Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Proč bych chtěl radši COD BO3 než tohle? to nechápu, vlastně chápu 60-120 ojrů za tohle lol...

    Ráj kemperů, hackerů wallhacků a jiných...
    Co tam je vůbec za mody lol, Conquest jenom... ?
    Dejme tomu no, pár map které se hned ohrajou, hlavně že si zalítáte ve stíhačkách atp... jo a pojede to všem to je taky plus mikro+DLC transakce.( to je pro někoho pluus pro jiného mínus).

    To jsme to tedy dopracovali, Rainbow six se přesunulo do MP hry na teroristy a demoliční komando. SW vlastně o sp nebyl nikdy že?
    Co tama máme dááll... aha už nic no tak nic noo... *7*
    • Kup si Col of Djuty, nasaď Nvidii 980ti a koukej na krásných 30 fpsek ve full hdéčku, budeš za to rád, že ti to vůbec na ten framerate pojede *1* *1* *1* A o konzoli nemluvím, protože hrát s gamepadem FPSkový střílečky je jako řídit auto pákou z letadla *1*
      • Jack1947
        Kdo řiká že to nejde ?
        • Gameplay videa,jen se koukni jak to lidem jede *3*
    • Si zahrej piškvorky
    • Tak si zahrej piškvorky
    • *8*
    • Mikrotransakce tam byt nemaj. Kdyz neco kritizuji, tak si alespon zjistim fakta.
      • jj, oni budou prodava mapu za15 ojro ...
    • Sithard
      Jako sorry Jacku ale tady jsi uplne mimo a kdyz ti nekdo dopodrobna vypise fakta, tak nez aby si to uznal, tak se to snazis uhrat tak, ze z nej delas blba..
      • Jack1947
        Ještě napiš že si naklikávám a budu mít snad z toho jak si hloupý si zástavu dechu lolm *7* *1* *2* *15*
        • Sithard
          a dalsi reakce ve stejnym duchu.. ses proste neprustrelnej ;)
          • Jack1947
            Je vidět že má moje reakce smysl když na ní stáále hodně odpoví *3*
            • Zrzzek
              To nic, Jack je případ sám pro sebe...
            • Jack1947
              Opravdu se na games s každého stává troll... nebo jak? prostě muj koment zapříčiní reakci a nějaký mameluk jak ty má asi nějakou závist nebo co lol...

              Nebo jak to mám jinak brát... jako že si jen chtěl schválně něco slyšet možná ti vadím hodně vid. Jsem zkáza Games. *7*
            • Sithard
              cesky prosim ?
    • Veskoslav
      Já Jack, já vyjádřila o čem netušila zhola nic. Já fám říkat, já dobrá rada nad sůl, protože zlato slané jídlo fuj fuj potom.

      Mimochodem hra má v základu o 4 mapy více (3 mapy jsou předělávky z BO II, takže mají defacto 9 map). To zaprvé. K tomu další dvě mapy v rámci prvního DLC zdarma. Takže to už máš 18 map proti 12 v COD BO III. Za druhé jedna mapa tady je 2-4 krát větší než v CoD, to za druhé a počet módů je skoro stejný, kdy BO 3 má 12, SW má 10. Hra neobsahuje žádné mikrotransakce. CoD BO III stojí 59+49 za SP, SW BF stojí 59+49 SP. Takže naprosto stejná cena. Proč aspoň jednou v životě si něco nezjistíš a jsi neustále za takového tupce?
      • Mně ta hra třeba přijde jako přeskinovaný Bf, kdy zmenšily počet hráčů na mapu a rozhodli se rejžovat značku SW.
        • Jack1947
          To taky.
      • Jack1947
        Nesrovnávám to beru to tak jak to vyšlo a nemám moc rád nějaké rozlehlé hry alá bugfýld, nicméně AW pro mne bylo až moc frenetické a přeci jenom BO3 zmrvily co se týče optimilizace... nicméně je méme srdci bližší aspn z toho co jsem viděl navíc má v základu zombíky... ty se dají hrát asi pořád oproti AW mimozemštanů,m které těžce nudily.

        Sejná cena to není ne za 120 season špás... nicméně chápu že ty jsako fanboy SW a defakto Butlerfrontu se budeš ohánět, čím víc tím líp.
        • Veskoslav
          Jacku. Jsi blbý? Základní hra SW stojí 59,99 euro, deluxe 69,99 euro. Season pack stojí 49,99 euro. 119,98 euro stojí ultimate edition, která obsahuje season pack a deluxe verzi hry. Což v součtu dělá 119,98 euro. Můžeš mi ksakru říct, kde jsi ty tuponku vzal 120 euro za SP? Já nejsem narozdíl od tebe tupec, co neumí ani přečíst ceny z předraženého Originu! Takže základní cena 59+49 za SP je 108 za SW. BO III má cenu 59+49 za SP a dohromady je to 108. 108=108 to neznamená 108=/=108 v Jackovském vesmíru. Cena BO III a SW je naprosto stejná i kdyby ses na hlavu postavil a odrážel ušima. Chápe to tvůj pidimozeček nebo ti to mám ještě více rozepsat? *7*
          • Sithard
            takova ignorace faktu :-D jack odpovida podle nicku a ne podle obsahu prispevku jak to tak vypada..
          • Jack1947
            Navíc se snad ani jinak než DEluxe a sešn špáš neprodává fyzicky lol. Nebo aspon jsem ji na pc takhle nenašel hmm...

            Nech si to urážení není na tebe nikdo zvědavý... *7* *3*
            • Nauč se psát smysluplný věty proboha...
            • To jsou naloze hned takhle po ranu
            • Jack1947
              Koukám že si to s tebou dal na férovku , "challenge accepted" XD
            • Veskoslav
              Já jsem neskutečný? Jacku, to jsou fakta. To, že jsi jednoduché dítě uvězněné v těle dospělého, je věc druhá. A mínuskář? Co na mě platí? Nenech se vysmát:) I když asi máš takový malý orgasmus, že nejsi jenom umínuskovaný za tvoje stupidní bláboly, které s realitou nemají nic společného.
            • Jack1947
              Ty jsi neskutečný, ten mínusař je bohužel to jediné co na tebe alespon trochuu platí...

              Fandím mu a doufám že tě zmínusuje co nejvíc. *4* ok sry má chyba koukal jsem se na seznamu na zboží a tam to tehdy nebylo ciméně... cenově je to stále stekjné ba dražší skoro 1,3k lol. (tedy ta krabička ale už tuhle rozepři skončeme nebo ti ještě naskáčí beedary z toho zlobení se
              ).*2*
            • Veskoslav
              Když jsi tak tupý, tak co s tebou proboha....

              Krabička je klasická verze v Originu za 59,99 (což je při dnešním kurzu 1618 Kč), jediná verze, co se prodává i mimo Origin Deluxe, tak je v Bundle s PS4 za 13 000. Na internetu pak lze koupit originální klíče do 1200 Kč nebo krabičku za 1200 Kč. SP a deluxe edition se na pc prodává pouze digitálně. Minuta s panem Googlem. Možná bys ho měl poznat.
  • dočkaly i Walkeři + tvůrci upravily = chyby i/y, opravit! *1*
    • Veskoslav
      Třeba tam jsou samé ženy. A Walkeři bych napsal možná taky tvrdé, protože je to neživotné.
      • Prophet
        Jakou učebnici českého jazyka jsi měl na základní škole? Troll edici?
  • SW jde tak nějak mimo mě ale když DICE udělali nějakou změnu na popud "komunity" v BF3 tak sem měl obvykle nutkání ho odinstalovat z disku. *7*
  • Sithard
    To upraveni hrdinu se mi moc nelibi.. bez zadnyho casovyho omezeni se urcite najdou trotlove co capnou hrdinu a do konce mapy s nim nekde budou kempit schovany :-/ snad to jeste nejak osefujou.
  • Hra neni pro vsechny a hodne lidi ji kritizujk.A mel jsem stoho strach ale me bavi a to neskutecne.Kazdy by si to mel aspon vyskouset a treba ho to chytne jako ME *14*
    • A koho to zajima?
  • Tak já nevím. Nejdřív jsem měl vůči hře velké pochybnosti a dost jsem jí kritizoval. Pak mě beta přesvědčila částečně o opaku jenže dnes jsem viděl 5 hodinový stream od Angry Joa a pochybnosti se vrátili. Za těch pár hodin se ukázalo tolik problémů, že nevím jestli ta hra za to stojí. Namátkou vyberu

    -Spawn systém z CoD= nepřítel nemá klasické SPAWN pointy ale objevuje se na mapě více měné náhodně. Často klidně i tobě do zad.
    -Neskutečně stupidní nevyrovnanost zbraní. V celé hře jich je jen 11. A ty nejsilnější dostali lidé co si předobjednali spec. edici. Zbytek jí dostane až jako poslední unlock.
    -Mizerná úprava postavy. Kdo čekal možnost si obarvit nějaké části brnění nebo podobné věci tak má smůlu. Do 40.-50. lvl hraješ jen za člověka (různé obličeje chlapa a ženské) a teprve v end-game dostaneš možnost hrát třeba za scout troopera nebo nějakého ufona.
    -Nevyváženost stran. Na Endoru mají rebelové maskovací pláště zatímco impérium běhá v bílém...hádej kdo z nich bude na mapě svítit a kdo bude kempovat...
    -Minimalní počet vozidel na zemi AT-ST,AT-AT a (prakticky zbytečný) speeder.

    Nevím nevím jestli to chci hrát. Když k tomu ještě připočtu tu hrozno politiku DLC a doprodávání obsahu....
    • Sithard
      Na joa jsem koukal taky a byl v tom neskutecne spatnej.. jako ve vetsine FPS co hraje. Jeho teamovy partaci to tam rozsekavali a vedli tabulky zatim co on byl vecne mrtvej a posledni a hlavne u toho temer spal protoze celou noc nespal. Nejvic me pobavilo jak nadaval na spawny a pritom si furt daval spawn na partaka i kdyz videl ze je zrovna v prestrelce a pak se hrozne divil ze to hned schytal. Nevyvazenost stran je znat dost ale aspon je to mapa od mapy a strida se to :-D Mala uprava postav.. wtf tohle neni mmorpg.. v battlefieldu nemuzes krom camo menit nic a nikomu to neva a tady se bude nadavat ze nemuzes behat s ruzovym stormtrooperem. Zbrane uznavam ze maj divne nastaveny a nema smysl hrat ve 1st person.
      • No a třeba úpravu vzhledu Metal Gear Online má, CoD tuším taky, Halo taky....proč teda ne Battlefront? Mimochodem v Battlefieldech jsis mohl odemykat různé úpravy na zbraně, výbavu pro Class nebo stroje....tady prakticky nic. O co víc cool by bylo kdyby jsi mohl narazit na partu kamarádů, co mají "drsné" červéné proužky na svém stormtrooperském brnění nebo "po Sarumanovsku" otisklou ruku na hrudním plátu.

        Joe není moc dobrý ale zase tak ukazuje jak to bude většina hráčů hrát.
    • Jack1947
      Momentíček? řekl tady někdo docela velké nevýhody? haloo slyšíte to aha ono vás to nezajímá ta hra je prostě boží! Hlavně jediná čiroko daleko s "tématikou SW" díky za info Joa nesleduji ale tohle je dost podstatné a mělo hodně rozhodovat.

      To s těmi zbraněmi to je skoro poloviční P2w a to má fakt jen 50lvl? docela málo... lol.
      • Já zrovna pár hodin potřeboval kreslit tak jsem si to pustil na pozadí. Jako ta hra vypadá a zní fakt užasně ale překvapilo mě, že chybí pocit velkého boje. Vlastně to díky tomu spawn systému dělá mapy hrozně prázné a nepřehledné. Není žádná "linie" na které by se hráči prali. Vetšina přestřelek je 1na1 nebo 2na1. Můžu říct, že oproti mapě v betě mě tohle zarazilo nejvíc a doslova to bije do očí.

        Zbraně potřebují skutečně upravu ale tak to není ni co by patch neopravil. Spíš je problém s tím množstvím hrdinů a zbraní...prostě to hrozně smrdí extrémní DLC politikou. Komické je, že v modu Hrdinové vs Padouši jsou někteří hráči donuceni hrát stormtroopry/vojáky rebelie protože hrdinů je zatím jen 6...ale další přijdou s DLC...ha ha ha...
        • Jack1947
          Jen piš dál, Veskoslav a jiní tohle rádi slyší *4* *2*
  • Luckiller
    *12*
  • Reskin reskinu BF3 za 100 euro? Must have!
  • Já se na tohle opravdu těšil, ale po několika videích a následném zahrání Bety jsem z nadšení opravdu upustil a uviděl jsem realitu, jaká je. Po oznámení ceny, kdy vlastně za plnou hru (tzn. včetně všech DLC) zaplatím téměř dva a půl násobek klasické ceny, to tedy opravdu ne. Nejde o to, že bych na to neměl, ale prostě nehodlám podporovat tento business stylu - dáme ti polovinu hry za plnou cenu, dokup si zbytek obsahu a zaplať ještě jenou to samé. Neexistuje. To už jsem se jednou napálil u BF4, kdy mě vlastně plná hra (tzn. včetně všech DLC) stála přes 2000Kč. to je prostě nesmysl. O těch technických problémech se ani nemíním rozšiřovat, to všichni známe. Paskvil jménem BF: Hardline mě jen přesvědčil o neserióznosti DICE a EA, takže sbohem a šáteček, já rozhodně nekupuji. Za tu cenu to nemá jak herní kvality tak bohatost obsahu. A politika DLC se mi jednoduše nelíbí a nikdy líbit nebude, je to jen tahání dvojnásobku peněz z lidí.
  • Upřímně řečeno se mi zmíněné změny nelíbí. Byl jsem plně spokojen se stavem v betě. AT-AT dokázal porazit jen silný a sehraný tým, a AT-ST dělalo přesně to, pro k čemu bylo určené - likvidace pěchoty. Tak to má být - silné Impérium vs slabí Rebelové! Kterého b*ba napadlo, že to má být fér souboj? Stejně tak ta práce s hrdiny - všichni nadávali, že to je jiné, jak původní Battlefronty, ale systém hrdinů jim byl velmi blízký právě životností postav. Kolik z těch 9 milionů muselo na netu brečet, aby k takovým změnám došlo?
    • Ono... Mít po ruce pancéřovku/ miny/ protitankové granáty... Tak to AT-AT jde k zemi okamžitě. Vysoká silueta, nechráněná místa... Kam zmizela klasická koncepce obrněných vozidel?
    • Veskoslav
      No tady bylo skutečně AT-AT předimenzované. Rebélie zase nebyla slabá. Například B-Wing patří mezi nejsilnější stroje, co se ve Star Wars prohánějí a mají třídu stíhač/bombardér. Zdejší AT-AT vydržela prakticky cokoliv a po pravdě sehranost zrovna není ideální, jak podotýkáš, že pro vítězství je nutná. Problém byl ten, že 99% her vyhrálo impérium. Uvidíme, jak moc to změnili, ale nemyslím si, že by z toho udělali něco, co nic nevydrží. AT-ST bylo taktéž předimenzované. Tyto rychlé stroje měli jenom lehké pancéřování a skvělou manévrovatelnost, ale jejich slabinou byl právě lehký pancíř. Zrovna toto bych jim nevyčítal jako změnu. Protože mít AT-AT, k tomu dvě TIE stíhačky a dvě AT-ST vysazené naráz, to byl masakr tak jako tak. Navíc palebné věže prakticky nic nebraly AT-ST a přitom byly určeny právě na likvidaci strojů této třídy. AT-AT je tank, ale taktéž není nic, co by Impérium neztrácelo ve velkém:) Já bych počkal, jak moc je oslabili. Ono když do cíle došly skoro pokaždé stroje, co měly více jak 60% života, tak se to nedalo.
      • Popravdě, pochybuju, že většina lidí co to hrála o SW věděla více. Například pro mě to byl první výlet do SW galaxie, a až po nápovědě jiných na BioWare fórech jsem se podíval na filmy. Hned v první bitvě po shlédnutí bitvy na Hothu ve filmu jsem ve Speederu sejmul AT-AT nikoliv hlavní zbraní, ale drátem a vyhrál tím bitvu.
      • No palebné věže, D9 byly antipěchotní věže - ty by neměli brát AT-ST dmg, P- towery byly anti vehicle - ty byly v betě až moc slabý. Jinak AT-ST mělo armor proti blasterům tzn. ublížili by mu pouze těžká děla stíhaček nebo právě pozemní anti - vehicleděla, + taky rakety samozřejmě. Nevidim důvod v nerfování AT-ST, spíš by měli buffnout P - towery...
      • No nevim, me teda neprislo, ze rebelove jsou nejak vyznamne slabi a bylo to znat i ke konci bety, kdy uz spousta her za rebely koncila vytezstvim. To co me prislo fakt spatne, je moznost imperia pouzivat rebelsky veze a to jak pises, protitankovy veze jsou slaby.

        AT-AT bylo docela vpohode, jedine misto kde to bylo takove OP byla az posledni streka, kde je proste rovina a moc se od toho neschovas. Samotna mapa je ale stavena na to, ze rebelove musi mit vzdusnou prevahu aby vyhrali, coz je sice mozne, ale oproti imperiu maji naprosto kretensky rozhazene powerupy stihacek, kde se muselo nekolikrat bezet uplne za linie imperia aby se to dalo sebrat. Nebo ono obecne tyhle powerupy tanku a stihacek jsou dost naprd.

        No a krom toho samozrejme kretenske spawny.
      • to jako fakt 50x nesouhlas za normální příspěvek
        • Veskoslav
          Neboj. To nějaký tupý človíček mě pronásleduje napříč všemi diskuzemi, kde co napíši. Už nějaké dva měsíce cca.
          • Ještě dotaz jaké to je pode gameplaye mě to moc nebere hlavně mi to přijde hrozně zjednodušené ale třeba je to jen zdání :)
            • Veskoslav
              Po pravdě mě to bavilo. Ozvučení té hry je špičkové, o tom žádná. Za sebe bych i doporučil, ale u této hry nevím. To asi bude záležet na každém jinak si myslím. Takže bych možná zkusil počkat na recenze atd. a reakce hráčů (rozhodně to není přeskinovaný BF, jak někteří chytráci tvrdí).
      • Kozy
        Jak už jsem psal dřív, Imperium vyhrávalo z toho důvodu že betu hrál opravdu každý, bylo vidět že spousta lidí ani neví co má dělat a AT-AT neničili, taky bylo jenom pár karet. Teď je prý situace úplně opačně. AT-At je papír. Ale to víš že rebelové byli slabý, akorát ukradli pár silnejch stíhaček. Otevřeně se nemohli Impériu postavit.
        • Veskoslav
          To nesouhlasím. Stíhačky, co má rebélie, tak sama vyvinula. Jak A-Wing, které vycházejí z republikových stíhačů Jedi, tak Y-Wing. A B-Wing je pak zcela nově vyvinuty stíhací bombardér, který plně vyvinula rebélie bez předchozích "modelů". Ono Mon Calamari taky nebyli žádní žabaři ohledně bitevních lodí a křižníků. Navíc Kamiňané se postavili také Impériu a také tak dopadli. Většina Klonů, co neměla už implantované čipy na rozkaz 66 byla povražděna a klonové zařízeny zničeny či odvezeny. Netroufal bych si tvrdit, že Aliance měla ukradené stíhače. Většina technologií byla postavena na technologiích republiky, stejně tak imperiální. Tam byl problém ten, že například konstrukce Hvězdných destruktorů, které vycházely z křižníku rytířů Jedi měly pokaždé své mouchy, jak se říká. Neměli sice tak snadno zničitelný můstek jako Jedijské, ale například jejich štítové generátory byly skvěle na ráně.

          Já jsem jenom četl a díval se, že jsou tak o 20% slabší AT-AT. Že opět záleží, jak se k tomu dostane schopný člověk, tak s AT-AT projdeš mapu. To platí i pro rebélii. Ono musíš počítat s tím, že si rebel nebude schovávat orbitální útok na poslední chvíli, ale tupě to práskne na nejbližší skupiny Impéria.
          • Kozy
            Ok, tak nevim jestli stíhačky ale spousta lodí byla kradená. A-wing si může být dobrej jak chce ale je to prakticky kamikaze. Křižníky kalamár byli sice kvalitní ale počtem se stejně nemohli rovnat Impériu. Kdyby celý SW nebyli postavený na tom, že Impérium jsou pitomci, tak by Rebelové neměli šanci.

            Myslim si že minimálně ten walker Assault budou ještě nějakou dobu balancovat.
            • To Veskoslav: Já se bojím sklámání od tohoto filmu. Zatím to vypadá že padnul za oběť dnešnímu trendu. V hlavních rolích ženská a černoch. Nevím jestli to udělali kvůli tomu, aby se někomu zavděčili, nebo aby to ozvláštnili.
            • Veskoslav
              No ono je to bohužel v původním SW, takže se to do nového nepočítá:) Tam jsem četl zatím jenom Tarkina. Docela zajímavé, ale nic extra. Na nové SW se těším docela dost. Buď to bude nejlepší film roku 2015 nebo největší zklamání. Nic mezi tím:-D Taky děkuji za diskuzi:)
            • Kozy
              Páni, tak tohle už z hlavy nevim *1* asi oprášim nějaký SW knížky. Jsem zvědavej jaký stroje se objeví v nový trilogii. Jinak hezká diskuze, díky.
            • Veskoslav
              No většina impérií v dějinách dojela na to, že politici jsou pitomci:):-D No A-Wing byl prakticky kamikadze, ale měl nejsilnější nenaváděné rakety, silnější než měl X-Wing. A-Wing byla přepadová útočná stíhačka. Takže takové to udeř, znič a vrať se zpátky. No ono jak se to vezme. Mon Calamarská flotila byla po pádu republiky největší flotilou mimo republikových sil. Takže je spíše otázkou, kolik toho přežilo 30 let válek až do IV. dílu. Já třeba osobně mám rád Imperiální lodě kvůli jejich designu a eleganci. Rebélie třeba vyráběla křižník MC40a. Což 600 metrová kráva, co má třaskavé střely a palebnou sílu Vítězných křižníků Impéria, to taky není k zahození. Útočné fregaty MK II měly srovnatelnou palebnou sílu Destruktorů hvězd. Výhoda rebélie bylo i to, že všechny jejich stíhače měly mezihvězdný pohon. Jinak většina továren a planet, kde byly loděnice Rebelů, tak byly zničeny. To, co vidíš v VI. díle, tak už je prakticky zbytek flotily. Ale jako je pravda, že kdyby Impérium tak moc nepodcenilo Rebélii, že by nikdy nemohla vyhrát, co se týče počtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit