Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj super hra, diky za recenzi. SPOILER! Nevíte někdo odkud jsou ty údajně kultovní růžové pumy :D ?
  • Jednorázová hra, stereotypní gameplay, bolest hlavy z blikajících zmatených barev... jednoduše stejně vymaštěná hra jako ty porotci na IGF.
  • Mart9
    Pro mě velké zklamání.
  • Hotline Miami je jedna z mala single player hra ktora ma chytila za poslednych 5 rokov
    kupil som si ju na steame, 4euro sa da prezit.
    je to kratke, ale velmi intenzivne. super!
  • Tak jo, hrál jsem to...a desítku tomu může dát jenom naprostý id*ot
    • http://www.metacritic.com/game/pc/hotline-miami
  • Srovnavat tuhle hru s ostatnimi mi prijde naprosta blbost... co se tyka provedeni retro hry, ktera navic vyvolava pocity, agresi a tu navykovost furt dokola mackat R na restart kola... to uz prece mluvi za sve. Pokud nekdo ma cit a pozna co je zabavne, tak tahle blbustka urcite je a ve svem zanru si zaslouzi 10 z 10, protoze ji nelze moc s cim srovnavat a hra krom padani mi prijde dokonala... jen to ukladani me stve ale to k tomu tak uz neak patri
    • ukazte mi hru, ktera nema dobrou grafiku, je naprosto jednoducha a dokaze takhle pobavit...
  • Hra roku 2012. Dokonaly simulator masakru s presahem a skvelou hudbou.
    Kdo nesouhlasi, je ubohy *13* a podplaceny *12*
    • Takže vyvyšuješ svůj subjektivní názor nad vše. Musíš být velmi inteligentní
  • Ježiši Kriste,tohle fakt už není ani možný,už se budu asi opakovat po stopadesáté,ale tohle je snad největší vtip letošního roku..totálně amatérský paskvil vypadající jak vyblitá večeře na podlaze,prodávající se za 200 kč dostane 10 z 10??? Ani zadarmo bych to nehrál!! Je neskutečný co za vypatlaný bezmozky tady může hodnotit hry.Ty recenzenskej osle podívej se co za známky tady dostávají špičkové moderní hry jako AC3,Far cry3,či hitman a pak se pouštěj do nějakých závěrů..Far cry3 je téměř všude hodnocena jako střílečka roku s téměř max. hodnocením,ale jen tady dostane stejně průměrnou známku jako sotva průměrné COD..vsadím se,že jste to ani nedohráli.. a mohl bych pokračovat dál..Tihle ubozí a beztak i podplacení recenzenti hrubě ovlivnují kvalitu tohoto webu
    • Tohle chudak jako ty nemuze bohuzel nikdy pochopit. Ta hra je uzasna, umelecke dilo kere se objevi jednou za par let.
    • jabbo126
      1. - hry jako takové obecně nelze navzájem porovnávat v celé šíři - pouze v kategoriích, do kterých spadají. Je to prostě nemožné - stejně jako porovnávat např. střílečku pod stejnými kritérii jako RTS je holý nesmysl. Stejně tak je nesmysl dávat do jakékoli souvislosti AAA titul a indie hru (až na pár žánrových vajímek). Takže nadávat, že AAA titul dostal méně než Idie záležitost, je pouze známka nvyzrálosti a logické zkratkovitosti. Ale z toho časem vyrosteš :-). Ačkoli jsem Hotel Miami nehrál, věřím, že v rámci žánru může jít o natolik originální záležitost, že si asbolutní hodnocení zaslouží.

      2. - nepochopím, jak někdo může tak šíleně lpět na hodnocení obecně. Jak ti může hnout žlučí jedno jediné číslo, které je a) částečně subjektivní - žádný recenzent nemá naprostý objektivní nadhled b) pouze orientační. Vždyť o ty čísla vůbec nejde - přečti si obsah recenze a možná pochopíš, že recenzent má úplně jiný pohled na svět nebo alespoň na zábavu a nějaké číslo tě pak vůbec zajímat nemusí, protože jsi prostě JINÝ.

      3. - udělej si svůj vlastní názor, až si hru zahraješ, zamysli se nad tím a potom smysluplně a konstruktivně svůj názor zpracuj a publikuj - ať už v diskuzi nebo v hospodě - nikdy ničemu nepomůžeš, když budeš jenom chrlit oheň a síru na nějaké vpodstatě obyčejné číslo, potažmo recenzenta. Můžeš s ním nesouhlasit a vyargumentovat si to, ale můžeš mi říct, k čemu je dobrý ten tvůj výlev?
      • Uznávám,že jsem se nechal docela dost unést,ale musím také říci,že mi to hodnocení hodně hnulo žlučí..Jako at se na mě pan recenzent nezlobí,ale tohle hrubě přepískl..Jasně jde jen o číslo,ale podle mě má velkou váhu i moc..To jednoduché obyčejné číslo je symbol,který tím nejjednodušším možným způsobem komentuje a hodnotí hru..je to prostě jako známka na vysvědčení a když tam budeš mít kouli,tak ti doma zmydlí prd-l a nikoho nebude moc zajímat nějaký proces jak si toho docílil..prostě je to číselně zhodnocená tvoje práce,no a recenzí je to podobné..Já osobně jsem již dříve navrhoval,aby se pro tyhle hry zavedla zvláštní kategorie,kde by se hodnotili třeba úplně jiným způsobem..uvidíme,třeba to časem přijde..žlučí mi ta hra hnula hlavně z toho důvodu,že jsem zde teď nedávno četl recenze na AC3 na Far cry3 a na Hitmana a všechny tyto hry byly podle mě docela dost zkritizovány,až mi v některých momentech přišlo,že ti recenzenti jsou snad nějakým způsobem zaujatí..Ty hry jsem měl možnost vidět i vyzkoušet si je a musím říci,že u všech tří je to špičkově odvedená práce a to jsou tři různé žánry a ani jeden z nich není mým největším koníčkem..přijde mi to,že si místní recenzenti vůbec neváží práce těchto vývojářů a kolikrát mám pocit,že jen hledají sebemenší záminku,či drobné chybičky,jen aby to těmhle hrám mohli v recenzích natřít.
    • A Eurogamer, kde to dostalo 10, tam jsou taky ubozi a podplaceni? A Edge (devitka)?
      • Eurogamer platí Xzone.Tam si moc špatných hodnocení nedovolí :)
        • Anglickej: http://www.eurogamer.net/articles/2012-10-23-hotline-miami-review
    • GlaDOS
      Kvalitu tohoto webu ovlivňují hlavně zaplevelené diskuze lidmi, jako jsi ty. Nedokáží pochopit, že hry recenzuje více redaktorů, nedokáží překousnout, že existují i jiné hry, než ty mainstreamové, nedokáží se přenést přes svůj jedině správný názor a začnou si své zhrzené ego vylévat hrubě v diskuzi. Prosím, neopakuj se po stopadesáté a reději běž na jiný web. Tam, kde dají tvým oblíbeným hrám absolutní hodnocení a všechny indie hry zadupou do země.
      • Napsal jsi to dobře..beru to :-)..ale to že ta recenze a to hodnocení je totální škvár a blbost,za tím si stojím.
    • Bohuzel souhlasim s tim, ze je neuveritelne, ze je tezce podprumerne a stereotypni koridorove COD dostalo stejnou znamku jako velmi svezi, otevrene, vyladene, zabavne Far cry 3, ktere je skutecne pravy kandidat na hru roku. Chapu, ze obe hry recenzuji dva nezavisly autori, ale copak se v te redakce nemuzete domluvit minimalne u her, ktere od sebe vychazi takto kratkou dobu?
  • Nějak se mi to nezdá. Slyšel jsem že je to dost krátký a navíc to vypadá jako nějaká hra kterou dva školáci "zplácali" na koleně. Jako hru zdarma bych to bral, ale takový prachy za to valit teda nebudu, mám tu spousta jiných psycho titulů který stojí míň a zabaví na mnohem dýl, třeba takovej Lone survivor.
  • Hral som to cele a je to skareda, obycajnaa arkada bez akehokolvek pribehu, napadu ci originality. Vsetko podla jednej sablony....zdvihnut phone, nastupit do auta a vymydlit celu oblast.....nasilie zanika v hnusnom spracovani a hudba je po par opakovaniach otravny hnis...5/10 mqx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit