Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jo, neco pro mistni dumb r3tards a mala declka bez rozhledu, ktera jeste tahala kacenku v davnych dobach kdy zapocal tento byznys model v hernim prumyslu velkych FPS her: www.allkeyshop.com

    A ze jich tu podle kvant minusu prispevku lidi, kteri jeste stale pouzivaji mozek je *1*
    Mam aktualne predobjednany key za 1010,- (50kc sleva za preorder) a za pripadny sesson nemam v planu dat onic vice.
    So sad *1* *15*

    Jak dela ovecka ?
    hGGp://youtu.be/EkF_fTJUgQw
    • ...to už si raději připlatit 80 kaček a mít to i s DVD...
      • no za tu cenu to maji temer vsude, nejen na allkeyshop. doplatim 5 eur a mam to i s krabici... tim svym pristupem si jen dokazal ze full hru se season passem nesezenes pod 2000kc = 80eur.
        • A budeš hrat až 23.11.
  • Takhle se stava z perfektni znacky casual srajda pro deti
  • Veskoslav
    Pak poprosím hráče o report z vydání:) Podle toho pak musím napsat Ježíškovi. Děkuji:)
    • Pozeram ze niekto si dava velmi zalezat na tom aby si mal na kazdom komente aspon 40 minusiek :D
      No a k teme asi tolko ze pockam chvilu nez cena klesne na nieco prijatelnesie nez kde je teraz :)
    • Pozor spoiler. Ježíšek neexistuje *2*
  • Já doufám, že přidají víc těch "karet" a nebude to možné dofinishovat během jednoho dne :)
    A pak bych rád, kdyby upravili sensitivitu rozdílně u lítacích strojů a u věžiček....když se stroj dá krásně rychle ovládat ve vzduchu, to samé nastavení způsobí, že věžička se otočí na max když se chcete hnout o cenťák :D
  • kkING
    takze jestli jsem dobre pochopil titulek :-) tak doufam, ze hra byla odlozena vyjde s poradnou porci vylepseni pod nazvem star war knights of the old republic 3 ?
    • Sithard
      KOTOR 3,4,5... mas v swtor.. v poslednim dataci vicemene rezignovali na rozvijeni MMO slozky a vse sazi na pribeh. Zadny vedlejsi Q atd, je to nastaveny tak ze jakmile udelas story tak jsi max lvl a pak teprve hrajes mmo (pvp, pve, daily Q atd) + staci subnout a dostanes kompletni aktualni obsah.
    • Eso_Rimmer
      Jen to ne, ještě aby EA domrvilo tak skvělou značku jako KOTOR
    • Jack1947
      Distane pouze 7/8 protože to je dost repetetitivní.
  • Zdar Lidi
    Chci se zeptat ten sesson pas je jen digitalne ?
    Dik za odpoved
    • Yup, pouze digitálně. Pokud by měli vydat fyzickou kopii, tak ta by musela jít do prodeje až v době, kdy budou všechna DLC hotová a vydaná, v té době ale už dávno nebude o hru a obsah takový zájem a investice do fyzické distribuce by se jim neměla šanci zaplatit. Jistě je tu šance, že by mohli udělat podobnou absurditu jako svého času Call of Duty: Modern Warfare 3 a vydávat jednotlivá DLC i na DVD, ale pravděpodobnost, že se tak stane, je nižší jak tisícina promile.
      • Diky *3*
      • Jack1947
        COže to bylo? na dvd omg vždyt BF2 už byl jen KOD a stahovalo se z netu lol.
  • https://www.youtube.com/watch?v=4F4qzPbcFiA (!)
  • Zdravíčko přátelé, hrál jsem SW hned po uvedení hruba 2 hoďky a mazal sem ji sviňským krokem z SSD, na mapě pro 40 hráčů totální maglajs, nezáživný, nemá to prostě takový ten náboj. Myslel sem že mě to usadí do křesla a zůstanu čučet a hrát :-) Bohužel, jsem fanda SW ale tohle je opravdu o ničem. Vyzkoušejte a uvidíte, pokud se vám hra nebude líbit tak vám vrátí peníze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit