byl zdarma na EPICu, nebo klidně v ruském (ač na to nejsem hrdý ale lepší podobná hra zatím nevyšla - až na ty bugy a technickou stránku to je fakt hrůza) 7.62 High Calibre s modem Hard Life.

      Máme teda s kámošem i EfT ale tak nějak není čas na to se to učit hrát, možná by ještě stálo za to zkusit Squad.

  • Sallvator

    No sem zvedav, zahraniční recenze pjejou chalu amluvej o mistrovském díle a zatím to má na meta 90%.... 

    Nadruhou stránku jsem jak šarka potterhead  a tak mam velká očekávání...

    Je to moje neočekávanější hra letošního roku vubec tak doufam ze to klapne :-D 

    Tak uvidíme

  • Nečekal jsem to tak špatný. Takže počkám na slevu, jako už tradičně. 😀

    • A nebo si precist recenze i jinde ;)

      • Horst

        Méně než Šárka dal této hře už jenom britský levicový Guardian (60%), nechvalně proslulý svými výpady vůči Rowlingové. 70% hodnocení se tam objevilo celkem 3x (včetně Games.cz), zbytek ze 49 recenzentů dávali 80-100% (aktuální průměr 85%).

        • přesně


  • Syn dnes : tati...v té hospodě je nejakej bug. Nejaka ženská tam mluví jako chlap 😀

    • Jo tohle je fakt jedinej zápor tý hry. Ten dabing tam tak brutálně nesedí, že mám problém se soustředit na to, co ta postava vůbec říká.

      Ale tak on to byl záměr, že muselo být na první pohled vidět "hele, hele, vidíte, máme tady trans postavu!!! vidíte to?" Takže udělat to nějak normálně přirozeně (nedejbože tématicky, kdy v kouzelnickém světě asi nebude problém si změnit hlas na takový jak se identifikuji, že ne? :-D ), to by náhodou mohlo někomu uniknout a to přece nešlo :-D

      • A vysvětluje to pak těm dětem 🙂

        • Řeknu, že je to bohužel rozbitý a že to vývojář popletl a hotovo.

  • Morraw

    Jsem zvědavý na optimalizaci na PC. Už to totiž zase začíná vypadat na propadák jak Forspoken/Gotham Knights. Aspoň to půjde rychle do slev.

    • Horst

      Vůbec nechápu, z čeho tak usuzuješ...

      • Morraw

        Zachytil jsem několik příspěvku, kde si lidi stěžovali na performance u PC portu.

        Recenze na steamu, ale nikdy nelžou a vidím, že to není obecný problem. Jsem dokonce až překvapen, jak skvěle hodnocení to má :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit