Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám problém v SP se sebráním pistole ve vraku autobus, prostě tam neni!! Nevíte někdo jak se stouto demencí vypořádat? *16*
  • Řekl bych, že tvým železem...
    edit: sorry jsem vůl, že mluvím o něčem o čem nic nevím, ta hra vypadá hůř COD a jestli to jede tak jak to jede, no potěž pánbůh...
  • ty idiote ani si to nehrál tak drž hubu náhodou je multák skvelej
  • tvl COD:MW3 rozjedu na max tak si tu hru koupil a zjistím že tohle na low detaily a seká se to jak krá** nevíte čím to může být? *16* *10*
  • Nechci dát litr,fajn, ale když mi za to ta hra nestojí, tak ani nestahuju nelegálně. Vždyť bych si sám odporoval
  • Představ si to: žiju v Praze a MP nehraju. Je nás sice menšina, ale existujeme.
  • Tato hra by neměla stát víc jak 100-150 Kč. Dohrál jsem ji za necelé tři hodiny a to trvalo díky třem zákysům: 1) dohnat náklaďák a naskočit na něj 2) lítání s helikoptérou a poslední 3) na konci sejmutí nepřátelského goliáše, kde v rychlosti problikne mačkejte F pro rušení zaměření. Pokud někdo z vás hrál hru FrontLines, jedná se prakticky o to samé, jen s jinačíma paňákama a trošku změněným příběhem. Nejhorší je za chybovost, že nelze přeskočit ani přejít 10 cm vysokou překážku (telefonní sloup na zem spadlý) ... Jinak tato hra měla nejdivnější konec, který znám. Doufám, že BattleField 3 nebude stejně odfláknutý :(, tam se ale "investované" peníze vyplatí kvůli multiplayeru.
  • baaah *1*
  • No u tedle hry jsem se hodne nasmal. Treba jak tam neumi otevirat dvere klikou proste kopacka a je to *3* a nebo jak ty korejci vydavaj pokazdy stejnej hekanec kdyz je kilnete.
  • no na to ze hra vypada jak Modern Warfare se mi pekne prasacky seka!!! CoD MW a MW2 jsem hral na plne detaily a pradicka a tohle? Vse skoro na low, 1024x769 a jeste je to nehratelny.Skoda, hra je zajimava a zabavna, ale ta hnusna nevyladenost
  • Zayl
    Pokud je hlavní náplní MP tak tam SP ani být nemusí. Unreal Tournament xxxx taky single nepotřeboval(Ano vím že tam byla taková parodie s botama, ale tomu se single ani říkat nedá). A čekat se to skutečně dalo, naprosto zbytečná hra.
  • všechny bych vás nejradši vyfackoval za to jak berete hrací dobu a cenu v potaz hodnocení kdyby to něco pomohlo.
  • wtf, sežeň si nediskriminantního providera, nechápu ty lamy co se nechaj omezovat.
  • a dementům jako ty vděčíme za to že nekvalitní hry vydělávaj jenom proto že zaběhnutý model je buy then play.
  • KIMCID
    Hra má kouzlo alternativní historie,jinak je to klasická střílečka.Hodnocení 7/10 je spravedlivé.
  • naprosto debilní nápad dávat slabý single do her které budou chápány jako MP, i o Section 8: Prejudice to říkal Total Biscuit. To potom lidi nadávaj že za ten single ty prachy nedaj.
  • milé pubertální dítě vrat se k učebnicím a nepruď
  • ucho
    ? řeč je o prodeji pouze steam klíče, ne o prodeji hry v obchodě... ha ha (čti si nejdřív to, na co reaguješ)
  • i kdyz to koupim na xzone.cz??? Ha ha.
  • Pete.palis
    oka chápu, jako že si singlista...Ale když vezmeš v potaz, že je hlavní náplní Multiplayer, tak se to dalo čekat...COD a Battlefield (nesrovnávám hry, pouze přirovnávám ke stejné odrůdě;) taky nebyli bůhví jak dlouhý a jak se u mulťáku kurevsky baví lidi až do teďka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit