Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda, že PC verze nejede s Ray tracingem ... 

  • twicer

    Jo, hrát pár meta buildů je pro mě též nuda, ale Horizon na tohle teda fakt netrpí. 

    Zásadní je používat adekvátní element na které jsou monstra slabé, typ zbraně už pak jen rozhoduje otom, čím ten adekvátní element přenášíš na monstrum.

    Díky za hodnotou informaci že dvojku hrát nebudeš, vypadá to krásně, když to píšeš pod její recenzi.

  • twicer

    A jak jsou na tom modely z předchozího dílu, jak se zvedla hodnota? 

  • "pokaždé"

  • Ale bylo tam vůbec něco takového?

    Já tu hru dohrál třikát a jen jsem vyloženě jen boj na dálku (šípy, bomby) a k tomu stealth (pasti,...). Fakt si nevybavuji na situaci kdy bych musel jít mlátit potvory oštěpem a byla to navíc jediná použitelná cesta.

  • Derp_1337

    Ne. Ta hra po něm nechtěla nějaký konkrétní build.

    I se "nevhodným" buildem se ta hra dá hrát. Jenže o si udělal nevhodný build a ještě k tomu si hodně zvykl na bojový styl na velkou dálku. A když se najednou dostal do malé místnosti, tak mu ten jeho bojový styl byl spíš na obtíž.

  • Hele taky jsem v nějaké střední fázi HZD už byl trochu demotivovanej. Bylo to dost natahovaný. U HFW je prej pacing příběhu mnohem lepší. Tak jsem zvědav.

  • Z 30 fps určitě oči nebolí. Jsem PC hráč, ale na playku jsem hrál mnoho titulů na 30fps a v pohodě. Ale je pravda, že když jsem si teď pustil novej horizon a porovnal 4K30 vs pseudo4K60, tak i přes lehkou ztrátu detailů jsem hned věděl, že musím zůstat na 60ti :-). Jak už to jednou prostě vidíš vedle sebe, tak se to nedá. 

  • No jo. Ale podle toho jak to popisuje, tak se snaží hrát způsobem na který je ta hra stavěná (střelba z luku)

    On měl problém, že ta har po něm prý chtěla nějaký build na blízko, přitom bojovat na bízko to snad nikde nevyžaduje a od chvíle kdy přijdou větši roboti, tak je skoro zbytečné se o to pokoušet.

  • tak 10 kousku vezmu :)

  • Spíš si říkám, jestli to nezdali moc brzo?

    Ono co si budeme povídat, tak hra má hodně pomalý rozjezd a stealth souboje s watchery a občas do toho občas nějaký grazer není zase kdo ví jaká výhra. To spíš až se člověk dostane do Meidianu (a poud nesprintuje a trošku zkoumá okolí a vedlejší questy, tak je to klidně deset hodin), tak se teprve dostane k pořádným soubojům na kterých ta hra stojí. Jako až tu hru mám fakt rád, dost dobře dokážu pochopit, že to někdo po pěti hodinách odložil.

  • Kolik do toho budeš invstovat? :-D

  • Derp_1337

    Jo, Skellige ve W3 byl takový ten zlom pro většinu hráčů, kdy jim prolézání všech těch otázníků začalo pomalu vadit.

  • Snad herních studií, která jedou stejné hrůzy jako přes kopírák? A když něco očůrají a ono jim to projde, stává se to novou normou. Já to chápu, jsem moc starý na to abych byl jejich cílovka, která si nechá .... na hlavu, a ještě jim zatleská.

  • LessPh

    Sis odpověděl sám:D

    Cituji:

    "FSR dává 50+fps v poměrně vysokém nastavení"

    FSR nepoužívám, je to k ničemu pro high-end GPU, proč bych měl? FSR je pro low až mid-end sestavy.

    50+ FPS je pro mě prostě zatraceně málo.

    "poměrně vysoké nastavení" jakbysmet, to je málo... já hraju na Ultra :D

    Prostě 4K s dobrým frameratem a Ultra je v dnešní době utopie a nejde to... jako když budeš dělat pořád ústupky, tak si nakonec v těch 4K zahraješ, ale upřímně ve 1440p ten zážitek dostaneš mnohem lepší a hlavně plynulejší..

    Prostě žádná raketová věda ;-)

  • Ja sem hlavne rad za to lego co s tim vychazi. Ideal investicniho lega🙂

  • zanek.s

    Hele nic si z toho nedělám, bo vím že jsou i horší případy typu: Musím mít všechny archivementy, musím mít všechno na 100% atd... Např teď jsem řešil na netu kde v GOW najdu poslední Valkýru. No a narazil jsem na plno bláznů co musí najít i posledního havrana aby hra byla na 100%. Tak to už mě fakt nebaví něco hledat. 96% mi stačilo. Otazníčky jsou proti tomu cajk, co kdyby zrovna tam bylo něco zajímavého... Ale např. takový Skellige ve W3 už byl s opruzem už fakt na hraně 😉

  • unicz

    😉😃

  • Derp_1337

    Haha

    Pokud se cítíš nesvůj, když si nevyzobal všechny otazníky na mapě, tak to by vskutku mohla být nějaká lehčí forma OCD 😉


    PS: Ale nic si z toho nedělej. Studie psychologů ukázaly, že spousta lidí trpí lehčí formou OCD a že se s tím naučili žít a ani si toho nejsou vědomi.

  • rudysakal

    Myslím, že je na co se těšit. Rád bych dodal, že jednička mě bavila i za půlkou .... teď jsem ve finále. Myslím si jestli to vy co si stěžujete,  nehrajete na moc lehkou obtížnost. Hraju to na předposlední obtížnost a je to pěkně zábavná výzva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit