Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toto je inak ukazkovy priklad co je to znacka. cod sa prizivuje hlavne na znacke (COD 1,2 s ktorou si uz milion krat vytreli rit). nech urobi hocikto hocijaku rovnako stupidnu picovinu tak na tom nezarobi take prachy uz len kvoli nazvu. keby sa nove COD volalo COD homefront a bolo to presne toto iste zarobili by na tom zas miliardu. dost smutne inak ze sracka ako cod zaraba miliardu. to je jeden z dovodou preco sucasne hry su tym cim su. ked niekto zrecykluje jeden a ten isty gameplay na 5 rokov starom engine pri minimalnych nakladoch a zarobi miliardu tak preco by sa mali snazit dobre hry ked je tam vonku dostatok prijebancov co taketo sracky hlta a vyhadzuje za to peniate.
    • LoooooL
      • nechapu cemu se smejes,to co napsal je pravda,ale ty budes asi jeden z tech,kteri poslusne kazdy rok naklusou a kupujou furt tu samou hru pod novym jmenem co?
        • Ne, já jsem se smál jeho nadávkám. Ono je obecně sranda sledovat někoho, když ho sere úspěšnost nějaké značky.
      • je to smutný, ale i přes drobný zveličování má salam pravdu.
  • Tak sa mi páči, ako tu skalní fanúšikovia COD a klonov COD rozdávajú mínusky za každú kritickú poznámku. Tí na svoje nedajú dopustiť ani keby hra trvala 20 minút a stála 200
    euro. Neuvedomujú si, že vďaka ich zaslepenosti a nenáročnosti, kvalita hier skončí nakoniec v stoke. Blahoslavení sú chudobní duchom.
  • tak ma pri slove "děvka" v recenzii napadlo ze cena a cas pri hre sa pomaly vyrovnava s casom a cenou ktore by sa dali utratit s nejakou děvkou v bordeli *12* *4*
  • pochvala pro recenzenta není to špatně napsáno *3*
  • KIMCID
    Hra má kouzlo alternativní historie,jinak je to klasická střílečka.Hodnocení 7/10 je spravedlivé.
  • Velice dobře napsané :-) ....Ale pokud to srovnávat s COD ,tak prosím ne s Black ops :D... myslím že starší díl by se homefrontu vyrovnal lépe než zpackané Black Ops :-) ...A můj osobní názor je,že se homefront povedl, vždyť je to doopravdy vcelku povedená FPSka s minimum chyb (a že těch už je dnes s*kra málo... ) . Plus masivní reklama (viz Time square) ... ohodnotit to číslem 7 je podle mě ideální :-).....Děkuju za recenzi,doopravdy krásné počtení ....
  • to s tou cenou jsou jen kecy! pamatuju jak dnes kdy vysel Flat Out za 300,- a stejne to kazdy chudak stahoval a pritom to je a byla zabava na nekolik desitek hodin.... pokud se vam zda ta cena premrstena tak to proste nehrajte a hotovo
  • Pete.palis
    co sem furt taháte za tolik a tolik love málo hodin hraní....nedělejte ze sebe chytráky...stejně by jste to nikdy nekoupili, i kdyby hra trvala 16 hodin....keci okolo, i tak to stáhnete..Warezaci ujetý...Lidi, který se o tuto hru zajímají ví, že hlavní náplní je Multiplayer...tak si počkejte na Crysis a tam po sosnutí házejte moudra!
    • MrSanta
      Vývoj hry jsem moc nesledoval, ale podle vyjádření měl být SP našlápnutý. A skutek utek. Já z toho cítím strašně promarněného potenciálu. Mohla z toho být skvělá FPS akce se spoustou různorodých misí. A skončilo to takhle. Pro mě, jako singlistu, je to prostě moc drahá hra. Neříkám špatná nebo dobrá, ale prostě moc drahá. Když jsem koukal na video tak si říkám (při sledování začátku hry) hm, to vypadá dost zajímavě (to intro je fakt povedené, stejně jako jiné momenty), ale pak dostal hrdina do ruky kvér a už to jelo. Z ničeho nic se objeví mraky korejců a začíná řežba alá CoD. Vběhnou do budovy a najednou, kde se vzal, tu se vzal, slaňuje se tam korejec. Jak, sakra, mohli tak rychle reagovat? Jenom jsem si smutně povzdechnul a škrtl hru z plánovaných nákupů. Holt jsem čekal něco úplně jiného, než z toho nakonec vylezlo. Takže možná ve vánoční akci na Steamu do 10 €.
      • Pete.palis
        oka chápu, jako že si singlista...Ale když vezmeš v potaz, že je hlavní náplní Multiplayer, tak se to dalo čekat...COD a Battlefield (nesrovnávám hry, pouze přirovnávám ke stejné odrůdě;) taky nebyli bůhví jak dlouhý a jak se u mulťáku kurevsky baví lidi až do teďka...
        • Zayl
          Pokud je hlavní náplní MP tak tam SP ani být nemusí. Unreal Tournament xxxx taky single nepotřeboval(Ano vím že tam byla taková parodie s botama, ale tomu se single ani říkat nedá). A čekat se to skutečně dalo, naprosto zbytečná hra.
        • naprosto debilní nápad dávat slabý single do her které budou chápány jako MP, i o Section 8: Prejudice to říkal Total Biscuit. To potom lidi nadávaj že za ten single ty prachy nedaj.
  • Mám problém v SP se sebráním pistole ve vraku autobus, prostě tam neni!! Nevíte někdo jak se stouto demencí vypořádat? *16*
  • Odulin
    Chválím recenzi a hodnocení. Mám odehráno 3 hoďky a mám ze hry úplně stejný pocit. Dobrá recenze!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit