Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SW jde tak nějak mimo mě ale když DICE udělali nějakou změnu na popud "komunity" v BF3 tak sem měl obvykle nutkání ho odinstalovat z disku. *7*
  • Sithard
    To upraveni hrdinu se mi moc nelibi.. bez zadnyho casovyho omezeni se urcite najdou trotlove co capnou hrdinu a do konce mapy s nim nekde budou kempit schovany :-/ snad to jeste nejak osefujou.
  • https://www.youtube.com/watch?v=4F4qzPbcFiA (!)
  • Luckiller
    *12*
  • Upřímně řečeno se mi zmíněné změny nelíbí. Byl jsem plně spokojen se stavem v betě. AT-AT dokázal porazit jen silný a sehraný tým, a AT-ST dělalo přesně to, pro k čemu bylo určené - likvidace pěchoty. Tak to má být - silné Impérium vs slabí Rebelové! Kterého b*ba napadlo, že to má být fér souboj? Stejně tak ta práce s hrdiny - všichni nadávali, že to je jiné, jak původní Battlefronty, ale systém hrdinů jim byl velmi blízký právě životností postav. Kolik z těch 9 milionů muselo na netu brečet, aby k takovým změnám došlo?
    • Ono... Mít po ruce pancéřovku/ miny/ protitankové granáty... Tak to AT-AT jde k zemi okamžitě. Vysoká silueta, nechráněná místa... Kam zmizela klasická koncepce obrněných vozidel?
    • Veskoslav
      No tady bylo skutečně AT-AT předimenzované. Rebélie zase nebyla slabá. Například B-Wing patří mezi nejsilnější stroje, co se ve Star Wars prohánějí a mají třídu stíhač/bombardér. Zdejší AT-AT vydržela prakticky cokoliv a po pravdě sehranost zrovna není ideální, jak podotýkáš, že pro vítězství je nutná. Problém byl ten, že 99% her vyhrálo impérium. Uvidíme, jak moc to změnili, ale nemyslím si, že by z toho udělali něco, co nic nevydrží. AT-ST bylo taktéž předimenzované. Tyto rychlé stroje měli jenom lehké pancéřování a skvělou manévrovatelnost, ale jejich slabinou byl právě lehký pancíř. Zrovna toto bych jim nevyčítal jako změnu. Protože mít AT-AT, k tomu dvě TIE stíhačky a dvě AT-ST vysazené naráz, to byl masakr tak jako tak. Navíc palebné věže prakticky nic nebraly AT-ST a přitom byly určeny právě na likvidaci strojů této třídy. AT-AT je tank, ale taktéž není nic, co by Impérium neztrácelo ve velkém:) Já bych počkal, jak moc je oslabili. Ono když do cíle došly skoro pokaždé stroje, co měly více jak 60% života, tak se to nedalo.
      • Popravdě, pochybuju, že většina lidí co to hrála o SW věděla více. Například pro mě to byl první výlet do SW galaxie, a až po nápovědě jiných na BioWare fórech jsem se podíval na filmy. Hned v první bitvě po shlédnutí bitvy na Hothu ve filmu jsem ve Speederu sejmul AT-AT nikoliv hlavní zbraní, ale drátem a vyhrál tím bitvu.
      • No palebné věže, D9 byly antipěchotní věže - ty by neměli brát AT-ST dmg, P- towery byly anti vehicle - ty byly v betě až moc slabý. Jinak AT-ST mělo armor proti blasterům tzn. ublížili by mu pouze těžká děla stíhaček nebo právě pozemní anti - vehicleděla, + taky rakety samozřejmě. Nevidim důvod v nerfování AT-ST, spíš by měli buffnout P - towery...
      • No nevim, me teda neprislo, ze rebelove jsou nejak vyznamne slabi a bylo to znat i ke konci bety, kdy uz spousta her za rebely koncila vytezstvim. To co me prislo fakt spatne, je moznost imperia pouzivat rebelsky veze a to jak pises, protitankovy veze jsou slaby.

        AT-AT bylo docela vpohode, jedine misto kde to bylo takove OP byla az posledni streka, kde je proste rovina a moc se od toho neschovas. Samotna mapa je ale stavena na to, ze rebelove musi mit vzdusnou prevahu aby vyhrali, coz je sice mozne, ale oproti imperiu maji naprosto kretensky rozhazene powerupy stihacek, kde se muselo nekolikrat bezet uplne za linie imperia aby se to dalo sebrat. Nebo ono obecne tyhle powerupy tanku a stihacek jsou dost naprd.

        No a krom toho samozrejme kretenske spawny.
      • to jako fakt 50x nesouhlas za normální příspěvek
        • Veskoslav
          Neboj. To nějaký tupý človíček mě pronásleduje napříč všemi diskuzemi, kde co napíši. Už nějaké dva měsíce cca.
          • Ještě dotaz jaké to je pode gameplaye mě to moc nebere hlavně mi to přijde hrozně zjednodušené ale třeba je to jen zdání :)
            • Veskoslav
              Po pravdě mě to bavilo. Ozvučení té hry je špičkové, o tom žádná. Za sebe bych i doporučil, ale u této hry nevím. To asi bude záležet na každém jinak si myslím. Takže bych možná zkusil počkat na recenze atd. a reakce hráčů (rozhodně to není přeskinovaný BF, jak někteří chytráci tvrdí).
      • Kozy
        Jak už jsem psal dřív, Imperium vyhrávalo z toho důvodu že betu hrál opravdu každý, bylo vidět že spousta lidí ani neví co má dělat a AT-AT neničili, taky bylo jenom pár karet. Teď je prý situace úplně opačně. AT-At je papír. Ale to víš že rebelové byli slabý, akorát ukradli pár silnejch stíhaček. Otevřeně se nemohli Impériu postavit.
        • Veskoslav
          To nesouhlasím. Stíhačky, co má rebélie, tak sama vyvinula. Jak A-Wing, které vycházejí z republikových stíhačů Jedi, tak Y-Wing. A B-Wing je pak zcela nově vyvinuty stíhací bombardér, který plně vyvinula rebélie bez předchozích "modelů". Ono Mon Calamari taky nebyli žádní žabaři ohledně bitevních lodí a křižníků. Navíc Kamiňané se postavili také Impériu a také tak dopadli. Většina Klonů, co neměla už implantované čipy na rozkaz 66 byla povražděna a klonové zařízeny zničeny či odvezeny. Netroufal bych si tvrdit, že Aliance měla ukradené stíhače. Většina technologií byla postavena na technologiích republiky, stejně tak imperiální. Tam byl problém ten, že například konstrukce Hvězdných destruktorů, které vycházely z křižníku rytířů Jedi měly pokaždé své mouchy, jak se říká. Neměli sice tak snadno zničitelný můstek jako Jedijské, ale například jejich štítové generátory byly skvěle na ráně.

          Já jsem jenom četl a díval se, že jsou tak o 20% slabší AT-AT. Že opět záleží, jak se k tomu dostane schopný člověk, tak s AT-AT projdeš mapu. To platí i pro rebélii. Ono musíš počítat s tím, že si rebel nebude schovávat orbitální útok na poslední chvíli, ale tupě to práskne na nejbližší skupiny Impéria.
          • Kozy
            Ok, tak nevim jestli stíhačky ale spousta lodí byla kradená. A-wing si může být dobrej jak chce ale je to prakticky kamikaze. Křižníky kalamár byli sice kvalitní ale počtem se stejně nemohli rovnat Impériu. Kdyby celý SW nebyli postavený na tom, že Impérium jsou pitomci, tak by Rebelové neměli šanci.

            Myslim si že minimálně ten walker Assault budou ještě nějakou dobu balancovat.
            • To Veskoslav: Já se bojím sklámání od tohoto filmu. Zatím to vypadá že padnul za oběť dnešnímu trendu. V hlavních rolích ženská a černoch. Nevím jestli to udělali kvůli tomu, aby se někomu zavděčili, nebo aby to ozvláštnili.
            • Veskoslav
              No ono je to bohužel v původním SW, takže se to do nového nepočítá:) Tam jsem četl zatím jenom Tarkina. Docela zajímavé, ale nic extra. Na nové SW se těším docela dost. Buď to bude nejlepší film roku 2015 nebo největší zklamání. Nic mezi tím:-D Taky děkuji za diskuzi:)
            • Kozy
              Páni, tak tohle už z hlavy nevim *1* asi oprášim nějaký SW knížky. Jsem zvědavej jaký stroje se objeví v nový trilogii. Jinak hezká diskuze, díky.
            • Veskoslav
              No většina impérií v dějinách dojela na to, že politici jsou pitomci:):-D No A-Wing byl prakticky kamikadze, ale měl nejsilnější nenaváděné rakety, silnější než měl X-Wing. A-Wing byla přepadová útočná stíhačka. Takže takové to udeř, znič a vrať se zpátky. No ono jak se to vezme. Mon Calamarská flotila byla po pádu republiky největší flotilou mimo republikových sil. Takže je spíše otázkou, kolik toho přežilo 30 let válek až do IV. dílu. Já třeba osobně mám rád Imperiální lodě kvůli jejich designu a eleganci. Rebélie třeba vyráběla křižník MC40a. Což 600 metrová kráva, co má třaskavé střely a palebnou sílu Vítězných křižníků Impéria, to taky není k zahození. Útočné fregaty MK II měly srovnatelnou palebnou sílu Destruktorů hvězd. Výhoda rebélie bylo i to, že všechny jejich stíhače měly mezihvězdný pohon. Jinak většina továren a planet, kde byly loděnice Rebelů, tak byly zničeny. To, co vidíš v VI. díle, tak už je prakticky zbytek flotily. Ale jako je pravda, že kdyby Impérium tak moc nepodcenilo Rebélii, že by nikdy nemohla vyhrát, co se týče počtu.
  • Já doufám, že přidají víc těch "karet" a nebude to možné dofinishovat během jednoho dne :)
    A pak bych rád, kdyby upravili sensitivitu rozdílně u lítacích strojů a u věžiček....když se stroj dá krásně rychle ovládat ve vzduchu, to samé nastavení způsobí, že věžička se otočí na max když se chcete hnout o cenťák :D
  • dočkaly i Walkeři + tvůrci upravily = chyby i/y, opravit! *1*
    • Veskoslav
      Třeba tam jsou samé ženy. A Walkeři bych napsal možná taky tvrdé, protože je to neživotné.
      • Prophet
        Jakou učebnici českého jazyka jsi měl na základní škole? Troll edici?
  • Veskoslav
    Pak poprosím hráče o report z vydání:) Podle toho pak musím napsat Ježíškovi. Děkuji:)
    • Pozeram ze niekto si dava velmi zalezat na tom aby si mal na kazdom komente aspon 40 minusiek :D
      No a k teme asi tolko ze pockam chvilu nez cena klesne na nieco prijatelnesie nez kde je teraz :)
    • Pozor spoiler. Ježíšek neexistuje *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit